Yozgat Baskı Beton

Sizlere hızlı, estetik ve pratik bir şekilde hizmet sunabilmek için Yozgat Baskı Beton uzman ekibiyle hizmet sunmaktadır.
En Önemli özelliği tek tek taş görüntüsünde olup desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Baskı beton standart ölçünün dışına çıkıp kişinin istediği tasarım yönünden görsel bir estetik havası içerisinde uygulanabilir.
Taş zemin tekniğine göre baskı beton tekniği pratiklik ve kolay olması yönünden daha çok tercih edilmektedir. Pratik ve temiz bir şekilde uygulanabilir olmasının yanında bir diğer tercih sebebi dayanıklılık derecesinin yüksek olmasıdır.

YOZGAT BASKI TEKNİKLERİ NASIL UYGULANIR

Yozgat Baskı Beton teknikleri sizlere kaliteli ve daha güvenli bir hizmet vadediyor. Tüm iç ve dış mekanlar için tasarlanmış olan baskı beton, zemin kaplama teknolojisiyle ön plandadır.
Öncelikle siz baskı beton uygulanmasını istediğiniz alanı belirliyorsunuz. Hatta belirlediğiniz bu alana kendi zevkinizi gönül rahatlığıyla yansıtabilirsiniz.
Baskı beton tekniğinin uygulanma şekli şu şekildedir:
Bu yöntemin uygulanacak alanın mutlaka temiz olması gerekir. Herhangi taş ve ya kum olmamalı.
Sizin istediğiniz bir tasarım varsa bunu önceden belirlemeniz gerekir.
Toprak miktarının yeterli olmaması durumda granül dolgun yapılmalıdır.
Ortam artık baskı beton için hazırdır. Beton dökümüne rahatlıkla başlanabilir.
Çimento için gerekli olan harç hazırlanır. Harç kamyonuna yerleştirilir. Hazır hale getirilen harç, harç kamyonunun arkasından dökülmeye başlanır.
Çimento döküldükten sonra kişinin eğer bir tasarım tercihi varsa uygulanmaya başlanır. Baskı beton çimento döküldükten sonra çimento üzerine yüzdürme yöntemiyle uygulanır. Bu arada formların kaymaması için köşeleri metal parçalarla tutturulur.
Dökme işlemi tamamlandıktan sonra metal parçacıklar çıkartılır.
Son işlem olarak da uygulanan kalıbın iyicene oturması için süpürge yöntemi kullanılır.

Yozgat Baskı Beton firması diğer firmalardan ayrıcalıklı olarak baskı beton cila yöntemiyle hizmet sunmaktadır. Baskı beton işlemi bittikten sonra hoş bir görünüme sahip olmak adına cila yöntemi uygulanır. Bu yöntem mekanınıza tasarımsal yönden estetiklik sunar.

NEDEN BASKI BETON SİSTEMİNİ TERCİH ETMELİYİZ?

Öncelikle kişinin kendi zevk ve renlerinin kullanılarak uygulanabiliyor olması bu yöntemi tercih yönünden bir adım daha öne çıkarıyor. Kullanım yönünden uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. İşin uygulanması taş betona göre daha kısa sürede hallolur. Daha dayanıklıdır. Toz tutmaz, kaygan değildir. Güneş ışınlarına karşı dirençlidir solma yapmaz. Aynı zaman da deforme anında kolaylıkla tamir edilebilir.

Yozgat Baskı Beton

Yozgat Baskı Beton

YOZGAT BASKI BETON SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

Baskı beton sisteminin en önemli özelliği tek tek taş döşenmiş görüntüsünde olup tasarımsal bir yapıya sahip olmasıdır.
Eski, kullanılmış görüntüsü de olabilen baskı beton kültürel ve geleneksel değerleri de içinde barındırır. Bu yüzden teknolojik bir yapıya sahiptir.
Taşlar arasında asla boşluk oluşmaz. Bu özellik baskı beton tekniğinin tercih edilme yönünden öne çıkan özelliklerden bir tanesidir.
Kişinin zevk ve renk uyumuna göre uygulanabilir.
Baskı beton uygulaması oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu da kullanım yönünden kullanıcıya avantaj sağlar.
Diğer uygulanan sistemlere göre çimen ya da ot çıkma gibi bir durum söz konusu değildir.
Kaymaz, çökmez, leke tutmaz bir yapıya sahiptir.
Yüzlerce renk ve desen uygulanabilir.
Baskı beton eksi 20 dereceye kadar dayanıklı olmasının yanında deniz suyu, benzin gibi maddelerden de etkilenmez. Uygulama aşamasında sonra boru ya da kablo döşemesi gibi durumlarda aşındırılan kısmın aynı renk ve görselle döşenebilmesini firmamız Yozgat Baskı Beton farkıyla sizlere sunar.

YOZGAT BASKI BETON ÇEŞİTLERİ

Baskı beton sisteminin tasarımsal yönden çeşitleri şunlardır:
Taş desenli, geometrik desenli, ahşap model desenli, yol, yağmur, baklava, çeşitli figürler, tren rayı , bal peteği, elips çiçek desenli gibi bir çok çeşidi vardır.
Baskı beton, beton sistemlerinin bir çok çeşidi olacağı gibi farklı alanlara da uygulanabiliyor. Bunlar; zemin baskı sistemleri, baskı beton süslemeleri, endüstriyel zemin, duvar baskı kaplama.

YOZGAT BASKI BETON SİSTEMİNİN KULLANIM ALANLARI

Baskı beton sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bunun sebebi ise kullanışlı bir yapıya sahip olmasıdır. Pratik yapımın ve dayanıklı bir yapının olmasının yanında doğal bir estetiklik vardır.
Yozgat Baskı Beton sisteminin kullanım alanlarına şimdi bir göz atalım:
Alışveriş merkezleri
Parklar ve otoparklar
Havuz kenarları
Yollar ve kent alanları
Akaryakıt istasyonları
Bahçe düzenlemeleri
Marina ve rıhtımlar
İyi bir ekip ve uzman kadromuzla baskı beton sistemlerini iyi bir işçilikle bütünleştiriyoruz. Yozgat Baskı Beton ekibi olarak her alanda iyi bir baskı beton görünümü sağlayabilmek için elimizden gelen desteği sağlamaktayız.

YOZGAT BASKI BETON FİYATLARI

Yozgat baskı beton fiyatları kullanılan malzeme, işlemi yapacak firma, yapılacak alan ve firmanın fiyat politikası gibi ana sebepler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Fiyatların değişken olmasının sebepleri arasında fiyat politikası ilk sıralarda yer almaktadır. Her firmanın uygulamakta olduğu kar marjı aynı oranda bulunmamaktadır. Bazı firmalar yüksek kar ve işçilik işlemlere uygulamakta iken bazıları daha düşük kar oranları ile baskı beton işlemini yapmaktadır. Uygulama alanının büyüklüğü de son derece önem arz eden etkenler arasındadır. Uygulama alanını büyük olması doğal olarak filat noktasında olumsuz bir tesir bırakmaktadır.

Baskı beton zaman ilerledikçe farklı alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Buna bağlı olarak her firmanın kalite yönünden farkları oluşur.

Baskı beton işlemi bittikten sonra hoş bir görünüme sahip olmak ve kalite yönünden farkı ortaya çıkarmak adına baskı beton cila yöntem ayrıcalığıyla sizlerleyiz.