Yalova Baskı Beton

Yalova Baskı Beton sizlere kullanışlı ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. En önemli özelliği estetik olmasıdır. Bu estetik yönü ise görünüşte taşların tek tek döşenmiş gibi görünüp aslında baskılı bir sistemle uygulanmış olmasıdır. Her türlü zemine uygulanabilir şekilde Yalova Baskı Beton sizlere hizmet sunar.

Baskı beton tekniği taş zemin tekniğine göre daha pratik bir şekilde uygulanır. Kısa sürede kullanılabilir hale gelir. Kullanım süresi yönünden daha uzun süre kullanıma uygundur. Baskı beton sizin tercihlerinize göre şekillenebilir.

Tasarımsal yönden renk seçeneklerinin çok olmasının yanı sıra zemin dayanıklılığı yönünden seçim tercihini artırıyor. Her alan için uygulanmasının yanında bir diğer özelliği ise zemin temizliğinin kolay olması bir diğer tercih sebebidir.

Yalova Baskı Beton Teknikleri Nasıl Uygulanır

Kendi zevkinizi yansıtmanıza imkan sağlayan Yalova Baskı Beton sistemleri en çok tercih edilen teknikler içerisinde. Dilerseniz kendi mekanınızı kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.
Her türlü zemine uygulanabilir olan baskı beton tekniği şu şekilde uygulanmaktadır:
Öncelikle bu teknik uygulanmadan önce zemin iyicene temizlenmelidir.
Eski betonların ya da yerde ne var ise taş veya çim çıkarılmalıdır.
Toprak miktarının yeterli olması gerekir. Yeterli değil ise granül dolgun yapılmalıdır.
Bu arada nasıl bir baskı beton tasarımının seçilmiş olması gerekir.
Seçimin ardından saha çalışması başlar.
Baskı beton sunduğu baskı beton tasarım görüntüsüyle birlikte kaliteli bir yapıya sahiptir.
Zemin hazır hale getirildikten sonra baskı beton uygulamasına başlanır.
Harç için gerekli olan çimento hazırlanır.
Taşların dört inç boyutuna sahip olması gerekir.
Baskı beton harç kamyonuna yerleştirilir. Hazır olan harç, harç kamyonunun arkasından dökülmeye başlanır.
Çimento döküldükten sonra tercih edilen baskı yöntemi uygulanmaya başlanır.
Baskı betonun çimentoya oturması için yüzdürme yöntemi uygulanır
En son olarak Yalova Baskı Beton kalıbın oturması için süpürge işlemi uygular.

Yalova Baskı Beton Sonrası Cila Yöntemi

Tüm mekanlar için çeşit çeşit tasarlanmış olan baskı beton, zemin kaplama teknolojisiyle ön plana çıkar.
Birçok alanda aktif bir şekilde tercih ediliyor olması baskı beton şirketlerini de ön plana çıkartıyor. Baskı beton işlemi bittikten sonra hoş bir görünüme sahip olmak ve kalite yönünden farkı ortaya çıkarmak adına baskı beton cila yöntem ayrıcalığıyla sizlerleyiz. Baskı beton yapılan alanlarda sağlamlık görebilmeniz için baskı beton cila yöntem ayrıcalığıyla hizmet vermekteyiz.

Yalova Baskı Sistemi Çeşitleri

Baskı beton için kullanım yerleri içerisinde ; kent alanları, yollar, parklar, restorasyon alanları, bahçe mekanları, iç mekanlar gibi pek çok alanlarda uygulanır. Uygulama alanlarının bu kadar çok fazla olması da baskı beton çeşitlerini de arttırmıştır.
Desenli baskı beton kalıpları şunlardır:
Arduvaz, Arnavut kaldırımı, tuğla bağlama, tuğla balık sırtı, çakıl taşlı, yürüyüş engelli yolu, eski tahta, Lizbon granit taş, moloz taş, pusula kalıbı, tuğla döşeme ve yelpaze.
Duvar baskı beton uygulamasında kullanım yerleri şöyledir:
Pencere kenarları, yapının dış cephesi, sınır duvarları, çit duvarları yapım alanı, konut cephesi ve duvar baskı alanları.
Endüstriyel zemin kaplama: Bir diğer adı ise helikopterli şap. Halk arasında ise helikopterli beton olarak bilinir. Zemin öncelikle temizlenir. Sonrasında beton dökümü yapılır. Beton döküldüğü sırada yüzey mastarlanır. Pürüzlü yerler düzeltilir. İşlem bitip kuruluk sağlandıktan sonra helikopterli şap makinası ile yapıma başlanır. Parlaklık oluşumuna kadar bu işleme devam edilir.

Yalova Baskı Beton Özellikleri

Yalova Baskı Beton dış mekanlarda ve hatta iç mekanlarda dahil olmak üzere günümüz teknolojisiyle ilerleyen kendi içinde tasarımsal yönü yüksek aynı zaman da kişinin isteğine özel olarak tasarlanmış baskı beton hizmeti sunar.
Baskı beton özelliklerine değinilecek olursak;
En önemli özelliği tek tek döşenmiş gibi bir görüntü havasında olmasıdır.
Birçok renk ve desen çeşitlerine sahiptir.
Doğal görünümü veren baskı beton granit, kayrak gibi taşların görünümünü verir.
Oldukça dayanıklı olan baskı betonun; kaymaz, leke tutmaz, güneşin zararlı ışınlarına karşı dayanıklı olma gibi özellikleri de mevcuttur. Bu da kullanım açısından oldukça tercih edilme sebepleri arasındadır.
Antik etki tozunun baskı beton yüzeyinde bırakılarak eski yani kullanılmış görüntüsü verilir. Bu açıdan baskı betonun kültürel ve geleneksel değerleri içinde barındıran teknolojik bir yapıya sahiptir.

Yalova Baskı Beton

Yalova Baskı Beton

Zemin döşemelerinde kullanılan bu sistem aynı zaman da duvar kaplamada da kullanılır.
Herhangi bir biçimsizlik durumunda onarma yapılır.
Oldukça kaliteli ve teknoloji uyumlu olan baskı beton leke tutmaz ve kaymaz.
Mekanların iç ve dış yapılarının her ikisinde de kullanılabilir.
Yatay ve dikey olarak her türlü şekil verilebilir.
AVM’lerde, oyun ve dinlenme alanlarında, otopark, akaryakıt istasyonlarında, kullanım için sıklıkla tercih edilir.
Trafik alanlarında, okul ve çevrelerinde kullanımı yaygındır.
Turizm amaçlı gittiğiniz otellerin havuz bölümünde kaygan olmama özelliğinden dolayı özellikle tercih ediliyor.

Birçok alanda kullanılan teknolojiye en yakın olan bu sistemle hoş bir görünüme sahip olmanız adına Yalova Baskı Beton ekibi olarak uzman kadromuzla ve çeşitli tasarımlarla hizmetinizdeyiz.

Yalova Baskı Beton Fiyatları

Yalova Baskı Beton Fiyatları bu uygulamayı edinmek isteyenler tarafından araştırılmakta olan konuların başında gelmektedir. Fiyatlar firmalar ve satış politikalarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzeme, yapılan işçilik, uygulamanın yapılacağı alan, yapılan kampanyalar gibi birçok durum fiyat noktasını etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Bu unsurların firma yetkilileri tarafından değerlendirilmesi ile birlikte ortaya bir fiyat çıkmaktadır. Fiyatlandırma noktasında firmaların satış politikası da oldukça büyük önem arz etmektedir.