Van Baskı Beton

Son yılların en popüler zemin kaplama uygulamalarından baskı beton uygulaması ile sizde artık mekanlarınızda fark yaratacaksınız. Van baskı beton firması olarak sizlere garantili zemin kaplama sistemleri yapmaktayız. Baskı beton uygulamaları dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamalardan olmaktadır. Çünkü profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen uygulama çok uzun ömürlü olmaktadır. Çok uzun ömürlü olduğu gibi kısa sürede tamamlanmakta ve çokta ekonomik olmaktadır. Elbette yapılan uygulamalar sizlere seyri doyumsuz görüntüler oluşturuyor.

Uzun yıllardır bu işi yapan ve civarda profesyonel hizmet sağlayan tek firma olarak, sizler tavsiyemiz zemin kaplamalarınızda baskı betonu tercih etmeniz olacaktır. Çünkü sizler için hemen her açıdan avantajlı olmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız ile sizde çevresiyle uyumlu zeminlere kavuşacaksınız. Uygulandığı hemen her alana pozitif bir hava katan baskı beton uygulamaları sayesinde misafirleriniz zeminlerinize hayran kalacaktır.

Van baskı beton uygulaması tamamen profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Her ne kadar kısa sürede tamamlanan bir uygulama olsa da, birçok aşamadan oluşmakta olup her aşaması profesyonellik istemektedir. Sıradan kişilerin yapabileceği bir uygulama kesinlikle değildir. Yapmaya çalışsalar da mutlak başarıyı yakalamaları mümkün olmayacaktır. Buda baskı beton uygulamasının görünümünden dayanıklılığına kadar birçok özelliğini etkileyecektir.

Van Baskı Beton Çalışma Örneğimiz

Van Baskı Beton Çalışma Örneğimiz

Van Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Kalitesi, sağlamlığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle çok tercih edilen bu uygulama aynı zamanda çok geniş bir uygulama alanı yelpazesine sahip olmaktadır. Firmamız yılların birikimine sahip olup sizlere yüzlerce farklı desen ve renk seçeneği sunabilmektedir. Bu sebeple hemen her mekana rahatlıkla uygulanabilmektedir. Özellikle evlerinizde mutfak, banyo, koridor, teras ve balkonlarınız Van baskı beton uygulama alanları arasında yer almaktadır.

Yine müstakil evlerinizde kapı önleriniz, bahçe duvarlarınız, garajlarınız ve havuzlarınız da bizim uygulama alanlarımızdandır. Bunların haricinde yine birçok kamu binaları da bizim uygulama alanlarımıza girmektedir. Özellikle belediyeler, kaldırımlar, parklar, yürüyüş yolları, okullar, hastaneler ve AVM’ler en sık uygulama yaptığımız alanlardan olmaktadır.

Van Baskı Beton Renk Seçimi

Baskı beton uygulamalarında, uygulama yaptıracağınız mekanlar ile uyumlu olacak bir renk seçimi yapılması da çok önemli olmaktadır. Çünkü sizin seçeceğiniz doğru renk ile mekanlarınız çok daha güzel ve çok daha canlı görünecektir. Mekanlarınız için seçeceğiniz en doğru desen kadar yine doğru renk seçimi de önemli olmaktadır. Van baskı beton renk seçimi noktasında sizlere renk kartelası hazırlamış bulunmaktayız. Bu sayede onlarca rengi görerek çok daha kolay bir şekilde seçebilmektesiniz.

Buradan bakarak hatta aynı anda birkaç rengi de tercih ederek zeminleriniz için çok güzel kombineler oluşturabilmektesiniz. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği renkler genelde tuğla kırmızısı, açık mavi, koyu mavi, açık gri ve bej renkler olmaktadır.

Van Baskı Beton Desen Seçimi

En güzel görünümlü bir baskı beton uygulamasına sahip olabilmek için kesinlikle doğru desen seçimi olmazsa olmazlardandır. Çünkü uygulama yaptırdığınız zeminlerinizi şık gösterecek olan şey sizin tercih ettiğiniz desenler olacaktır. Van baskı beton desen seçimi açısından sizlere yüzlerce farklı seçenek sunmaktadır. Bu kadar geniş bir desen seçeneği arasından mekanlarınız için çok şık desenler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Van Baskı Beton

Van Baskı Beton

Van Baskı Beton Sağlam Mı?

Baskı beton uygulamaları günümüzün en sağlam zemin kaplama sistemlerinden olmaktadır. Yapılan uygulamalar dayanıklılık yönünden çok uzun olmaktadır. Firma olarak bu noktada müşterilerimize garanti yılınızı siz belirleyiniz diyoruz. Çünkü baskı beton uygulamalarımızda kullandığımız malzemelerin kalitesine ve profesyonel ekibimize biz sonuna kadar güveniyoruz. Sağlamlık açısından baskı beton uygulamaları benzerleri ile kıyaslanmayacak derecede bir sağlamlığa sahip olmaktadır.

Van Baskı Beton Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan firmamız uygulamaların yapılmasına başlanılmadan önce de müşterilerimize her tür sağlıklı bilgiyi vermektedir. Van baskı beton sözleşme metni sayesinde firmamız, yapacağı her bir uygulama aşamasını, fiyatını, ödeme planını, desen ve renk seçimini bir sözleşmeye dökmektedir. Bu sözleşme metninde uygulama ile ilgili hemen her detay bulunmaktadır. İki nüsha olarak ayarlanan bu metin hem müşteriye hem de firmaya verilerek, firmamızın şeffaflığı ortaya konulmaktadır.

  • Sözleşme aşamasının ardından artık saha ekibimiz çalışmalarına başlayabilir. Baskı beton uygulamalarının ilk aşaması kaliteli bir zemin etüdü olmaktadır. Profesyonel ekibimiz iyi bir zemin etüdü yapma adına, zemindeki her tür istenilmeyen maddeyi temizler. Bunlar taş, kaya, çalı, çim, ot gibi maddelerdir. Bu maddelerin temizlenmesinin ardından Van baskı beton nasıl yapılır diye merak edenler için artık diğer aşamalara geçebiliriz.
  • Bir sonraki aşamada formların ayarlanması ve yerleştirilmesi gelmektedir. Bu ilk iki aşama çok önemli olup, uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi açısından çok önemlidir.
  • Formlar zemine yerleştirildikten sonra artık bir sonraki aşamamız olan harcımızın hazırlanma kısmına geçebiliriz. Bu kısım uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup, özel içeriğe sahip harcımız beton mikserinde karıştırılır ve uygun kıvama gelmesi sağlanır. Beton uygun kıvama geldikten sonra, artık zemine dökülebilir. Beton dökülürken yüzeyin her yerine eşit dağılımı ve yüzeyde boşluk bırakmaması çok önemli olmaktadır. Aynı zamanda yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemlidir.
  • Betonun dökülmesinin ardından artık bir diğer önemli aşama olan Van baskı beton şaplama aşamasına geçilecektir. Bu aşamadaki en temel amaç ise tamamen pürüzsüz ve düzgün bir yüzey elde etmek olmaktadır.
  • Sırada zemine renklerin ve desenlerin uygulama aşaması olan taşlama bulunmaktadır. Bu aşamada desenler ve renkler zemine çok dikkatli bir şekilde uygulanır.
  • Son olarak artık zeminimize kürleme çalışmasını yapabiliriz. Bu işlemin ardından artık zemin kullanımınıza hazır hale gelmektedir.