Tekirdağ Baskı Beton

Günümüz zemin kaplama uygulamalarından en popüleri olan baskı beton uygulamaları birçok özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Tekirdağ baskı beton uygulamaları hem sağlamlığı hem ekonomikliği hem de çok uzun ömürlü olması sebebiyle diğer zemin kaplama sistemlerine açık ara fark atmaktadır. Baskı beton uygulamaları sadece ülkemizde değil bütün dünya genelinde de son derece beğenilen bir uygula olmaktadır. Çünkü bu uygulamalar neticesinde ortaya seyrine doyumsuz çevresiyle uyum içerisinde olan çok şık görüntüler oluşmaktadır.

Baskı beton uygulamaları hem de çok kısa sürelerde tamamlanabilen uygulamalar olduğu içinde oldukça rağbet görmektedir. Fakat kısa sürede tamamlanması kesinlikle kolay bir uygulama olduğu anlamına gelmemelidir. Kendi içerisinde birçok aşamadan meydana gelen bu uygulama kesinlikle profesyonellik gerektirmektedir. Çünkü her bir aşamasının birçok inceliği bulunmaktadır. Bu yüzden kesinlikle tanımadığınız kişilere baskı beton uygulaması yaptırmayınız. Tekirdağ baskı beton uygulaması firmamız tarafından bütün müşterilerine garantili olarak yapılmaktadır.

Evet, bütün zemin kaplama sistemlerimizi garantili olarak yapıyoruz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve elemanlarımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Doğru eller tarafından yapıldığında baskı beton uygulamaları çevresiyle uyum içerisinde olan ve çok şık görüntüler meydana getiren uygulamalardır. Müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firma olmaktayız. Bu yüzden çalışanlarımızın tamamı işini iyi bilen uzman kişilerden meydana gelmektedir. Halkımız tarafından en çok güvenilen ve en çok tercih edilen bir firma olmamızda işin gerçeği işimizi ne kadar sağlam yaptığımızı ortaya koymaktadır.

Tekirdağ Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Günümüz teknolojisi ve bizim ustalarımızın yeteneği ile birleştiğinde Tekirdağ baskı beton uygulama alanları çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Bu noktada biz müşterilerimize siz hayal edin biz uygulayalım diyoruz. Özellikle dairelerinizde balkonlar, teraslar, koridorlar, mutfaklar ve banyo gibi alanlar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Tabi ki uyguladığımız tek alan bunlar olmamaktadır. Yine bunların haricinde yazlıklarınızdaki havuzlar, garajlar, yürüyüş yolları ve kapı önleri de bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Tekirdağ Baskılı Beton Cilalama İşlemi

Tekirdağ Baskılı Beton Cilalama İşlemi

Yaptığımız uygulamaların sağlamlığı ve kalitesi sebebiyle son yıllarda özellikle büyük ihalelerde almaktayız. Bunların başında belediye hizmetleri gelmektedir. Belediye binalarına, kaldırımlara, park ve bahçelerdeki birçok alanlara da baskı beton uygulaması yapıyoruz. Yine okullar, hastaneler ve AVM’ler de firmamız tarafından en çok Tekirdağ baskı beton yapılan uygulama alanları arasında bulunmaktadır.

Tekirdağ Baskılı Beton için Renk Seçimi

Kaliteli ve çık görünümlü bir baskı beton uygulaması için renk seçimi de olmazsa olmazlardandır. Sizin yapacağınız doğru renk seçimi ile mekânlarınız çok daha şık bir görünüme kavuşacaktır. Firma olarak sizlere renk seçimi noktasında yüzlerce seçenek sunmaktayız. Hatta müşterilerimize kolaylık olması adına renk kartelası bile hazırlattık Böylece müşterilerimiz kolayca zeminleri için en uygun olan rengi seçebilmektedirler. Genelde baskı beton uygulamalarımızda en sık kullandığımız renkler açık ve koyu mavi, açık gri, bej rengi ve tuğla kırmızısı olmaktadır. Hatta bazı müşterilerimiz birden fazla rengi aynı anda kullanarak çok güzel kombineler oluşturabilmektedir.

Tekirdağ Desenli Beton Desen Seçimi

Yapacağımız uygulamalarda renk seçimi kadar en az Tekirdağ baskı beton desen seçimi de önemli olmaktadır. Çünkü uygulama yaptıracağınız mekânlara uygun desen seçimi zeminin çok daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Uzun yıllardan beridir bu işi yapan bir firma olarak yüzlerce farklı desen seçeneğine sahip olmaktayız. Buda müşterilerimizin işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Çünkü çok fazla sayıdaki desen seçeneklerimizden birisi muhakkak mekânları için uyumlu yapıda olmaktadır.

Tekirdağ Damgalı Beton Dayanıklı Mı?

Dünya genelinde baskı beton uygulamalarının en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi sağlamlığı olmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesine ve uygulamayı yapan kişilerin profesyonelliğine göre yapılan baskı beton uygulamaları gerçek manada çok uzun yıllar sizlere hizmet sunmaktadır. Tekirdağ baskı beton sağlam mı şeklinde soru soran müşterilerimize bu zaman kadar görmüş olacağınız en sağlam zemin kaplama sistemi olmaktadır diyoruz.
Çünkü biz firma olarak malzemelerimizin kalitesine ve ustalarımızın bilgisine sonuna kadar güveniyoruz. Bu sebeple de müşterilerimize garantili hizmet sağlıyoruz.

Tekirdağ Baskı Beton

Tekirdağ Baskı Beton

Tekirdağ Şekilli Beton Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Baskı beton uygulamaları ardışık olacak şekilde birkaç aşamadan meydana gelmektedir. Bu aşamaların her birisi profesyonellik ve iş deneyimi gerektiren aşamalar olmaktadır. Firma olarak aşamalara geçmeden müşterilerimizle önce konuşur ve her şeyi netleştiririz. Çünkü kesinlikle müşterilerimize karşı şeffaflıktan yanayız. Uygulamanın fiyatı, ödeme planı ve ne zaman teslim edileceği gibi hemen her detayı anlaşma metnine yazarız ve bu metin her iki tarafta da bulundurulur.

  • Anlaşma metninin tamamlanmasından sonra Tekirdağ baskı beton saha çalışması aşamasına geçilebilir. Bu aşamada ilk olarak zemin etüdü yapılır ve zemin her tür istenmeyen çalı, taş, kaya, çim ve ot gibi nesnelerden arındırılır.
  • Zemin etüdünün tamamlanmasından sonra artık formların ayarlanması kısmına geçilebilir. Formlar ayarlandıktan sonra düzgün bir şekilde zemine yerleştirilmektedir.
  • Formların ayarlanmasından sonra sıra geldi en önemli aşamalardan birisi olan harcın hazırlanması aşamasına, bu aşamada özel içerikli harcımız hazırlanmaktadır. Uygun kıvama geldiğinde uzmanların gözetiminde zemine dökülmektedir. Harç zemine dökülürken kesinlikle bütün yüzeyde boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılması sağlanmaktadır. Yine beton yüzeyinde hava kabarcığı kalmaması da çok önemlidir.
  • Artık Tekirdağ baskı beton nasıl yapılır uygulamasında yavaş yavaş sona gelmekteyiz. Betonun dökülmesinden sonra düzgün ve pürüzsüz bir yüzeyin elde edildiği şaplama aşaması yapılmaktadır.
  • Bu aşamanın ardından beton yüzeye renklerin ve desenlerin uygulandığı taşlama aşamasına geçilmektedir.
    Son olarak artık yüzeydeki gözle görünmeyen çatlakları ve pürüzleri kapatan karışım kürleme uygulaması yapılacaktır. Bu uygulama ayrıca beton yüzeyi çok iyi şekilde korumaktadır.