Sinop Baskı Beton

Sinop Baskı Beton pratik ve rahat uygulanabilir bir hizmet olan ve uygulanan bölgede istenen verimi sağlayan özelliğe sahiptir. Baskı beton dediğimizde aklımıza herhangi bir zemine uygulanabilen baskı tekniğidir.

Zemini baskılama tekniği ile uygulanan yerde sanki sıra ile dizilmiş taş görünümü elde edilir. Kişiselleştirilebilen bu sistem sayesinde istenen desenlerde Sinop Baskı Beton hizmeti verilir.

Gerçek boyutlarda döşenen taş zemin oldukça vakit alırken baskı beton işlemleri daha kısa sürede istenen alana uygulanabilir. Eskitme ve antik görünümleri seven biriyseniz bu tarzda bir baskıyı, yenilikçi ve modernseniz de size uyabilecek baskı türünü tercih edebilirsiniz.

Sadece kişisel anlamda evimizin önü ya da bahçe dekorasyonunda, ev içi zemin ve duvar kaplama dekorasyonunda değil de daha çok kişilerin aktif olarak faaliyet gösterdiği umuma açık ya da kapalı kamusal yerlerde faaliyet alanlarında da kullanılırlar.

Sinop Baskı Beton Teknikleri Nasıl Uygulanır?

Sinop baskı beton size daha kaliteli bir yaşam vaat ediyor. Bulunduğunuz alana kendi renklerinizi ve zevkinizi yansıtmak artık hiçte zor değil. Çeşitli seçenekler sunan kaliteli ve özgün renk ve desen repertuarı ile hayalini kurduğunuz mekana kavuşabilir. Bu farklı atmosfere tanık olabilirsiniz.

Farklı şekil ve desenlerde uygulanabilen bu sistemin zemine uygulanışı şu şekildedir:

Öncelikle bu sistemin uygulanacağı zemin; taş, kum gibi maddelerden temizlenmelidir. Temiz bir zemin üzerine uygulanan işlem daha sağlıklı olacaktır. Bu aşamadan sonra işlemin rahatlıkla uygulanabileceği bir zemin elde edilemediyse toprağa ekleme ya da geçici taban dolgu maddesi eklenerek uygun ortam hazır hale getirilir.

Sinop Baskı Beton

Sinop Baskı Beton

Kişiselleştirilmiş bir çalışma isteyecekseniz bu aşamada istenen baskı beton kalıpları ayarlanır. Ayarlanan bu formaların beton dökümü sırasında kaymaması için köşeleri metal kazıklar ile tutturulur. Son olarak Sinop Baskı Beton döküm işlemi gerçekleştirilir ve kalıplar çıkarılır. Ve istenen şekil elde edilmiş olur.

Baskı Beton Sistemi Çeşitleri

Taş görünümlü, geometrik desenli, zikzak modelleri, ahşap parke modelleri, elips çiçek desen görünümlü, yol, yağmur, yaprak, baklava, elips, tren rayı, çeşitli figürler, yaya yolu, bal peteği, pırlanta gibi görünümlere sahip olabilen baskı beton sistemlerinin birden çok farklı alanda kullanılıp değerlendirilebilen çeşitleri şunlardır:

  • Zemin baskı sistemleri
  • Duvar baskı kaplama
  • Baskı beton süslemeleri
  • Endüstriyel zemin

Sinop Baskı Beton Özellikleri

Kendini sürekli yenileyen ve ilerleyen teknolojiye ayak uydurabilen Sinop Baskı Beton yeniliklere uyum sağlayarak üretime devam etmektedir. Farklı ve yaratıcı desenler özellikle en sık tercih edilen kayrak, granit gibi doğal mermer taşlarına benzer bir görünüm verilerek bulunulan mekana daha hoş bir hava katmaktadır.

Sadece zemine değil bu sistem duvara da uygulanmaktadır. Kullanılan hizmetlerimiz; çatlamaz, kırılmaz, çökmez ve kararmaz.

Üzerine dökülen ürün nedeniyle leke tutmaz ve kaymaz. Oldukça kaliteli olan Sinop Baskı Beton yağmur damlaları sebebiyle birikinti oluşumuna sebepte olmaz.

Herhangi bir deforme anında kolaylıkla tamir edilebilir.

Güneşten etkilenerek zamanla renk solmasına sebep olmaz.

Kullanım Alanları

Hem kaliteli hem hesaplı beton baskı, ileri seviyedeki kaliteli görüntüsüyle her türlü mekanda kullanılabilir. Bazen asil bazen neşeli bazen egzotik bazen de antik bir görünüm sunan beton baskı; çok sayıda çeşidi ile istenen kalite ve şıklığı sizlere sunmaktadır.

Mekanların iç ve dış yüzey ve cephelerinde kullanılır.

Her türlü yatay ve dikey pozisyondaki alanda rahatlıkla kullanılır.

Turistlerin ve yerli halkın sürekli olarak ziyaret ettikleri işlek turizm alanları

Toplu olarak kamusal alan oluşturan yerler ve özellikle AVM’lerde kullanılır.

Oyun ve dinlenme alanları; park ve bahçe zeminlerine uygulanır.

Restoran ve gezi/park yerleri

Akaryakıt istasyonları iç ve dış zeminlerine uygulanabilmektedir.

Okul, cadde ve çevresindeki yürüme alanları, trafiğin olduğu alanlar, yaya yolları kullanım yerleridir.

Sahil ve havuz imkanı bulunan yerlere

Kullanılan alana taş baskılı bir görünüm vermeyi amaçlayan baskı sistemleri, uygulanan zeminin belirli aralıklarla cilasının da yapılması gerekir. Kaliteyi hedef olarak bilmiş, her an büyümeye meyilli baskı beton hizmetleri uygun fiyat ve pratik teknikleriyle sizlere hizmet veriyor.

Sinop Baskı Beton alanında deneyimli ve uzman kadro ve ekibiyle istenilen alana çok kısa sürede tecrübesini aktarıyor. Hem profesyonel hem de kaliteli hizmet alanına sahip bir ekibe sahiptir.

Sinop Baskı Beton Fiyatları

Ardahan ili içerisinde baskı beton işlemleri yaptırmak isteyen vatandaşların araştırma yaptıkları en önemli konulardan birisi Sinop Baskı Beton Fiyatları olarak bilinmekte olan konudur. Fiyat araştırması içerisinde bulunmakta olan vatandaşlar bu işlemin ne kadar bir bütçe ile yapılacağını araştırmaktadır. Baskı beton hizmeti ile ilgili çeşitli fiyat aralıkları bulunmaktadır. Hizmetin serbest piyasa içerisinde yer almasından dolayı fiyat anlamında farklılıklar içermektedir. Baskı beton fiyatlarına etki etmekte olan birkaç husus bulunmaktadır. Bunları sıralamak ve izah etmek gerekirse;
Baskı beton tercihi; Tercih edilen baskı beton kalitesi fiyat noktasını etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Birçok farklı kalitede baskı beton bulunmaktadır. Hangisinin tercih edileceğine göre fiyat aralığı değişmektedir.

Baskı beton uygulanacak alan; Baskı beton uygulamasının ne kadar bir alana yapılacağı da fiyat noktasında oldukça etkilidir. Küçük bir alana yapılan maliyet ile daha büyük bir alana yapılan maliyet farkı bulunmaktadır. Metre kare üzerinden yapılan bu işlem ile daha büyük alanlara daha uygun metrekare fiyatı almak mümkün olacaktır.
Uygulanacak İşçilik; Baskı beton uygulamasının en önemli unsuru uygulanması gereken işçilik olarak bilinmektedir. İşçilik kalitesi ve süresi fiyatı direk olarak etkilemektedir.
Firma kar politikası; Hizmetin alınacağı firmanın kar politikası da fiyat anlamında oldukça önemlidir. Aynı işi farklı firmalar farklı fiyatlara yapabilmektedir.