Şanlıurfa Baskı Beton

Son yılların en gözde uygulamalarından olan baskı beton uygulamaları günümüzde oldukça popüler olmaktadır. Şanlıurfa baskı beton uygulamaları hem ekonomik hem sağlam hem de uzun ömürlü olması sebebiyle halkımız tarafından tercih edilmektedir. Yüzlerce farklı desen ve renk seçeneği ile neredeyse hemen her mekana uyumlu hale gelebilmektedir. Uzun yıllardır halkımıza bu noktada hizmet sağlayan firmamız güvencesiyle sizde bu kalite farkını yaşayabilirsiniz. Bu uygulamalar içerisindeki oldukça kaliteli pigment yapıları sayesinde asla canlılığını kaybetmemektedir.

Müşteri memnuniyetine çok önem veren firmamız, müşterilerinin memnuniyeti adına bütün işlerini garantili olarak yapmaktadır. Firmamız çalışanlarının tamamı profesyonel olup, her birisi işinin ehli olmaktadır. Bu yüzden firma olarak önce profesyonel ekibimize sonra da kullandığımız malzemelerin kalitesine güveniyoruz. Birbirinden farklı desenleri ve renkleri sayesinde istediğiniz her mekanda oldukça şık görüntüler oluşturmaktadır. Şanlıurfa baskı beton uygulamaları, uygulandıkları her alana pozitif bir hava katan bu uygulamalar sizin de evinizin havasını değiştirecektir.

Firmamız tüm bu uygulamaları garantili yapmakta olup, müşterilerine yine en uygun fiyat imkanı sunmaktadır. Yaptığımız çalışmalar çok uzun ömürlü olmasıyla birlikte, görenlerin dönüp bir kez daha bakacağı güzellikte uygulamalar olmaktadır. Beton içeriğini hazırlamada kullandığımız malzemelerin kalitesi ve renk pigmentlerinin kalitesi sayesinde ortaya çok canlı baskı beton uygulamaları çıkmaktadır. Yaptığımız uygulamalarda zemin yüzeyindeki taşlar adeta elle döşenmiş gibi bir görüntü oluşturmaktadır. Çok geniş bir kullanım yelpazesine sahip bu uygulama sayesinde sizde istediğiniz hemen her mekana uygulatabilirsiniz.

İstediğiniz havayı yaşam alanlarınızda Baskı beton uygulaması ile rahatlıkla oluşturabilmektesiniz. İsterseniz romantik bir ortam, isterseniz modern bir ortam ya da yine keyfinize göre otantik bir ortam oluşturabilmektesiniz. Uygulanma süresi benzer uygulamalara göre çok daha kısa olan bu uygulama ile evlerinizi çok kısa sürede kullanmaya başlayacaksınız. Uygulamasının kısalığı kadar temizlik bakımından da oldukça büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kesinlikle sizi yormadan çok kolay bir şekilde temizlenebilmekte ve ilk günkü canlılığını göstermektedir.

Hemen her tür dış etkilere karşı dayanaklı olan ve kolay kolay deforme olmayan bu uygulamaları çok uzun yıllar güvenle kullanabilmektesiniz. Firmamız uygulamaları çok yüksek memnuniyet oranına sahip olmaktadır. Bu yüzden tarafımızca yapılan uygulamalardan kesinlikle sizde memnun kalacaksınız. Biz genelde Şanlıurfa baskı beton nedir diye soranlara yukarıda saydığımız bütün özelliklerin haricinde daha birçok özelliği olan zemin kaplama sistemleridir diyoruz.

Şanlıurfa Baskı Beton Uygulama Alanları

Bol desen ve renk seçeneği sayesinde çok geniş bir uygulanma alanına sahip olmaktadır. Özellikle son dönemde evlerde birçok eşsiz uygulamalarımız bulunmaktadır. Evlerinizin mutfakları, koridorları, banyoları, teras ve balkonları en çok uygulama yaptığımız alanlardan olmaktadır. Elbette ki bunların haricinde yine müstakil binalarınızın bahçe duvarları, kapı önleri, garaj içi, havuzlarınız ve yürüyüş yollarınız uygulama alanlarımızdandır. Gerçekten dairelerinizde ya da müstakil binalarınızda yaptığımız uygulamalar eşsiz görüntüler ortaya çıkarmaktadır.

Firma olarak sadece şahıslara uygulama yapmıyoruz elbette ki, profesyonel işçiliğimiz sayesinde birçok resmi kurumla da iş yapmaktayız. Özellikle Şanlıurfa baskı beton uygulama alanları arasında belediye binaları, park yürüyüş yolları, kaldırımlar ve havuzlar olmaktadır. Yine bunların yanında okullar, hastaneler, AVM’ler ve daha birçok resmi kurum bizim uygulama alanlarımıza girmektedir. Peki baskı beton uygulamasını nasıl yapıyoruz birazda ondan bahsedelim.

Şanlıurfa Baskı Beton

Şanlıurfa Baskı Beton

Şanlıurfa Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Firma prensibi gereği müşterilerimizle ilk olarak anlaşma yaparız. Eğer bizimle iş yapımı konusunda kesin karar kılarlarsa, ilk önce üzerinde anlaştığımız hemen her detayı anlaşma metnine dökeriz ve bu metni her iki tarafta olacak şekilde imzalayarak veririz. Böylece müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet yaşamamasını ve firmamızın şeffaflığını göstermiş olmaktayız. Şanlıurfa baskı beton sözleşme metni içerisinde uygulamaya dair hemen her detay yer almaktadır.

  • Belirlenen fiyattan, ödeme planına ve seçilen desenlere kadar her detay sözleşme metninde yer almaktadır. Her daim müşteri memnuniyetini önde tutan bir firma olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
    Sözleşme kısmı aşıldıktan sonra artık saha ekibimiz işe başlamaktadır. İlk olarak baskı beton uygulamaları için olmazsa olmaz zemin etüdü çalışmaları yapılmaktadır. Zemin etüdü kaliteli bir baskı beton uygulaması için olmazsa olmazlardandır. Saha ekibimiz zemindeki çim, taş, ot, kaya ve çalı gibi istenmeyen türden olan hemen her maddeyi temizlemektedir. Yine yeterli çalışma elde edilemezse bu sefer zemine 4 inçlik granül dolgu uygulanarak zeminin düzgün hale gelmesi sağlanır.
  • Zemin saha çalışmasının ardından Şanlıurfa baskı beton yerleştirme ekibimiz formların ayarlanma ve düzgün bir şekilde yerleştirilmesini sağlamaktadır. Formların düzgün yerleştirilmesi uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi için çok önemli olmaktadır. Formların yerleştirilmesinden sonra artık uzman ekibimiz baskı beton uygulaması için özel içeriğe sahip harcın hazırlanması kısmına geçmektedir. Harcın hazırlanmasıyla birlikte zemine uygulanması aşamasına başlanacaktır.
  • Bu aşama en dikkat edilmesi gerekilen aşamalardan olup, kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Uzman ekibimiz beton dökülürken, zeminin bütün yüzeyine hiç boşluk kalmayacak şekilde eşit dağılmasına çok büyük önem göstermektedir. Yine aynı şekilde yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemli olmaktadır.
  • Betonun dökülmesinden sonra şaplama işlemi yapılarak tamamen düzgün ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmektedir. Şaplama kısmının tamamlanmasından sonra artık Şanlıurfa baskı beton taşlama ekibimiz seçilen desen modelinin ve renginin zemine uygulanması kısmını gerçekleştirmektedir. Yavaş yavaş artık uygulamamızda sona gelmekteyiz. Süpürge bitirme işleminin ardından artık nihai bitirme işlemine geçilmektedir.
  • Sonrasında son olarak firmamız çalışanları beton yüzeye kürleme aşamasını yaparak baskı beton uygulamasını sonlandırmaktadır. Çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz zemin kaplamanız artık sizin hizmetinizde olmaktadır.