Samsun Baskı Beton

Sadece ülkemizde değil dünya genelinde de oldukça rağbet gören en gözde zemin kaplama sistemlerinden birisi baskı beton uygulamaları olmaktadır. Samsun baskı beton uygulaması; insanların dikkatini sağlamlığı, uzun ömürlü olması, kısa sürede tamamlanması ve çok şık görünmesi ile üzerine çekmektedir. Tamamen çevresi ile uyumlu görünümler oluşturan baskı beton uygulamaları sayesinde sizde mekânlarınıza pozitif bir hava katacaksınız. Uzun yıllardan beri bu alanda hizmet veren firmamız yaptığı kaliteli uygulamalar ile halkımızın güvenini ve sevgisini kazanmıştır.

Her zaman işimizi severek ve ciddiye alarak yapıyoruz. Bizim için ilk ve en önemli prensip her daim müşteri memnuniyeti olmuştur. Bunun için asla geçici işçilerle çalışmıyoruz. Bütün çalışanlarımızın her birisi uzun yıllardan beri bizimle çalışmakta olup, hepsi de alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İşin gerçeği kaliteli ve başarılı baskı beton uygulamaları için profesyonel kişilerle çalışmak şarttır. Birçok kişi kısa sürede tamamlanan bir uygulama olduğu için kolay zannetmektedir.

Oysa Samsun baskı beton uygulaması ardışık aşamalardan oluşmaktadır ve her bir aşama ayrı bir profesyonellik gerektirmektedir. Bunun için kesinlikle baskı beton uygulamalarınızı bu alanda ehil olmayan kişilere yaptırmayınız. Firma olarak uygulama yaptığımız bütün müşterilerimize garanti veriyoruz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve elemanlarımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Eğer sizde mekânlarınızda fark yaratmak ve mükemmel görünümlü zeminlere sahip olmak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerimizden bize kolaylıkla ulaşabilmektesiniz.

Samsun Desenli Beton Çalışması

Samsun Desenli Beton Çalışması

Samsun Baskı Beton Sağlam Mı?

İşin doğrusu insanların baskı beton uygulamasını tercih etmedeki en önemli sebeplerden birisi bu sorunun cevabı olmaktadır. Samsun baskı beton sağlam mı diye soran müşterilerimize firma olarak kendi garanti sürenizi kendiniz belirleyiniz diyoruz. Çünkü yaptığımız uygulamaların neredeyse hemen hepsi de ömürlük uygulamalar olmaktadır. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve profesyonel işçilik sayesinde ortaya çıkan ürün gerçekten de çok sağlam olmaktadır.

Sadece beton malzemesi değil, kullandığımız boya malzemeleri de çok kaliteli olmaktadır. Boyalarımızdaki renk pigmentlerinin kalitesi sebebiyle renkler dahi çok uzun yıllar canlılığını korumakta ve kolay kolay en ufak bir deforme yaşamamaktadır. Gördüğünüz gibi baskı beton uygulamaları oldukça uzun ömürlü uygulamalar olmaktadır.

Samsun Baskı Beton Uygulama Alanları

Bu kısım aslında birazda iş yapan firmaların ustalarının bilgi, birikim, deneyim ve uzmanlıkları ile de alakalı olmaktadır. Firmamız çalışanları için uygulama alanı noktasında siz hayal edin onlar uygulasın. Evet, Samsun baskı beton uygulama alanları için neredeyse hiçbir sınır bulunmamaktadır. Özellikle evlerinizdeki banyolar, mutfaklar, koridorlar, balkonlar ve teraslar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Bunların haricinde bağ evi tarzındaki yapılarınızda yer alan garajlarınız, havuzlarınız, merdiven önleri ve bahçe duvarlarınız da bizim uygulama alanlarımız arasında yer almaktadır.

Elbette ki bizi biz yapan ve insanlar tarafından tanınmamızı sağlayan asıl uygulamalarımız ise kamusal alanlar olmaktadır. Hastaneler, okullar, AVM’ler, belediye binaları, kaldırımlar, park yürüyüş yolları ve süs havuzları uygulama alanlarımızın en başında gelmektedir. Gördüğünüz gibi uygulama alanı noktasında çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır.

Samsun Baskı Beton Desen Seçimi

Yılların tecrübesine sahip firmamız Samsun baskı beton desen seçimi noktasında sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey mekânlarınız için en uygun gördüğünüz deseni beğenmek olmaktadır. Çünkü baskı beton uygulamalarında desen seçimi en önemli noktalardan bir tanesidir. Yapılan uygulamayı gösterişli kılacak olan doğru bir desen seçimi olmaktadır.

Samsun Baskı Beton

Samsun Baskı Beton

Samsun Baskı Beton Renk Seçimi

Baskı beton uygulamalarında elbette ki en az desen seçimi kadar renk seçimi de çok önemli olmaktadır. Çünkü zeminlerinizin çevresiyle olan uyumu sağlayacak aslı unsur uygun renk seçimi olmaktadır. Yılların vermiş olduğu birikim sayesinde sizlere onlarca farklı renk seçeneği sunabilmekteyiz. Hem de Samsun baskı beton renk seçimi kartelası sayesinde mekânlarınız için en uygun renkleri çok daha kolay seçebilmektesiniz.

Doğru yapacağınız renk tercihleri ile ortaya çıkacak olan eşsiz zeminler hemen herkesi kendisine hayran bırakacaktır. Hatta mekânlarınızın konumuna göre birden fazla renk seçerek çok güzel kombineler oluşturabilirsiniz. Yine renk seçimi noktasında isteyen müşterilerimize firma olarak bizlerde yardımcı olmaktayız.

Samsun Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

Evet, şimdi de yukarıda birçok özelliğinden bahsetmiş olduğumuz uygulamanın nasıl yapıldığını anlatalım. Ardışık bir dizi aşamadan olan baskı beton uygulamalarının her bir aşamasına değinerek sizlere sunacağız.

  • Samsun baskı beton nasıl yapılır diye merak edenler için ilk aşamasından başlayalım. İlk aşamamız zemin etüdü olmaktadır. Kesinlikle kaliteli bir zemin etüdü olmazsa olmazlardandır. Bunun için zeminde bulunan ve istenmeyen her tür madde zeminden arındırılmalıdır.
  • Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından artık formların ayarlanmasına ve zemine sağlam bir şekilde tutturulmasına geçilmektedir. Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi için oldukça önemlidir.
  • Formların tutturulma işleminden sonra artık uzman ekibimiz özel içerikli harcımızın hazırlanmasını gerçekleştirecektir. Büyük bir dikkatle hazırlanan harç zemine dökülürken saha çalışanlarımız bir yandan da betonun bütün yüzeyde boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılmasını sağlamaya çalışmaktadır. Tabi yine bu işlem sırasında beton yüzeyinde hava kabarcığı da bırakılmamalıdır.
  • Betonun dökülmesi aşamasından sonra hızlı bir şekilde beton yüzeyinin düzgünleştirilmesi ve pürüzsüz bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Bu yapılan işleme Samsun baskı beton şaplama denilmektedir.
  • Şaplama işleminin tamamlanmasından sonra dinlenmeye bırakılan beton yüzeyine artık seçilen desenlerin ve renklerin uygulanmasına geçilmektedir. Her bir aşama kesinlikle büyük bir titizlik ve uzmanlık gerektirmektedir.
  • Son olarak beton yüzeyine sızdırmazlık özelliğe sahip olan kürleme işlemi yapılır. Bu işlem sayesinde beton yüzeyinde gözle görülemeyen çatlaklar ve pürüzler kapatılır.