Sakarya Baskı Beton

Her geçen gün popülaritesi daha da artan zemin kaplama sistemlerinden olan baskı beton uygulaması, birçok özelliği ile insanları cezbetmektedir. Özellikle Sakarya baskı beton uygulamamızın dayanıklılığı, uzun ömürlü olması, ekonomikliği ve estetik bir görünüm oluşturması en çok tercih edilme sebeplerinden olmaktadır. Uzun zamandan beri baskı beton uygulaması yapıyoruz ve firma olarak belli bir birikime sahip olmaktayız. Birçok özelliğinin yanında yukarıda belirttiğimiz ana özellikleri bu uygulamayı en çok tercih edilen zemin kaplama sistemi yapmaktadır.

Baskı beton uygulamaları kısa sürede tamamlanan uygulamalardandır. Böylece mekânlarınızı diğer zemin kaplama sistemlerine göre çok daha kısa süre içerisinde kullanabilmektesiniz. Bu yönüyle de oldukça avantajlı bir uygulama olmaktadır. Kısa sürede tamamlanan bir uygulama olması, kendisinin kolay olduğu anlamına asla gelmesin. Çünkü birçok farklı aşamadan meydana gelen baskı beton uygulamaları kesinlikle profesyonellik gerektiren bir zemin kaplama sistemidir. Sakarya baskı beton uygulamaları yılların deneyimi sonucunda sorunsuz ve problemsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Saha çalışanlarımızın tamamı uzun yıllardır bu işi yapmakta olup, her birisi alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan firmamız bu yüzden asla acemi kişilere iş yaptırmamaktadır. Kullandığımız malzemenin kalitesi ve işi yapan ustalarımızın profesyonelliği neticesinde sizlere mükemmel baskı beton uygulamaları yapmaktayız. Bizimle yaşayacağınız deneyim neticesinde oluşacak baskı beton sistemlerine bir bakan bir kez daha bakacak ve hayran kalacaktır.

Adapazarı Baskılı Beton Çalışması Örneği

Adapazarı Baskılı Beton Çalışması Örneği

Sakarya Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Baskı beton uygulamaları çok geniş bir uygulama yelpazesine sahip olmaktadır. Bu noktada aklınıza gelebilecek hemen her alana uygulama yapabilmekteyiz. En çokta dairelerinizde teraslarınız, balkonlarınız, koridorlarınız, banyo ve mutfaklarınız Sakarya baskı beton uygulama alanları arasında bulunmaktadır. Yine bağ evleriniz ya da yazlıklarınızdaki garajlarınız, havuzlarınız, kapı önleriniz ya da bahçe duvarlarınız da bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Baskı beton uygulama alanları sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Bizim asıl kendimizi halkımıza gösterdiğimiz ve firma olarak büyük bir ilgi gördüğümüz alanlar kamusal alanlardır. Örneğin belediye binaları, okullar, hastaneler, kaldırımlar, park yürüyüş yolları ve süs havuzları bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Yine bunların haricinde özel iş yerleri ve AVM’ler gibi yerlerde bizim uygulama alanımıza girmektedir.

Adapazarı Baskılı Beton Desen Seçimi?

Baskı beton uygulamalarının olmazsa olmazlarından bir tanesi mekânlarınıza uygun modelde desen seçimi yapmak olmaktadır. Yılların birikimine sahip firmamız sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktadır. Siz bunlardan mekânlarınız için en uygun olanını seçerek mekânlarınıza pozitif bir hava katabilirsiniz. Sakarya baskı beton desen seçimi sayesinde zeminleriniz eşsiz görünümlere kavuşacak.

Sakarya Desenli Beton Renk Seçimi

Baskı beton uygulamalarında en az desen seçimi kadar renk seçimi de önemli olmaktadır. Çünkü seçeceğiniz renklerin uyumluluğu baskı beton uygulamanızı çevresiyle uyumlu hale getirecek ve estetik görünümler elde etmenize yardımcı olacaktır. Biz müşterilerimize onlarca farklı renk seçeneğin bir arada bulabilecekleri bir renk seçim kartelası hazırladık. Bu sayede müşterilerimiz çok daha kolay bir şekilde renk seçimi yapabilmektedirler.

Özellikle banyo, havuz ya da teras gibi alanları için birden fazla renk seçimi yaparak çok hoş kombineler oluşturabilirler. Genel olarak müşterilerimizin çoğu Sakarya baskı beton renk sicimi kartelasından tuğla kırmızısı, açık mavi, koyu mavi, bej rengi ve açık gri renklerini tercih etmektedirler.

Adapazarı Damgalı Beton Sağlam Mı?

Günümüz zemin kaplama sistemleri içerisinde en sağlam ve uzun ömürlü olanlarından bir tanesi baskı beton uygulamaları olmaktadır. Zaten bu uygulamanın en çok tercih edilmesini sağlayan ana özelliklerinden bir tanesi de bu özelliği olmaktadır. Baskı beton uygulamalarımızda kullandığımız malzemenin kalitesi ve ustalarımızın profesyonelliği neticesinde ortaya çok sağlam bir zemin kaplaması çıkmaktadır.

Bu yüzden kullandığımız malzemeye ve işçiliğimize güvenerek müşterilerimize istedikleri kadar garanti veriyoruz. Çünkü yaptığımız birbirinden eşsiz güzellikteki uygulamaların ne denli sağlam olduğunu biz bilmekteyiz. Sakarya baskı beton sağlam mı diye soran vatandaşlarımıza, kısa sürede bozulan uygulamalarınızda paranız iade dahi diyoruz. Çünkü yaptığımız uygulamaların çok uzun yıllar dayanacağını biz biliyoruz.

Sakarya Baskı Beton

Sakarya Baskı Beton

Sakarya Şekilli Beton Yapım Aşamaları

Baskı beton uygulamalarımız iç içe birçok aşamadan meydana gelmektedir ve bu aşamaların her birisi profesyonellik gerektirmektedir. Şimdi sizlere elimizden geldiğince bu aşamalardan bahsetmeye çalışacağız.

  • İlk olarak baskı beton uygulamaları için en önemli aşama olan zemin etüdü yapılmaktadır. Bu aşamada zeminde bulunan her tür çim, çalı, ot, taş, kaya gibi istenmeyen unsurlar temizlenir ve zemin düzgün bir hale getirilir. Eğer zemin düzgün bir hale gelmezse, 4 inçlik granül taş yardımıyla hazır edilir.
  • İkinci aşamada Sakarya baskı beton ekibi formların ayarlanması ve zemine tutturulması işlemlerini halletmektedir. Bu ilk iki aşama çok önemli olup, uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi için çok önemlidir.
  • Formların yerleştirilmesinden sonra artık harcın hazırlanmasına geçilebilir. Bu aşamada harç uygun kıvama geldikten sonra zemine dökülmektedir. Harç dökülürken uzman ekibimiz bir yandan betonun yüzeye eşit dağılımını sağlarken bir yandan da yüzeyde hiç boşluk kalmamasına dikkat etmektedir. Aynı zamanda beton yüzeyinde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemlidir.
  • Sırada şaplama aşaması olup, bu aşamada asıl amaç beton yüzeyinin düzgün ve pürüzsüz bir yapıya kavuşması olmaktadır.
  • Şaplama aşamasının tamamlanmasından sonra devreye Sakarya baskı beton taşlama ekibi girmektedir. Bu ekibimiz zemin yüzeyine daha önceden beğenilen renklerin ve modellerin uygulanma işlemini yapmaktadır.
  • Artık baskı beton uygulamamızda yavaş yavaş sona gelinmektedir. Nihai bitirme aşamasının zemine uygulanmasının ardından son olarak kür adı verilen karışımın yüzeye dökülmesine geçilmektedir. Bu özel karışım sayesinde beton yüzeyindeki bütün çatlaklar ve pürüzler kapatılır. Bu sayede çok sağlam ve uzun ömürlü bir yüzey elde edilmiş olur.