Muğla Baskı Beton

Dünya genelinde son yılların en popüler zemin kaplama sistemlerinden bir tanesi baskı beton uygulamaları olmaktadır. Gerek dayanıklılığı, gerek uzun ömürlü olması gerekse de ekonomik olması Muğla baskı beton uygulamalarını vazgeçilmez kılmaktadır. Uzun yıllardır halkımıza profesyonel baskı beton uygulamaları alanında hizmet veren firmamız ile sizde eşsiz görünümde zeminlere kavuşacaksınız. Yaptığımız bütün zemin kaplama sistemlerini siz halkımıza garantili olarak yapıyoruz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve işçiliğimize sonuna kadar güveniyoruz.

Baskı beton uygulamaları çok uzun ömürlü uygulamalar olduğu gibi, bir o kadar da kısa sürede tamamlanarak sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Bu uygulama kısa sürede tamamlanmasına rağmen kesinlikle profesyonellik gerektiren bir uygulama olmaktadır. Çünkü iç içe birçok aşamadan oluşan baskı beton zemin kaplama sistemlerinin her bir aşaması ayrı bir ustalık ve incelik gerektirmektedir. Bu yüzden herkesin yapabileceği uygulamalar kesinlikle olmamaktadır. Muğla baskı beton uygulaması yapan ekibimiz yılların tecrübesine sahip olup, her biri alanında en iyileri olmaktadır.

Çok uzun yıllar sizlere hizmet verecek olan bu uygulamalar aynı zamanda çevresiyle uyumlu olacak şekilde müthiş estetik görünümler sunmaktadır. Görenlerin hayranlıkla bir kez daha baktığı uygulamalarımızla sizde çevrenizde fark yaratacaksınız. Müşteri memnuniyetini her daim ilk sırada tutan firmamız sizlerden memnun kalmadığınız uygulamalar için kesinlikle para almamaktadır. Biz kendimize ve yaptığımız işe bu kadar güveniyoruz. Zaten firma olarak bizi en çok tercih edilen firma kılanda bu özelliğimiz ve profesyonelliğimiz olmaktadır.

Muğla Baskılı Beton Çalışması Örneği

Muğla Baskılı Beton Çalışması Örneği

Muğla Baskı Beton Uygulama Alanları

Günümüzde kullanım alanı oldukça geniş olan baskı beton uygulamaları için hayal etmeniz yeterli olmaktadır. Evet, siz hayal edin ve biz uygulayalım. Özellikle dairelerinizdeki mutfak, banyo, koridor, teras ve balkon gibi alanlar Muğla baskı beton uygulama alanları arasında yer almaktadır. Bunun haricinde yine özellikle yazlık tarzı yapılarınızdaki garajlarınız, havuzlarınız, kapı önleriniz ve bahçe duvarlarınızda bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Elbette ki tüm uygulama alanlarımız bunlarla sınırlı değildir. Bizim asıl en çok ihale alıp kendimizi bütün halkımıza gösterdiğimiz alanlar kamusal alanlar olmaktadır. Belediye binaları, kaldırımlar, park yürüyüş yolları ve süs havuzları, okullar, hastaneler ve AVM’ler bunların başında gelmektedir. Gördüğünüz gibi baskı beton uygulama alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır.

Muğla Baskılı Beton Sağlam Mı?

Baskı beton uygulamaları günümüzün zemin kaplama sistemleri arasında hem kalite, hem görsellik hem de sağlamlık açısından in iyi uygulamalarından bir tanesidir. Muğla baskı beton sağlam mı diye soranlara gönül rahatlığıyla görebileceğiniz en sağlam ve uzun ömürlü uygulamalardandır diyoruz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesini ve profesyonel işçiliğimizin farkındayız. Bu yüzden müşterilerimize çok rahat uzun süreli garantiler verebilmekteyiz.

Baskı beton uygulamalarının dünya genelinde en çok tercih edilmesini sağlayan birçok özelliğin en başlıcalarından bir tanesi de uzun ömürlü olmasıdır. Özel içerikli harcı ve renk pigmentlerinin kalitesi sayesinde çok uzun yıllar bozulmadan ve renk canlılığını kaybetmeden sizlere hizmet edecektir. Eğer sizde bu eşsiz kaliteyi yaşamak istiyor ve sağlamlığını test etmek istiyorsanız, web site adresimiz üzerinden en kısa sürede bizlere ulaşabilirsiniz.

Muğla Desenli Beton Renk Seçimi

Güzel görünümlü bir uygulamaya sahip olabilmek için Muğla baskı beton renk seçimi de çok önemli olmaktadır. Çünkü renk seçimi bu uygulamanın olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Seçeceğiniz doğru ve mekâna uygun renk sayesinde çevresiyle uyumlu eşsiz görünümde zemin kaplama sistemine sahip olabilirsiniz. Uzun yıllardır bu işi yapan ve belli bir birikim edinen firmamız sizler için renk seçim kartelası hazırlamıştır.

Renk seçim kartelası sayesinde onlarca farklı renk arasından sizin için uygun olan en doğru rengi rahatlıkla seçebileceksiniz. Hatta eğer mekânlarınız için uygun olursa birden fazla renk seçimi de yapabileceksiniz. Bu sayede birbirinden güzel renk kombineleri oluşturabilirsiniz.

Muğla Damgalı Beton Desen Seçimi

Baskı beton uygulamalarında renk seçimi kadar en az desen seçimi de önemli olmaktadır. Muğla baskı beton desen seçimi noktasında sizlere yüzlerce farklı seçenek sunmaktadır. Size düşen mekânlarınız için en uygun olacak doğru deseni seçmektir. Doğru seçim ile adeta uygulama yaptıracağınız alanlara pozitif bir hava katacak ve çok şık görünümde zemin kaplama sistemine kavuşacaksınız.

Muğla Baskı Beton

Muğla Baskı Beton

Muğla Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

  • Baskı beton uygulamaları birçok farklı aşamalardan meydana gelmektedir. Her bir aşama ayrı bir ustalık ve deneyim istemektedir. Bu yüzden kesinlikle bu alanda bilgi ve deneyim sahibi olmayan kişilere baskı beton uygulaması yaptırmayınız. Firma olarak tamamen müşterilerimize şeffaf bir uygulama deneyimi sunuyor ve en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz.
  • Muğla baskı beton nasıl yapılır merak edenler için aşamalarımızdan bahsetmek istiyorum. İlk olarak saha çalışanlarımız zemin etüdünü gerçekleştirmektedir. Bu aşamada zeminde bulunan ve istenmeyen hemen her tür çalı, ot, taş, kaya gibi unsurlar arındırılır.
  • Zemin istenilen düzeye geldikten sonra formların yerleştirilmesi aşamasına geçilerek, formların zemine tutturulması sağlanır. Bu ilk iki aşama oldukça önemlidir.
  • Sıra baskı beton uygulamasının en önemli aşaması olan özel içerikli harcın hazırlanmasına geldi. Harç uygun kıvama geldiğinde artık zemine dökmeye başlanır. Bu kısımda saha ekibimiz betonun yüzeye eşit dağılımını ve boşluk kalmamasını sağlamaktadırlar. Ayrıca beton yüzeyinde hava kabarcığı da bırakılmamalıdır.
  • Betonun dökülmesinden sonra Muğla baskı beton şaplama ekibi devreye girer ve düzgün ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesi sağlanır.
  • Bir sonraki aşamada ise artık zemine daha önceden belirlenen renk ve desenlerin uygulaması yapılmaktadır. En son olarak firmamız çalışanları baskı beton uygulamanıza kür adı verilen özel karışımı uygular ve mükemmel bir zemin elde edilir.