Mersin Baskı Beton

Günümüzün en popüler zemin kaplama sistemlerinden olan baskı beton uygulamaları birçok özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Mersin baskı beton firması olarak halkımıza her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız işin tamamı faturalı ve garantili olmaktadır. Uzun yılların tecrübesine sahip firmamız baskı beton uygulamaları alanında oldukça geniş bir birikime sahiptir. Benzerlerine göre çok sağlam ve uzun ömürlü olan bu uygulamalar bizim profesyonelliğimizle birleşince ortaya eşsiz yapıtlar çıkmaktadır.

Yüzlerce çeşit desene ve renge sahip bu uygulama ile sizlere hemen her istediğiniz mekan için uygulama hizmeti sunmaktayız. Firmamız kullandığı malzemenin kalitesine ve çalışanlarının profesyonelliğine tam güvenmektedir. Bu sayede yaptığımız her uygulama işlemleri için tüm müşterilerimize garanti veriyoruz. Bizi en çok tercih edilen firma kılan özelliklerimizden birisi de bu yönümüz olmaktadır. Yine çok tercih edilmemizi sağlayan bir diğer özelliğimiz ise %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmamız olmaktadır.

Mersin baskı beton uygulamaları ile sizde çevrenizde fark yaratacak zemin kaplama sistemine sahip olabilirsiniz. Yaptığımız eşsiz güzellikteki uygulamalara bakanlar dönüp bir kez daha bakmaktadır. Çünkü çevresiyle uyumlu olan bu yapılar gerçekten çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Mekanlarınızda istediğiniz hemen her tür havayı oluşturabilirsiniz. İsterseniz modern bir hava isterseniz de antik bir çağı yansıtabilirsiniz. Benzerleri ile kıyas edilemeyecek kadar kaliteli olan bu uygulamalar sayesinde sizde mekanlarınıza pozitif bir hava katacaksınız.

Baskı beton uygulamalarının birçok tercih edilme sebebi bulunmaktadır. Bunların en başında gelenler ise öncelikle ekonomik olmalarıdır. Ekonomik olmalarının yanında çok uzun ömürlü olan uygulamalardır. Ayrıca baskı beton nedir diye merak edenlere yukarıdaki tüm özelliklerinin haricinde birde çok kolay uygulanabilen dayanıklı zemin kaplama sistemleridir diyoruz. Yine bu özelliklerinin haricinde aklınıza gelebilecek hemen her mekana rahatlıkla uygulanabilme imkanına sahip uygulamalarıdır.

Mersin Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Yılların tecrübesine sahip ekibimiz ile siz hayal edin biz istediğiniz mekana uygulayalım. Çok geniş bir uygulanma alanına sahip bu uygulama ile evlerinizde ve müstakil mekanlarınızda sizlere hizmet sunmaktayız. Özellikle son zamanlarda dairelerinizde mutfak, banyo, balkon, koridor ve teras gibi alanlarınız en çok uygulama gerçekleştirdiğimiz alanlardan olmaktadır. Mersin baskı beton uygulama alanları elbette ki bu kadarla sınırlı kalmamaktadır. Bunun haricinde yine müstakil binalarınızın bahçe duvarları, garajlarınızın içi ve dışı, kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınız bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Bunların haricinde yine belediye binaları, kaldırımlar, park yürüyüş yolları ve süs havuzları da en çok uygulama yaptığımız alanlardan olmaktadır. Ayrıca okullar, hastaneler, ofis ve iş yerlerinin yanında AVM’ler de bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Mersin Baskı Beton

Mersin Baskı Beton

Mersin Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

Yukarıda detaylı bir şekilde özelliğinden bahsettiğimiz baskı beton zemin kaplama sistemlerinin uygulanma süresi de oldukça kısadır. Süresinin kısa olmasına rağmen kesinlikle profesyonellik gerektiren bir iş olmaktadır. Şimdi sizlere Mersin baskı beton nasıl yapılır, hangi aşamalardan oluşur onlardan bahsedeceğiz.

İlk olarak müşterilerimizle uygulamanın yapılacağı alanın konumu, büyüklüğü ve ne şekilde olacağı hakkında hemen her detayı konuşuruz. Konuşulan bütün bu detaylar firmamızın şeffaflığı gereği bir sözleşme metnine dökülmektedir. Sözleşme metninde uygulamanın fiyatı, ödeme planı ve uygulamanın aşamaları gibi her detay bu sözleşmede yer almaktadır. Müşterimiz ile aramızda yapacağımız bu sözleşmenin bir nüshası müşterimizde bir nüshası da bizde kalacak şekilde hazırlanmaktadır.

Müşterilerimiz ile aramızda yapmış olduğumuz bu sözleşme sayesinde ne kadar şeffaf olduğumuzu ortaya koymuş oluyoruz. Çünkü bizim en temel amacımız hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmamaktır.
Anlaşma aşaması tamamlandıktan sonra artık baskı beton uygulaması için saha çalışmalarına başlayabiliriz. Mersin baskı beton saha çalışması profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamanın en temel ve ilk aşaması zemin etüdü aşaması olmaktadır. Bu aşamada ilk önce zeminde yer alan istenmeyen unsurlar temizlenmektedir. Bu unsurlar genelde çim, taş, kaya, toprak ve çalı gibi unsurlar olmaktadır. Bunların temizlenmesinin ardından zemin istenilen düzeyde olmazsa, granül dolgu yapılarak düzgün hale getirilir.

Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından formların yerleştirilmesi ve düzenlenmesi gelmektedir. Formların kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından düzgün bir şekilde yerleştirilmesi çok önemlidir. Çünkü bu ilk iki aşama drenaj sıcaklığının istenilen düzeyde elde edilmesi için ve baskı betonun kalitesi açısından çok önemli olmaktadır. Formların yerleştirilmesi aşamasından sonra artık Mersin baskı beton yerleştirme kısmına geçebiliriz.

Baskı beton yerleştirme aşaması en önemlilerden olup, bu aşamada özel içeriğe sahip harcımız uzman ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Hazırlığı tamamlanan harcımız artık zemine dökülmeye başlar ve bu esnada da saha çalışanlarımız betonun eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Betonun yüzeye eşit dağılımı esnasında yüzeyde boşluk kalmaması ve hava kabarcığı bırakılmaması çok önemli olmaktadır. Artık betonun dökülmesinin ardından bir sonraki aşamaya geçilebilir.

Bir sonraki aşama ise baskı beton şaplama aşaması olmaktadır. Bazı yerlerde erken bitirme olarak da adlandırılan bu aşamada temel amaç, tamamen pürüzsüz ve düzgün bir yüzey elde etmektir. Şaplama kısmının tamamlanmasıyla birlikte artık taşlama aşamasına geçilebilir. Bu aşamada uzman ekibimiz müşterilerimizin beğenmiş olduğu deseni ve rengi zemine uygulamaktadırlar. Bu işleminde tamamlanmasının ardından artık süpürge bitirme tekniği ile baskı beton uygulaması tamamlanmış olmaktadır.

Son olarak Mersin baskı beton kürleme aşaması zemin yüzeyine uygulanır. Kür adı verilen özel bir karışım ile baskı beton yüzeyi kaplanır ve tamamen sızdırmaz bir yapıya kavuşur. Bu özel karışım sayesinde artık baskı beton uygulamamız çok uzun yıllar her tür olumsuz hava koşullarına bile rahatlıkla karşı koyabilmektedir. Bizimle irtibata geçmek için iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.