Mardin Baskı Beton

Günümüzde insanların aradığı birçok özelliği bünyesinde barındıran baskı beton uygulamaları son yılların en çok tercih edilen zemin kaplama sistemlerinden birisidir. Mardin baskı beton ile sizde mekânlarınızda fark yaratabilirsiniz. Dünya genelinde büyük bir popülerliğe sahip olan bu uygulama ülkemizde de son derece beğenilmektedir. Bu uygulamanın başarılı olması için en dikkat edilmesi gereken kesinlikle işini iyi bilen profesyonel bir ekibe yaptırmaktır. Yoksa hayal kırıklığına uğrayabilir ve pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Bu uygulamanın en çok tercih edilme sebepleri arasında; uzun ömürlü olması, ekonomik olması, estetik görünmesi ve sağlamlığı etkili olmaktadır. Ayrıca diğer zemin kaplama sistemlerine göre çok daha kısa sürede tamamlanabilmektedir. Kısa sürede tamamlanması bazı kişilerde kolay bir uygulama olduğu yanılgısına sebep olabilmektedir. Kesinlikle o şekilde düşünmeyin, bu uygulamayı kolay kılan yapan kişilerin profesyonelliği olmaktadır. Aksi takdirde ardışık aşamalardan oluşan baskı beton uygulamasının her bir aşaması ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir.

Yani sıradan kişilerin yapabileceği bir uygulama kesinlikle değildir. Mardin baskı beton uygulamaları yapan çalışanlarımızın her birisi alanında uzman kişilerden oluşup, yılların deneyimine sahip olmaktadırlar. Firmamız müşteri memnuniyetine %100 önem vermekte olup asla geçici işçi çalıştırmaktadır. Çalışanlarımızın her birisi uzun yıllardır bizimle olan ve son derece işini severek yapan kişilerdir. Çünkü çalışanını memnun edemeyen hiçbir firma müşterisini de memnun edemez. Bu yüzden biz baskı beton uygulamalarımızın başarılı olmasını önce çalışanlarımızın profesyonelliğine sonra da kullandığımız malzemenin kalitesine borçluyuz.

Mardin Desenli Beton Çalışması

Mardin Desenli Beton Çalışması

Mardin Baskı Beton Sağlam Mı?

Yaptığımız zemin kaplama sistemleri içerisinde en sağlam olanı baskı beton uygulamaları olmaktadır. Çünkü kullanılan malzemenin kalitesi ve ekibimizin profesyonel işçiliği neticesinde ortaya çok dayanıklı zeminler çıkarmaktadır. Mardin baskı beton sağlam mı şeklinde sorular soran vatandaşlarımıza istediğiniz kadar garanti veriyoruz demekteyiz. Çünkü gerçekten yapılan iş çok uzun ömürlü olmaktadır. Sadece beton ömrü değil, aynı zamanda zemin yüzeyindeki renklerin kalıcılığı da oldukça uzun ömürlü olmaktadır.

Mardin Damgalı Beton Uygulama Alanları

Günümüz teknolojisi ve bizim ustalarımızın yeteneği sayesinde baskı beton uygulama alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Bu ifademizi biraz daha özetleyecek olursak uygulama alanı noktasında siz hayal edin biz uygulayalım diyebiliriz. Evet, hemen her mekâna kolaylıkla uygulayabilmekteyiz. Özellikle son yıllarda dairelerinizde ki banyolarınız, tuvaletleriniz, mutfaklarınız, balkonlarınız ve teraslarınız bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Yine yazlık tarzı yerlerinizdeki garajlarınız, merdiven önleriniz, bahçe duvarlarınız ve havuzlarınız Mardin baskı beton uygulama alanları arasında olmaktadır. Elbette bütün uygulama alanlarımız sadece bu kadarla sınırlı kalmamaktadır. Özellikle firmamızın adını duyuran ve reklamımızı yapan uygulama alanlarımız kamusal alanlar olmaktadır. Belediye binaları, kaldırımlar, süs havuzları, park yürüyüş yolları, okullar, hastaneler, AVM ve çok daha fazlası bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Mardin Desenli Beton Desen Seçimi

Baskı beton uygulamalarında bir diğer önemli nokta ise mekânlarınız için en uygun desenin seçilmesi olmaktadır. Evet desen seçimi çok önemlidir. Çünkü zeminlerinize asıl estetikliği katacak ana unsurdur. Bunu bilen ve farkında olan firmamız bu yüzden sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktadır. Birbirinden şık olan bu desenler arasından muhakkak zeminleriniz için uygun olan deseni bulacaksınız. Mardin baskı beton desen seçimi ile sizde mekânlarınıza pozitif bir hava katacaksınız. Zemin kaplamalarınızı gören kişiler hayranlıkla dönüp tekrar tekrar bakacaklar.

Mardin Baskılı Beton Renk Seçimi

Son yılların en gözde zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamalarında desen seçimi kadar renk seçimi de çok önemli olmaktadır. Çünkü zeminlerinizin çevresiyle uyumunu sağlayacak olan doğru renk seçimidir. Bunun yanında yine doğru renk tercihi ile zeminleriniz çok daha canlı ve çok daha göz alıcı duracaktır. Bunu çok iyi bilen ve farkında olan firmamız siz değerli müşterilerimize kolaylık olması açısından renk seçim kartelası hazırlamış bulunmaktadır. Mardin baskı beton renk seçimi işlemlerinizi renk kartelamız sayesinde çok kolay bir şekilde yapabilmektesiniz.

Hatta renk seçimi noktasında mekânlarını için birden fazla renk tercihi yapabilmektesiniz. Böylece başarılı kombineler oluşturarak çok daha şık zeminler elde edebilirsiniz. Özellikle şu son dönemde müşterilerimiz daha çok açık mavi, koyu mavi, bej rengi, açık gri ve tuğla kırmızısı renkleri tercih etmektedirler. Renk konusunda firma olarak bizde kararsız kalan müşterilerimize elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız.

Mardin Baskı Beton

Mardin Baskı Beton

Mardin Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

Evet, baskı beton uygulamaları için gerekli olan bütün açıklamaları yaptıktan sonra artık nasıl uygulanacağı kısmına geçebiliriz.

  1. İlk olarak baskı beton uygulamasının en önemli aşaması olan zemin etüdü yapılmaktadır. Mardin baskı beton saha çalışması ekibi zemini uygun hale getirmek için detaylı bir çalışma yapar.
  2. Zemin istenilen duruma geldikten sonra artık formların ayarlanması kısmına geçilir. Ayarlanan formlar zemine çok dikkatli ve sağlam bir şekilde tutturulur.
  3. Formlar hazır hale geldikten sonra, artık uzman ekibimiz özel içerikli harcımızı hazırlama aşamasına geçer. Uygun kıvama gelen beton zemine yavaş ve dikkatli bir şekilde dökülür. Beton dökülürken çalışanlarımız bütün yüzeye eşit dağılması ve boşluk kalmaması için büyük bir gayret sarf eder. Tabi bu esnada beton yüzeyinde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemlidir.
  4. Beton döküldükten sonra artık şaplama aşamasına geçilebilir. Bu aşamadaki en temel amaç yüzeyin pürüzsüz ve düzgün bir yapıya kavuşması olmaktadır.
  5. Sırada Mardin baskı beton nasıl yapılır diye soranların en çok merak ettiği kısım yer almaktadır. Yani renklerin ve desenlerin zemine uygulandığı kısım yapılmaktadır.
  6. Renk ve desenler zemine işlendikten sonra son bir süpürge işlemi ile baskı beton uygulaması tamamlanır. Ekibimiz son olarak kürleme adını verdiği aşama ile baskı beton uygulamasını mekân sahiplerinin kullanımına hazır hale getirmiş olmaktadır.