Manisa Baskı Beton

Günümüzün en popüler zemin kaplama uygulamalarından olan Manisa baskı beton oldukça sağlamdır. Bu uygulamanın en çok tercih edilmesinde ekonomikliği, sağlamlığı ve kısa sürede tamamlanması etkili olmaktadır. Baskı beton firmamızın yapmış olduğu zemin kaplama sistemi ile sizde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Yaptığımız uygulamalarda çok kaliteli harç malzemeleri ve renk pigmentleri kullanılmaktadır. Bu sayede yaptığımız uygulamaların tamamı çok sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda baskı beton uygulamaları çok uzun ömürlü uygulamalardır.

İçerisindeki renk pigmentlerinin kalitesi sebebiyle çok uzun yıllar renk canlılığını kaybetmeden sizlere en kaliteli hizmeti sunacaktır. Ayrıca uygulamalarımız profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple aldığımız işlerimizi yılların verdiği tecrübe sayesinde çok kısa sürede tamamlamaktayız. Uygulanma süresinin kısalığı, uygulamanın çok uzun ömürlü olması ve ekonomikliği zaten bu uygulamayı çok tercih edilen bir uygulama yapmaktadır. Manisa baskı beton yüzlerce çeşit desen ve renk seçeneği ile sizlere sınırsız sayıda seçenek sunmaktadır.

Hemen her çeşit model sayesinde istediğiniz her mekana rahatlıkla uyumlu zemin kaplama sistemleri yaptırabilmektesiniz. Firmamız her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olup, müşterilerine en ufak bir mağduriyet yaşatmamaktadır. Yaptığımız birbirinden kaliteli uygulamalarla sizde evinizde ya da bahçenizde fark yaratabilirsiniz. Baskı beton uygulamaları uygulandığı mekana hem pozitif bir hava katmakta hem de çevresiyle uyumlu estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Mekanınızda istediğiniz her havayı oluşturabilirsiniz.

Tercihinize göre modern bir tarz, otantik bir hava ya da doğal sade görünümler oluşturmak tamamen sizin elinizde olmaktadır. Manisa baskı beton uygulamaları ile garantili zemin kaplama sisteminin kalite farkını sizde sonuna kadar yaşayacaksınız. Evet yaptığımız bütün uygulamaları garantili yapıyoruz. Çünkü kullandığımız malzemenin kalitesine ve çalışanlarımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Her bir çalışanımız alanında en iyi kişilerden olmaktadır. Bu yüzden firmamız üzerine aldığı bütün işleri en kısa sürede müşterilerimize sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Şimdi sizlere baskı beton uygulama alanlarından bahsedelim.

Manisa Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Sahip olduğu özelliği sayesinde baskı beton sistemleri birçok uygulama alanına sahiptir. Özellikle son yıllarda ekonomik ve sağlam olması sebebiyle birçok kişi baskı beton uygulamalarını mekanlarına uygulatmaktadır. Çünkü uygulandığı alanda gerçekten seyri doyumsuz görüntüler oluşturan baskı beton kaplama sistemi aynı zamanda çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Manisa baskı beton uygulama alanları arasında mutfak, balkon, koridor, merdiven boşlukları ve teras gibi özel alanlarınız bulunmaktadır.

Manisa Baskı Beton

Manisa Baskı Beton

Uygulama alanlarımız arasında yine bahçe duvarlarınız, garaj içi ve önleri, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınız da yer almaktadır. Tabi ismini duyurmuş ve sadece bulunduğumuz ille sınırlı kalmayıp, tüm çevre illerde de iş alan bir firma olarak çok daha farkı alanlarda da uygulama hizmeti sunmaktayız. Özellikle belediye binaları, okullar, hastaneler, AVM’ler, kaldırımlar, süs havuzları ve park yürüyüş yolları bizim uygulama alanlarımızdandır. Birçok baskı beton ihalesi bu alana sağladığımız kaliteli hizmet ve güven sebebiyle firmamıza verilmektedir. Şimdi sizlere baskı beton uygulamasını nasıl yaptığımızı anlatalım.

Manisa Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

  • Köklü bir firma olan Manisa baskı beton nasıl yapılır, hangi aşamalardan oluşur birde onlara bakalım. İlk olarak firmamız müşterilerimiz ile birebir görüşmede eğer iş alırlarsa bir sözleşme hazırlamaktadır. Bu sözleşmede uygulamanın yapılacağı alan hakkında hemen her tür detaya yer verilmektedir. Uygulama aşamalarından tutunda bu aşamalarda neler yapılacağına kadar her şey sözleşme metni içeriğinde yer almaktadır. Ayrıca sözleşme metni içerisinde üzerinde anlaşılan hemen her tür detay yer alır. Uygulamanın fiyatından tutun da ödeme planına kadar her ayrıntı bilgilendirme amaçlı olarak bu metinde yazılmaktadır.
  • İki taraf arasında imzalanan sözleşme metninden sonra artık saha çalışanlarımız işe başlayabilmektedir. İlk olarak kaliteli bir baskı beton uygulaması için yapılması gerekeni iyi bir zemin etüdü yapılması olmaktadır. Manisa baskı beton saha çalışması ekiplerimiz zemindeki çalı, ot, taş, kaya ve beton parçası gibi istenmeyen türden nesneleri temizler. Bu ilk aşama çok önemli olmaktadır. Eğer yapılan temizlik çalışmaları neticesinde zemin hala istenilen düzeyde olmazsa, granül dolgu yapılmaktadır. Granül dolgu denilen olay ise, 4 inç boyutundaki taşlar yardımıyla zeminin istenilen seviyeye getirilmesi olmaktadır.
  • Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından yapılması gereken işlem formların ayarlanması olmaktadır. Bu aşamada formların iyi bir şekilde ayarlanması ve zemine yerleştirilmesi çok önemlidir. Formlar ahşap ya da metal kazıklar yardımıyla zemine dikkatle ve özenle sabitlenmektedir. Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi açısından Manisa baskı beton ekibi için büyük önem taşımaktadır.
  • Formların yerleştirilmesi aşaması bittikten sonra, artık bir diğer önemli aşama olan harcın hazırlanmasına geçilebilecektir. Profesyonel ekibimizce özel içeriğe sahip beton, büyük bir dikkat ve hassas oranlarla beton mikserinde hazırlanır. Uygun kıvama gelen beton artık uzman çalışanlarımız tarafından yavaş yavaş zemine dökülmeye başlanır. Bu kısım büyük bir gayret ve özveri gerektirmektedir. Çünkü beton dökülürken ekibimiz bir yandan çimentonun bütün yüzeyde boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılımı için uğraşmaktadır. Ayrıca yine yüzeyde hava kabarcığı kalmaması da bir diğer önemli noktadır.
  • Beton dökülme işleminin ardından artık şaplama denilen yüzeyin düzgün ve pürüzsüz bir hale getirilmesi aşamasına geçilmektedir. Böylece tamamen pürüzsüz ve çok güzel bir yüzey elde edilir.
  • Manisa baskı beton taşlama ekibi şaplama aşaması bittikten sonra beğenilen modellerin ve renklerin uygulamasına geçmektedir. Bu aşamadan sonra artık baskı betonda sona gelinmiş olmaktadır. Geriye yapılacak iki işlem olmaktadır. Birisi nihai bitirme işlemi diğeri de baskı beton yüzeyini kürleme aşaması olmaktadır. Bu iki uygulamanın da tamamlanmasıyla birlikte artık zemin kaplama sisteminiz hazır hale gelmiş bulunmaktadır.