Malatya Baskı Beton

Günümüzün en çok tercih edilen zemin kaplama sistemlerinden olan baskı beton uygulamaları Malatya ilimizde de halkımız tarafından oldukça rağbet görmektedir. Malatya baskı beton uygulaması birçok özelliği sebebiyle sadece ülkemizde değil dünya genelinde de en çok rağbet gören uygulamalardandır. Baskı beton uygulamalarının en çok tercih edilme sebepleri arasında uzun ömürlü olması, kısa sürede tamamlanması ve ekonomik olması yer almaktadır. Tabi birde yapılan uygulamaların tamamen çevresiyle uyumlu eşsiz görünümler sunması da beğenilme sebepleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Evet, baskı beton uygulamaları kısa sürede tamamlanan uygulamalar olmaktadır. Bu sayede mekânlarınızı çok kısa süre içerisinde tekrardan kullanabilmekte ve fazla bir mağduriyet yaşamamaktasınız. Ancak bu uygulamanın kısa sürede tamamlanan bir uygulama olması sizi kesinlikle aldatmasın. Ani kolay bir uygulama hemen herkes yapabilir gibi bir yanılgı içerisine düşmeyin. Çünkü Baskı beton uygulamaları ardışık birçok aşamadan meydana gelip, her bir aşaması uzmanlık gerektirmektedir.

Malatya baskı beton uygulaması yapan ekiplerimizin tamamı yılların tecrübesine sahiptir. Firma olarak bizim için en önemli şey müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bu yüzden asla geçici işçiler ile çalışmıyoruz. Her bir elamanımız yıllardır bizimle çalışan kişiler olup hepsi de sigortalı çalışmaktadır. Çünkü çalışanını mutlu edemeyen başkalarını asla mutlu edemez. Her daim bu anlayışa sahip olan firmamız baskı beton uygulamalarında en çok tercih edilen ve aranılan bir firma konumunda olmaktadır.

Malatya Baskı Beton Çalışması Sağlam Mı?

Bu uygulamanın insanlar tarafından en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de sağlamlık yönü olmaktadır. Kesinlikle yapılan uygulamalar neticesinde elde edilen zeminler çok sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Bize Malatya baskı beton sağlam mı diye soran birçok müşterimize, garanti sürenizi siz belirleyin diyoruz. Çünkü uygulamalarımızda kullandığımız malzemenin kalitesine ve çalışanlarımızın profesyonelliğine biz sonuna kadar güveniyoruz. Yaptığımız bütün uygulamalar firmamızca garantili olarak yapılmaktadır.

Böylece hiçbir müşterimize yaşanabilecek en ufak bir sorunda mağduriyet yaşatmıyoruz. Her bir aşamasını büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştirdiğimiz baskı beton uygulamaları adeta ömürlük uygulamalar olmaktadır. Sadece beton malzeme kalitemiz değil aynı zamanda kullandığımı renk malzeme kalitemizde tartışılmazdır. Yaptığımız uygulamalar renk canlılıklarını çok uzun yıllar adeta ilk günkü halleri gibi muhafaza edebilmektedirler.

Malatya Desenli Beton Renk Seçimi

Baskı beton uygulamalarının olmazsa olmazlarından bir tanesi de mekânlarınıza uygun renk seçimi olmaktadır. Malatya baskı beton renk seçimi noktasında sizlere onlarca farklı seçenekler sunmaktadır. Seçeceğiniz doğru renk tercihleri sayesinde mekânlarınız adeta eşsiz bir görünüme kavuşacaktır. Yılların tecrübesine sahip firmamız sizlere renk seçimi noktasında kolaylıklar sağlaması açısından renk seçim kartelası hazırlamıştır.

Bu sayede onlarca rengi bir arada görerek mekânlarınız için en uygun rengi çok daha kolay bir şekilde seçmektesiniz. Bu arada sadece tek bir renk seçmek zorunda da değilsiniz. İsterseniz birden fazla renk seçerek mekânlarınıza uygun mükemmel kombineler oluşturabilirsiniz. Yine renk seçimi noktasında bu alanda uzman arkadaşlarımızdan da yardım alabilirsiniz.

Malatya Baskı Beton

Malatya Baskı Beton

Malatya Damgalı Beton Desen Seçimi

En az renk seçimi kadar Malatya baskı beton desen seçimi de önemli olmaktadır. Mekânlarınız için yapacağınız doğru desen seçimleri ile sizde ortamlarınıza pozitif bir hava katabilirsiniz. Kaliteli ve uygun desen seçimleri ile zeminlerinizi görenler defalarca kez hayran bir şekilde bakmaktan kendilerini alamayacaklardır. Baskı beton alanında yıllardır hizmet sunan firmamız sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktadır. Siz bu desenler arasından mekânlarınıza en uygun olan deseni muhakkak bulacak ve beğeneceksiniz.

Malatya Baskı Beton Uygulama Alanları

Günümüz teknolojisi ve uzman ekibimizin yeteneği sayesinde aklınıza gelebilecek hemen her alana uygulama yapabilmekteyiz. Sizin hayal etmeniz bizim uygulama yapabilmemiz için yeterli olmaktadır. Malatya baskı beton uygulama alanları arasında evlerinizdeki balkonlar, mutfaklar, banyolar, koridor ve teraslar bulunmaktadır. Bunların haricinde yazlık tarzı yerlerinizdeki garaj içleriniz, havuzlarınız ve kenarları, merdiven önleriniz ve bahçe duvarlarınızda yer almaktadır.

Elbette ki bütün uygulama alanlarımız bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Asıl firmamızı ön plana çıkaran ve halkımızca tanınmamızı sağlayan uygulamalarımız kamusal alandaki uygulamalarımız olmaktadır. Bunlar arasında belediye binaları, kaldırımlar, süs havuzları, yürüyüş yolları, parklar, okullar, hastaneler, AVM’ler gibi alanlar yer almaktadır.

En İyi Malatya Damgalı Beton Firması

En İyi Malatya Damgalı Beton Firması

Malatya Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Bu kadar tanıtımını yaptığımız baskı beton uygulamamızı şimdi de nasıl yaptığımızı anlatalım. Ardışık şekilde birçok aşamadan meydana gelen Malatya baskı beton uygulamasının her bir aşamasını sizlere maddeler halinde anlatmaya çalışacağım.

  • İlk olarak baskı beton uygulaması için en önemli aşama olan zemin etüdü çalışması yapılmaktadır. Başarılı bir zemin etüdü çalışması uzun ömürlü baskı beton uygulamaları için olmazsa olmazlardandır.
  • İkinci olarak formların düzenlenmesi ve zemine sağlam bir şekilde sabitlenmesi gelmektedir. Bu ilk iki aşama drenaj sıcaklığının istenilen seviyede tutulması için çok önemlidir.
  • Formlar ayarlandıktan sonra artık betonun hazırlanması aşamasına geçilebilir. Bu aşamada özel içeriğe sahip harcımız uzman ekiplerimiz tarafından büyük bir titizlikle hazırlanır. Uygun kıvama gelince zemine dökülmeye başlandığında saha çalışanlarımız bir yandan betonun yüzeyde boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılımını sağlamakla uğraşmaktadırlar. Ayrıca beton yüzeyinde hava kabarcığı kalmaması da çok önemlidir.
  • Beton dökülmesi bittikten sonra hızlı bir şekilde Malatya baskı beton şaplama aşaması yapılmaktadır. Bu aşamada düzgün ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesi amaçlanır.
  • Bu aşamadan sonra taşlama adını verdiğimiz renk ve desenlerin zemine uygulandığı aşamaya geçilmektedir.
  • Baskı beton uygulamasında artık yavaş yavaş sona gelinmektedir. Şimdi yüzeye nihai bitirme aşaması uygulanır ve bunun ardından kür adı verilen özel bir kimyasal karışım yüzeye sürülür.
  • Bu karışım sayesinde yüzeydeki gözle görülmeyen bütün çatlaklar ve pürüzler tamamen kapatılmış olmaktadır.