Konya Baskı Beton

Baskı beton uygulamaları son yılların en popüler zemin uygulamaları olmaktadır. Dayanıklı olması, sağlamlığı, uzun ömürlü ve tüm bunların yanında ekonomik de olması Konya baskı beton uygulamalarını popüler kılmaktadır. Uygulandığı mekanlara pozitif bir hava katmaktadır. Firma olarak çok uzun yıllardan beri halkımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. Tamamen profesyonel bir ekiple çalışıyor ve yaptığımız her işi garantili olarak yapıyoruz. Elemanlarımızın her birisi alanının en iyisi olup mükemmel işçilik çıkarmaktadır.

Yüzlerce farklı desen ve renge sahip bu uygulama ile sizde rahatça mekanlarınıza uyumlu uygulamalar yaptırabilirsiniz. Bütün çalışmalarımız faturalı ve tamamı garantilidir. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ilk plandadır. Her zaman aranılan ve en çok tercih edilen firma olmamızda bu kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel işçiliğimizden kaynaklanmaktadır. Baskı beton uygulamaları benzerleri ile kıyas edilemeyecek kadar kaliteli ve güzel görünümlü uygulamalardır. Konya baskı beton uygulaması ile bu kalite farkını sizde yaşayacaksınız.

Konya Desenli Beton Firması

Tamamen çevre uyumlu olan bu uygulamaları sizde ister bahçe duvarlarınıza isterseniz de evlerinizin içerisine uygulatabilirsiniz. Hemen her görenin bir kez daha dönüp baktığı bu uygulamalar ile sizde evinizde ya da bahçenizde seyri doyumsuz mekanlar oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı desen ve renkleri ile istediğiniz her havayı evinize katabilirsiniz. Örneğin otantik bir ortam, modern bir mekan ya da daha canlı renklerle bezenmiş bir ortam elde etmeniz mümkün olmaktadır. Tüm bunları günümüz teknolojisi ile bizim profesyonelliğimizi birleştirince çok kolay bir şekilde elde edebilmektesiniz.

Konya Kulu‘da Yapmış Olduğumuz 2.000 m2 Villa Çevresi Çalışmamız;

Damgalı Zemin Kaplama Nedir?

Bazen Konya baskı beton nedir diye merak edenlere yukarıda saydıklarımızın çok daha fazlasına sahip zemin kaplama sistemleridir diyoruz. Evet baskı beton sistemleri gerçekten de yukarıda yazılanlardan çok daha fazla özelliğe sahiptir. Bir kere uygulamanın çok uzun ömürlü olması sizlere tekrar tekrar zemin yaptırma ya da tamir masrafından kurtarmaktadır. Firma olarak bu uygulamaya yönelmemizin en temel sebebi de bu olmaktadır. Çünkü kullandığımız malzemenin kalitesine ve profesyonel işçiliğimize güveniyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız gereği hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz.

Konya Baskı Beton Uygulama Alanları

Özelliği sayesinde çok geniş bir kullanım alanına sahip baskı beton uygulama alanları ile siz sadece hayal edin ve biz uygulayalım. Çoğunlukla evlerde mutfak, banyo, koridor, teras ve balkon gibi alanlar bizim uygulama alanlarımızdandır. Konya baskı beton uygulama alanları arasında bulunan bu mekanlarda gerçekleştirdiğimiz eşsiz uygulamalar ile evlerinizin havası değişmektedir. Yine müstakil tarzı yapılarınızda da garaj kısımları, kapı önleri, yürüyüş yolları, havuz ve bahçe duvarlarınız gibi alanlarda bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Elbette ki uygulama alanlarımız sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Belediye binaları, AVM’ler, park yürüyüş yoları ve havuzları, okullar, hastaneler, kaldırımlar ve daha fazlası bizim uyulama alanlarımızdan olmaktadır. Tüm bu hizmetleri sadece bulunduğumuz ile değil birçok çevre ile de sağlamaktayız. Şimdide baskı beton uygulamalarını nasıl yapıyoruz ondan bahsedelim.

Konya Baskı Beton

Konya Baskı Beton

Konya Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Tamamen profesyonel bir hizmet anlayışını benimseyen firmamız Konya baskı beton nasıl yapılır diye merak edenler için uygulamalarını aşama aşama anlatmaktadır. Tamamen şeffaf bir hizmet anlayışını benimsemekte ve müşterilerimizden en ufak bir noktayı gizlememektedir.

  1. Bizimle anlaşan müşterilerimizle ilk olarak üzerinde anlaşılan bütün konuların yer aldığı bir anlaşma metni hazırlanmaktadır. Böylece bu anlaşma içerisinde yapılacak uygulamalardan, uygulama fiyatına ve ödeme planına kadar her ayrıntı yer almaktadır. Her iki tarafın imzalamış olduğu bu uygulama iki tarafa da verilmektedir. Böylece müşterilerimiz için yapacağımız bütün işlemler şeffaf bir hale gelmiş olmaktadır.
  2. Anlaşma yapıldıktan sonra artık saha çalışanlarımız zemin etüdü için uygulama alanına gidebilirler. Başarılı bir baskı uygulama için iyi bir zemin etüdü olmazsa olmazlardandır. Bu yüzden zemin baskı beton saha çalışması yapacak olan ekiptekilerin tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. İyi bir zemin etüdü için öncelikle uygulama alanındaki taş, kaya, çalı, çim, ot gibi istenmeyen unsurlar temizlenmelidir. Sonrasında eğer zemin istenilen düzeyde olmazsa, zemine 4 inçlik granül dolgu uygulanarak zeminin düzgünlüğü sağlanır.
  3. Zemin kısmı önemli olup, gerekli drenaj sıcaklığının elde edilebileceği en önemli aşama bu kısımdır. Zemin çalışması tamamlandıktan sonra artık formların ayarlanması kısmına geçilebilir. Formların zemine metal ya da ahşap kazıklarla çok iyi bir şekilde sabitlenmesi çok önemlidir. Uzman ekibimiz tüm bu aşamaları büyük bir profesyonellikle gerçekleştirmektedir.

Konya baskı beton yerleştirme ekibi formların ayarlanmasından sonra harç hazırlama çalışmalarına başlamaktadır. En önemli kısımlardan olan harç aşaması, baskı betonun kalitesini ve uzun ömürlü olmasını sağlayacak bir aşama olmaktadır. Harcın içeriği ekiplerimizce özel olarak hazırlanır ve zemine uygulanır. Uygulanma kısmında beton dökülürken ekip arkadaşlarımız bir yandan betonun tüm yüzeye eşit dağılmasını ve hiç boşluk kalmamasını sağlamaktadır. Aynı zamanda beton yüzeyinde hava kabarcığı da bırakılmamalıdır.

Konya/Kulu Baskı Beton Çalışmamız

Konya/Kulu Baskı Beton Çalışmamız

Her bir aşaması profesyonellik gerektiren baskı beton uygulamasında artık şaplama dediğimiz erken bitirme kısmına geçilebilir. Bu kısımda tamamen pürüzsüz ve düzgün bir yüzey elde edilir. Şaplama kısmı halledildikten sonra artık yavaş yavaş sona gelinmiş olunmaktadır. Şimdide Konya baskı beton taşlama ekibi yüzeye beğenilen desen ve renkleri uygulama kısmını gerçekleştirir. Artık zeminimizin şekli ortaya çıkmış olmaktadır. Bundan sonra nihai bitirme denilen süpürge bitirme tekniği zemine uygulanır.

Son olarak da zemine firmamız kür adı verilen tamamen sızdırmazlık özelliğine sahip bir karışım uygulamaktadır. Bu karışım ile artık beton yüzeyiniz hemen her tür kimyasala ve hava koşuluna karşı çok daha dayanıklı bir yapıya kavuşmuş olmaktadır. Ayrıca bu karışım ile beton yüzeyindeki gözle görülmeyen çatlaklar ve pürüzlerde kapatılmış oluyor.