Kocaeli Baskı Beton

Son yılların en popüler zemin kaplama uygulamalarından olan baskı beton uygulamaları ile sizde istediğiniz mekanlarda fark yaratabilirsiniz. Kocaeli baskı beton firması olarak tamamen profesyonel bir ekiple halkımıza en kaliteli zemin kaplama uygulaması hizmetini sunmaktayız. Bu uygulamanın son yılların en popüler uygulaması olmasında elbette ki birçok özelliği etkili olmaktadır. Baskı beton uygulamaları benzer zemin kaplama sistemleri ile kıyas edilemeyecek kadar uygun olmaktadır. Yine bunun yanında bu uygulamalar oldukça sağlam ve dayanıklı olmaktadır.

Çok uzun ömürlü olmasının yanında yüzlerce desen ve renk çeşidi ile istediğiniz hemen her modeli uygulatabilmektesiniz. Çevresiyle tamamen uyumlu yapısı sayesinde bu model, uygulandığı mekanlara adeta pozitif bir hava katmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi odaklı çalışmakta olup, hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Yaptığımız bütün Kocaeli baskı beton uygulamaları garantili olup, müşterilerimize her tür desteği iş bitimi sonrasında da sağlamaktayız.

Esasında yapmış olduğumuz uygulamaların tamamı profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden her bir uygulamamız çok uzun yıllar sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Firmamızı dünden bugüne taşıyan ve bugünden de yarına taşıyacak olan bu kaliteli hizmet anlayışımız olmaktadır. Uzman ekibimiz tam bir iş ahlakıyla çalışmakta olup, en kaliteli baskı beton uygulamalarını yapmaktadırlar. Malzeme noktasında tamamen kaliteli malzemeler kullanarak en dayanıklı baskı beton harcını yapıyoruz. Doğal olarak müşterilerimiz de çok uzun ömürlü olan baskı beton uygulamalarımıza büyük rağbet göstermektedir.

İstediğiniz hemen her mekana rahatlıkla uygulatabileceğiniz baskı beton uygulamalarımız sayesinde tamamen çevre dostu ve şık görünümlü zeminlere kavuşacaksınız. Her görenin dönüp bir kez daha baktığı eşsiz güzellikteki Kocaeli baskı beton uygulaması ile sizde çevrenizde fark yaratacaksınız. Mekanlarınızda isterseniz modern bir hava, isterseniz otantik ya da çok daha farklı havalar oluşturabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin deneyimleri ve günümüz teknolojileri ile eşsiz görünümlerde desenler oluşturabilmekteyiz.

Kocaeli Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Birbirinden farklı yüzlerce desen ve renk çeşidi sayesinde baskı beton uygulamalarımız çok geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Hatta bunu şöyle ifade edebiliriz; ”Siz hayal edin, biz uygulayalım.” Aklınıza gelebilecek hemen her mekana rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. Özellikle dairelerinizde mutfaklar, balkonlar, koridor, banyo ve teraslar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Yine müstakil binalarınızda bahçe duvarlarınız, garaj içleriniz, ev kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuz gibi yapılarınız bizim uygulama alanlarımızdandır.

Bunların haricinde Kocaeli baskı beton uygulama alanları arsında belediye binaları, okullar, hastaneler, kaldırımlar, süs havuzları ve AVM’lr de yer almaktadır. Ayrıca park yürüyüş yolları ve daha birçok mekan bizim uygulama alanımıza girmektedir. Sizlere sunduğumuz profesyonel hizmet neticesinde sadece bulunduğumuz ilde değil, birçok çevre ilde de bu uygulamayı yapmaktayız. Şimdi bu uygulamanın nasıl yapıldığından bahsedelim.

Kocaeli Baskı Beton

Kocaeli Baskı Beton

Kocaeli Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Firma olarak biz bütün işlerimizi resmi kanallar üzerinden yapmaktayız. Böylece hiçbir müşterimizin mağdur olmamasını sağlamaktayız. Bunun içinde yine firmamızın şeffaflığını ortaya koyan bir uygulama ile iş alımı yapmaktayız. Müşterilerimizle anlaştığımız zaman ilk önce Kocaeli baskı beton anlaşma metni hazırlar ve bu metni her iki taraf imzalı olmak suretiyle taraflara veririz. Böylece yapacağımız her bir uygulamanın detayları bu anlaşma metninde yazılmış olmaktadır.

Bu anlaşmanın içerisinde uygulamanın yapılacağı mekanın büyüklüğünden fiyatına ve ödeme planına kadar hemen her ayrıntı bulunur. Böylece iş sonunda müşterimiz teslim alırken kontrol eder ve anlaşma da olduğu gibi teslim alır. Tamamen müşterilerimizin yararına olan bu şeffaflık anlaşması ile hiçbir müşterimizin en ufak bir mağduriyet yaşamamasını planlıyoruz.

Artık anlaşma aşamasının tamamlanmasından sonra baskı beton uygulaması çalışmalarımıza başlayabiliriz. İlk çalışmamız elbette ki en önemli aşamalarından birisi olan zemin etüdü aşamasıdır. Kocaeli baskı beton saha çalışması ekibimiz zemin etüdü için ortamdaki her tür çalı, çim, ot, taş kaya gibi istenmeyen nesnelerden arındırıyoruz. Baskı beton uygulaması için iyi bir zemin etüdü olmazsa olmazlardandır. Eğer temizlik sonucu istenilen seviye elde edilmezse, 4 inçlik taş ile granül dolgu uygulaması yapılmaktadır.

Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından formların ayarlanması ve zemine yerleştirilmesi işlemi yapılmaktadır. Tamamı uzman ekibimiz çok dikkat ve büyük bir özen gerektiren bu aşamaların tamamını büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Uygun drenaj sıcaklığının elde edilebilmesi için bu ilk iki aşama çok önemli olmaktadır.

Formların ayarlanması işleminden sonra Kocaeli baskı beton yerleştirme ekibimiz özel içeriğe sahip harcımızın hazırlanma aşamasına geçmektedir. Tamamen uzmanlık gerektiren bu aşama ekibimizce en hassas şekilde yapılmaktadır. Harcın hazırlanmasından sonra artık dökülme kısmına geçilebilir. Harç dökülürken uzman ekibimiz betonun bütün yüzeyde boşluk kalmayacak şekilde eşit dağılımına büyük özen göstermektedir. Yine betonun yüzeye dağıtımı sağlanırken yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemli olmaktadır.

Betonun dökülme işleminden sonra artık şaplama işlemi yapılarak tamamen pürüzsüz bir yüzey elde edilmektedir. Bunun ardından beton yüzeyine müşterilerimizin istediği desen ve rengin uygulanması aşaması yapılmaktadır. Bu aşamaların hemen her biri büyük bir dikkat ve özveri gerektiren işlemler olmaktadır. Yapılacak ufak bir hata tüm yapılan işe mal olabilir. Bu yüzden tamamı profesyonel bir ekipten meydana Kocaeli baskı beton çalışanlarımız sorunsuz işçilik çıkarmaktadırlar.

Artık baskı beton uygulamamızın son kısmını oluşturan aşamaya geçebiliriz. Kür adı verilen sızdırmazlık özelliğe sahip karışım ile zemin yüzeyindeki gözükmeyen çatlaklar kapatılmaktadır. Bu karışım sayesinde baskı beton uygulamanız çok sıcak ya da çok sıcak havalarda etkilenmeden çok uzun yıllar hizmet edecektir. Tüm bu kaliteli hizmetten yararlanabilmek için sizde bizimle irtibata geçebilirsiniz.