Kayseri Baskı Beton

Ülkemizde ve dünyada son yılların en popüler zemin kaplama sistemleri baskı beton uygulamaları olmaktadır. Bizde ülkemizde tamamen profesyonel bir ekiple Kayseri baskı beton olarak halkımıza hizmet sunmaktayız. Diğer zemin kaplama sistemlerinden çok farklı olan bu sistem birçok özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Öncelikle baskı beton uygulamalarının kısa sürmesi kendisini çok tercih edilen bir uygulama kılmaktadır. Tabi bunun yanında yine diğer zemin kaplama sistemlerine göre oldukça uygun olmaktadır.

Kayseri baskı beton sistemlerini en çok tercih edilme sebebi kılan özelliği ise, elbette ki uygulamanın çok uzun ömürlü olmasıdır. Kullandığımız malzemenin kalitesi ekibimizin profesyonelliği ile bir araya gelince ortaya çok dayanıklı bir uygulama çıkmaktadır. Her daim müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız ile sizler de sorunsuz zemin kaplama hizmeti alabilirsiniz. Yaptığımız bütün uygulamaları garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Böylece hiçbir müşterimiz en ufak bir mağduriyet yaşamamaktadır.

Kayseri Baskı Beton Renk ve Desen Seçimi

Eğer belli bir alana zemin kaplama yaptıracaksanız, Kayseri baskı beton renk ve desen seçimi noktasında sizlere birçok alternatifler sunmaktadır. Yıllardır bu işi profesyonellikle yapan bir firma olarak, her ne kadar uygulama süresi kısa olsa da birçok incelikleri bulunmaktadır. Özellikle birçok uygulama alanına sahip baskı beton zemin kaplama sisteminde desen ve renk seçimi en önemli ince detaylardandır. Çünkü zemin uygulamasını sizin seçeceğiniz renk ve desen farklı ve özgün kılacaktır.

Baskı beton sisteminde renkler olmazsa olmazlardandır. Bu yüzden uygulanacak olan renklerin seçimi de bir o kadar önemlidir. Uygulama alanınız için seçmiş olduğunuz desenlere uygun renk seçimi de bir o kadar önemli olmaktadır. Kayseri baskı beton renk seçimi sayesinde uygulamalarınız çok şık ve estetik bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca seçeceğiniz renkler sayesinde artık sıradan beton rengi olan gri hayatımızdan çıkacak ve yerine çok daha anlamlı renkler gelecektir. Renk seçimi noktasında firmamız sizlere çok geniş bir yelpaze sunmaktadır.

Kayseri Baskı Beton Renk ve Desen Seçimi

Kayseri Baskı Beton Renk ve Desen Seçimi

Firma olarak müşterilerimize kolaylık olması açısından renk seçim kartelası hazırladık. Bu kartela üzerinden bakarak çok kolay bir şekilde renk seçimi yapabilmektesiniz. Böylece mekanlarınızın nasıl daha şık görünebileceğini rahatlıkla seçebilmektesiniz. Birçok renk seçeneğine sahip zemin baskı beton renklendirme işlemi, toz boya ve boya sertleştirici ile yapılmaktadır. Renklendirme çalışmasının beton yüzeyine baskı işleminden önce uygulanması gerekmektedir. Bizim müşterilerimizce en çok beğenilen ve uygulamasını yaptığımız renkler genelde; tuğla kırmızısı, koyu mavi, açık gri, bej rengi ve pas rengi olmaktadır.

Kayseri baskı beton desen ve renk seçimi noktasında siz yine çok daha farklı renklerde seçebilirsiniz. Yine elbette burada renk seçimi yaparken elbette bu renklere uygun düşecek bir desen seçimi yapmanızda çok önemli olmaktadır. Birçok desen seçeneğimizle uygulama yaptıracağınız mekanlar için en uygun deseni çok rahat bir şekilde seçebilmektesiniz. Bu sayede seyri doyumsuz görüntüler ortaya çıkmaktadır.

Kayseri Baskı Beton Sağlam Mıdır?

Son yılların en popüler zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamalarının en büyük özelliklerinden bir tanesi sağlamlığı ve dayanıklılığı olmaktadır. Elbette ki burada uygulamanın dayanıklı olmasını sağlayan bir diğer unsur ekibimizin başarısı olmaktadır. Kayseri baskı beton sağlam mıdır diye soranlara, bu zamana kadar yaptırmış olduğunuz bütün zemin kaplama sistemlerinden çok daha sağlam olmaktadır diyoruz. Çünkü yaptığımız uygulama çok kaliteli malzemeler ve bizim engin tecrübelerimizle zemine uygulanmaktadır.

Baskı beton uygulamaları yüksek kaliteli uygulamalar olup, çok uzun yıllar renk canlılığını dahi kaybetmeden sizlere hizmet verebilmektedir. Bu sayede ikide bir zemin kaplama yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü baskı beton zemin kaplama sağlamlığını sizde sonuna kadar hissedeceksiniz. Özel içeriğe sahip beton harcı ile çok dayanıklı bir zemin elde edilmektedir.

Kayseri Baskı Beton Fiyatları

Birçok yönden her zaman halkımızın yanında olmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli ve ilk prensibimiz olmaktadır. Bu yüzden Kayseri baskı beton fiyatları halkımıza en uygun olacak şekilde revize edilmektedir. Baskı beton uygulamasını bizim kalitemizde yapıp da bizimle aynı fiyat politikası üzerinden sunabilecek bir başka firma daha bulamazsınız. Bu uygulamada fiyatı belirleyen en temel unsur uygulamanın yapılacağı alanın konumu, büyüklüğü ve işçilik maliyeti belirlemektedir. Firma olarak işçilik maliyetlerimizi minimum seviyede tutuyor ve halkımıza en uygun fiyattan hizmet sağlıyoruz.

Kayseri Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Uzun yıllardır bu işi yapmaktayız ve baskı beton uygulamasının her bir aşamasını büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Birbirinden farklı birkaç aşamadan meydana gelen bu uygulamanın her bir aşaması büyük bir profesyonellik gerektirmektedir. Kayseri baskı beton nedir şimdi sizlere bunun hakkında bilgi verelim. İlk olarak müşterilerimizle uygulama ile ilgili hemen her detaya yer verilen bir anlaşma yaparız.

Anlaşma aşamasının tamamlanmasından sonra artık zemin etüdü çalışmalarına başlanılmaktadır. Saha çalışanlarımız baskı beton için en önemli aşama olan zemin etüdü çalışmalarında zemindeki istenmeyen nesneleri temizlemektedirler. Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından artık formların ayarlanması aşamasına geçilir. Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesinde çok önemlidir. Formların düzgün bir şekilde ayarlanmasından sonra bir diğer aşamaya geçilebilmektedir.

Artık uzman ekibimiz tarafından özel içeriğe sahip harcımız hazırlanabilir. Bu aşamaların her birisi büyük bir tecrübe ve özen gerektirmektedir. Kayseri baskı beton yerleştirme ekibimiz betonun dökülmesi aşamasında çok büyük bir özen göstermektedir. Çünkü beton dökülmesi esnasında harcın yüzeyin tamamına boşluk kalmayacak şekilde eşit dağılımı çok önemli olmaktadır. Yine yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemlidir. Artık şaplama ve taşlama aşamalarına geçilerek baskı beton zemin kaplama sistemine son hali verilebilir. Uygulamanın uygulanma süresi kadar, kadar bakımı da çok kolay olmaktadır.