Kastamonu Baskı Beton

Kastamonu ve çevresindeki ilçelere hizmet vermekte olan Kastamonu baskı beton konusunda uzman ekibi ile sektörde liderliğini sürdürmektedir. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz, işinde profesyonel ustalarımız ile aldığımız işi hakkını vererek en iyi şekilde teslim etmekteyiz. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerden asla ödün vermeyen Kastamonu baskı beton kaliteli malzemeler kullanarak uzun ömürlü hizmet vermektedir. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmeyi amaç edinen firmamız tüm iç ve dış mekanlara baskı beton metodunu uygulayabilmektedir.

Kastamonu baskı beton firması olarak dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile önerdiğimiz baskı beton metodunu isteğe göre bahçe ve binaların giriş kısımlarına, yürüyüş yollarına, otopark ve alışveriş merkezlerine uygulamaktayız. Sahip olduğumuz dokuz farklı baskı kalıbı ile zemine farklı tasarımlar uygulayabilen firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sağlamaktadır. Baskı beton fiyatlarında istediğiniz baskı kalıbının kalitesi ve cinsi fiyatı etkileyen unsurlar arasında bulunmaktadır. Ayrıca metodun uygulanacağı alanın büyüklüğü de vereceğimiz fiyatı etkilemektedir. Sektördeki fiyatlara göre uygun bir ücret belirleyen firmamız, size teklif verirken tüm bu etkenleri göz önünde bulundurmaktadır.

Kastamonu Baskı Beton Uygulaması

Baskı beton uygulaması renkleri ve desenlerindeki antik hava ile mekana ayrı bir görsel güzellik ve estetik sağlamaktadır. Tek tek döşenen taş görüntüsünü veren bu yöntem aslında bir bütün olarak uygulandığı için çim ve ot gibi istenmeyen görüntüler de aralarda oluşmamaktadır. Ayrıca temizliğinin, bakımının ve onarımının kolay bir şekilde yapılması da bu metodun tercih edilmesinde önemli bir neden olmaktadır. Leke tutmayan bir yapıda olması ve uzun süre dayanıklılığı baskı beton metodun önemli avantajları arasında sayılabilmektedir. Bunların yanı sıra aşınmaya karşı dayanıklılığı ve yüksek mukavemeti de zemine baskı beton metodunun uygulanmasının başlıca nedenleri arasındadır.

Kastamonu baskı beton olarak bu metodu uygularken zemine sertlik kazandırmak için yüzey sertleştirici ve parlaklık vermesi için de cila kullanmaktayız. Kullandığımız cila aynı zamanda zemine aşınmaya karşı dayanım kazanmakta olup renklerin daha uzun süre canlı kalmasını sağlamaktadır. Ayrıca kullandığımız betonun kalitesi de zemine uyguladığımız bu metodun daha sağlam ve dayanıklı olmasında etkili bir faktördür. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde Kastamonu baskı beton firması olarak tüm müşterilerimize uygun fiyatlarda sunduğumuz bu kaliteli hizmeti önermekteyiz.

Kastamonu Baskı Beton Uygulamaları Nasıldır?

Kastamonu baskı beton firması olarak zemin uygulamalarında çalışmalarımıza başlamadan önce zeminin temiz ve düzgün olmasına dikkat etmekteyiz. Aksi halde emek vererek özenle yaptığımız çalışmaların sonucu istenilen güzellikte olmamaktadır. Bu nedenle öncelikle zemindeki boşluklara dolgu yapılması ve düzgün bir hale getirilmesi önemli olmaktadır. Çalışmalarında kaliteli malzemeler kullanan firmamız hizmetlerini müşterilerine söz verdiği tarihte teslim etmektedir. Kastamonu baskı beton ile iletişime geçerek baskı beton uygulaması hizmeti alabilmek için firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Web sitemizden yaptığımız örnek çalışmaları görebilir ve bu metot ile ilgili gerekli bilgileri de öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Baskı Beton

Kastamonu Baskı Beton

Kastamonu baskı beton olarak bu yöntemi uygularken düzensiz örgü, walkway slate, London cobble, Santa Barbara Tile Stamp, yelpaze, balık sırtı, kayrak, şaşırtma tuğla, tile border, Lisbon cobble baskı kalıplarını kullanarak birbirinden güzel tasarımlar yapmaktayız. Her mekana uygun olarak tasarlayabileceğimiz baskı kalıplarına sahip olan firmamız farklı renk seçeneklerine de sahip olmaktadır. Kastamonu baskı beton firması olarak teslim aldığımız tüm hizmetlerimizi özenle tamamlayarak müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktayız. Ayrıca müşterilerimizin beğenilerine ve yapacakları tüm geri dönüşleri de takip ederek iletişimi sürdürmekteyiz.

Kastamonu Baskı Beton Fiyatları

Kastamonu Baskı Beton fiyatları sabit bir şekilde belirlenmekte olan bir parametre değildir. Her firmanın satış anlayışına ve ilkelerine göre değişiklik gösterebileceği gibi farklı unsurlar ile de değerlendirilmektedir. Bu unsurların başında;
Kullanılacak ürünün kalitesi,
Uygulama alanının genişliği,
Satış yapacak firmanın fiyat politikası,
Yapılacak işte uygulanacak işçilik gelmektedir.
Fiyat hususunun tek başına dikkate alınması ile birlikte telafisi mümkün olmayan sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple fiyat konusunun araştırılması ile birlikte hizmet alınacak firmanın kalitesi, nasıl bir işçilik ortaya koydukları ve güven ile ilgili her hangi bin sorun veya sıkıntısının bulunup bulunmadığının araştırılması yapılmalıdır. Bu analizin doğru bir şekilde yapılmaması ile birlikte yapılacak son derece zor ve zahmetli olan baskı beton uygulamasının yeni baştan yapılması gerekebilmektedir.

Kastamonu Baskı Beton Uygulamaları Nasıldır?

Baskı beton uygulamasını büyük bir titizlikle yapan firmamız öncelikle zemini temiz ve pürüzsüz bir duruma getirmektedir. Kastamonu baskı beton olarak zemin uygulamaları için renklendirici yüzey sertleştirici, antik renklendirici kalıp ayırıcı, koruyucu ve parlatıcı cila ve katkısız beton kullanmakta olup işleme başlanmadan önce zeminin düzgün olmasına dikkat etmekteyiz. Estetik ve güzel bir görünüm için zeminin düzeltilmesi ve dolgu yapılması önemlidir. Bu işlemlerden sonra zeminin üzerine 10 cm kadar beton dökülmekte ve yüzey sertleştirici sürülerek dayanıklılığı arttırılmaktadır. Kalıp ayırıcı tozun serpilmesinden sonra istenilen baskı kalıp modelleri yerleştirilmekte ve basınçlı su ile yüzey yıkanmaktadır. Son olarak da cilası uygulaması yapılarak parlatılan zeminin aşınmaya karşı dayanıklılığı sağlanmaktadır.

Hem dayanıklılık hem de kullanışlılığı açısından oldukça avantajlı olan baskı beton uygulaması tüm dikey ve yatay yüzeylerde, iç ve dış mekanlarda uygulanabilmektedir. Temizliğinin ve onarımının kolay olması, dokuz farklı kalıp seçme imkanı, dekoratif görüntüsü ve renk zenginliği de tercih edilebilirliğini günden güne arttırmaktadır. Aynı zamanda pek çok zemin uygulama metoduna göre daha ekonomik olması da en önemli avantajı olmaktadır. Ekonomik ve sektörde görebileceğiniz en uygun fiyatlar ile istediğiniz her mekana bu metodu uygulayan Kastamonu baskı beton kaliteli hizmetleri ve uzman ekibi ile müşterilerinin isteklerini yerine getirerek onları mutlu etmektedir.