Kars Baskı Beton

Kars ve çevresine hizmet vermekte olan firmamız Kars baskı beton konusu ile ilgili olarak sektördeki çalışmaları ve müşterilerine sağladığı özveri ile alanında ileri konumdadır. Firmamız bünyesinde çalışan ve işinde uzman sahibi olan personeli, teknolojik ekipmanları ve sektördeki tecrübesi ile başarılı çalışmalar yapmaktadır. Kars baskı beton olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı ve istedikleri mekanı en iyi şekilde zemin uygulaması yaparak teslim etmeyi hedef etmekteyiz. Farklı renk ve desenlerde uygulanan tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren baskı beton yöntemi uygulandığı mekana antik bir hava da katmaktadır.

Ekonomik fiyatlar ile zemine yapılabilecek olan baskı beton uygulaması kullanımı rahat ve onarımı da kolay bir yapı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutmayı ilke edinen Kars baskı beton müşterilerinin isteklerine göre farklı mekanlarda baskı beton metodunu uygulamaktadır. Kent alanları, yürüyüş yolları, otoparklar ve garaj içleri, bahçe düzenlemeleri, havuz kenarları ve alışveriş merkezlerindeki zeminler baskı beton tekniği uygulanan alanlara örnek olarak verilebilmektedir.

Kars Baskı Beton Uygulaması Avantajları

Kars baskı beton firması uyguladığı baskı beton metodunu en kaliteli malzemeler ve donanımlı cihazlar ile uygulamakta olup müşterilerine oldukça sağlam bir şekilde teslim etmektedir. Baskı beton uygulaması yapılan zemin her zaman rengini solmadan korumayı başarmaktadır.Renginin ilk günkü özelliğini uzun süre koruması kullanılan beton içerisinde bulunan renk pigmentlerinin güneşin ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Baskı beton uygulamalarının en büyük avantajlarından biri zeminin yüksek mukavemetli, aşınmaya ve darbeye karşı dayanıklı, leke tutmayan ve solmayan bir yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca mekana da estetik bir duruş katmakta ve güzel görünmektedir.

Kars Baskı Beton

Kars Baskı Beton

Baskı beton uygulaması ile yapılan zeminler tek tek ve ayrı ayrı döşenmiş taş görüntüsü vermekte olup aslında tek bir malzeme olarak döşenmektedir. Dolayısı ile taşların için yerinden oynaması ya da taşların arasında mesafe oluşması, istenmeyen otların bitmesi ya da araya kum veya toprak girmesi de söz konusu olmamaktadır. Desen ve renk seçeneklerinin oldukça fazla olması ve her mekana uygun baskı kalıplarının bulunması da avantajları arasındadır.

Kars Baskı Beton Uygulamaları

Baskı beton metodu sahip olduğu tüm avantajları ve kullanım kolaylığı ile son zamanda çok fazla tercih edilen zemin uygulamaları arasındadır. Zemine uygulanan yüzey sertleştirici malzeme betonun dayanımını arttırarak sertlik kazandırır. Aynı zamanda renklerin korunması açısından da yüzey sertleştirici uygulanması önemlidir. Zemine uygulanan diğer bir kimyasal da yüzey sertleştiricinin üzerine uygulanan ciladır. Kullanılan cila baskı beton zeminin parlak görünmesini sağlamakta olup aşınmaya karşı da dayanıklılığını arttırmaktadır. Tüm bu uygulamaların yapılabilmesi için öncelikle zeminin temiz ve düzgün olması önemlidir. Temiz zeminin üzerine dökülen beton üzerine sırası ile yüzey sertleştirici ve cilz uygulamaları yapılmaktadır.

Firmamız birbirinden farklı desenlerde bulunan baskı beton kalıplarından isteğe göre farklı tasarımlar oluşturmakta ve istenilen mekana uygun olarak döşenmektedir. Kars baskı beton firması olarak balık sırtı, yelpaze, London Cobble, düzensiz örgü ve farklı baskı kalıp modelleri arasından müşterimizin beğendiği baskı kalıplarını beton üzerine uygulayarak estetik bir görünüş sağlamaktayız. Tüm avantajlarının yanı sıra uygulanmasının ve herhangi bir arızadan kaynaklı sökülüp takılması ya da onarılmasının kolay olması nedeni ile Kars baskı beton olarak tüm müşterilerimize bu yöntemi tavsiye etmekteyiz. Ekonomik fiyatlarda tüm müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi kaliteli, güvenilir ve en hızlı şekilde gerçekleştirmekte olup müşteri memnuniyetine ve geri dönüşlerine son derece önem vermekteyiz.

Kars Baskı Beton Fiyatları

Eşsiz görünüme sahip olan baskı beton işleminin uzun ömürlü, kaliteli, şık ve dayanıklı olması birçok kişinin tercih etme sebepleri arasında yer almaktadır. Zengin seçenek ve renklere sahip olan baskı beton işlemi yapılırken, tüm ihtiyaçların karşılanması esas hedeftir. Yüzlerce desen arasından seçim yaptığınız takdirde; baskı beton işlemine başlanır. İşlemin uygulanacağı alan temizlenir. Eğer alanda; beton, çim ya da toprak varsa iyice temizlenir. Gerek görülürse granül dolgu yapılarak baskı beton işlemine başlanır.
Zengin baskı beton kalıpları arasından mimariye uygun seçimlerde bulunarak işleme başlayabilirsiniz. Baskı beton fiyatları ise değişiklik gösterir. Fiyatlara etki eden en önemli faktörler arasında; mukavemet gücü, rengi, deseni ve uygulanacak alan yer alır. Siz de baskı betonu uygulamak istediğiniz alanı belirleyerek son teknolojinin ürünü olan baskı beton işlemini yaptırabilirsiniz.
Baskı beton fiyatlarını etkileyen bir takım unsurlar bulunmaktadır.
Baskı beton uygulamasının yapılacağı alan
Baskı beton yapılacak malzemenin kalitesi
Tercih edilen işçilik
Kampanya detayları
Unsurlarının birinin veya bir kazının bir araya gelmesi ile birlikte fiyatlandırma oluşmaktadır. Bu maddelerin vaz geçilmez olanlarının tercih edilmesi ile birlikte firmalar tarafından sizlere belli fiyatlar sunulacaktır.
Fiyat noktasında ilk olarak önemli olan nokta uygulamanın yapılacağı alan olarak tespit edilmektedir. Alan büyüklüğünün artması ile birlikte fiyat da yükselmektedir. Alanın küçük olması ile birlikte fiyat daha makul seviyelerde olacaktır. İkinci olarak dikkat edilmesi gereken nokta malzeme kalitesidir. Kullanılan malzemenin kalitesine göre bir maliyet ortaya çıkarılmaktadır. Üçüncü olarak işçilik noktası önemli bir konudur. İşçiliğin kaliteli olması ve özenli olması fiyat noktasında etki eden diğer faktörler arasında bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra firmaların kendi aralarında yaptıkları kampanyalarda fiyat noktasını etkilemektedir. Bazı zamanlarda uygulanan kampanyalar ile %30 gibi daha uygun fiyatlara hizmet almak mümkündür. Hizmetin alınmasına karar verilmeden önce ciddi bir araştırma yapılması tavsiye edilmektedir.