Karaman Baskı Beton

Karaman ve çevresine baskı beton uygulama hizmetleri vermekte olan firmamız Karaman baskı beton alanında uzman personeli ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Sektördeki deneyimi ve teknolojik donanımı ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan firmamız tüm mekanlara baskı beton tekniğini uygulayabilmektedir. Kullanışlı olması açısından oldukça tercih edilen baskı beton çok farklı renklerde ve desenlerde uygulanabilmekte ve çok fazla avantaja da sahip olmaktadır.

Karaman baskı beton uygulamalar sırasında müşterilerinin istedikleri desenlerde baskı beton kalıpları kullanmakta olup tercihe göre balık sırtı, şaşırtma tuğla, kayrak, tile border, yelpaze ve benzeri kalıplardan biri seçilebilmektedir. Tek tek döşenen taş görüntüsünü veren bu yöntem mekanlara antik bir hava katmaktadır. Hem oldukça estetik duran aynı zamanda da kullanışlı olan baskı beton uygulamalarını firmamızı tercih ederek en uygun fiyatlarda yaptırmanız mümkündür.

Karaman Baskı Beton Uygulaması Avantajları

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda birbirinden farklı alanlarda baskı beton çalışması yapan Karaman baskı beton firması kaldırımlar, yürüyüş yolları, turistik tesisler, restorasyon yapılan alanlar, otoparklar, bahçe ya da iç mekan düzenlemeleri, garaj içleri, havuz kenarları ve alışveriş merkezlerindeki zeminlere kadar baskı beton tekniği uygulanmaktadır. Sahip olduğu çok fazla avantajsan dolayı her mekanda tercih sebebi olan baskı beton metodu ile darbeye dayanıklı ve mukavemetli zeminler yapılmaktadır. Baskı beton uygulamaları sonrasında oluşan zemin aynı zamanda leke tutmayan, tozumayan, aşınmaya dayanıklı ve uzun süre dayanım göstermektedir.

Baskı beton metodu ile yapılan zeminin kullanılan yüzey serleştiricinin etkisi ile oldukça dayanılı ve mukavemeti yüksek bir duruma gelmektedir. Ayrıca yüzey sertleştiricinin baskı beton renklerinin solmadan uzun süre kalıcılığını da sağlamaktadır. Yüzeye uygulanan sertleştirici kimyasal maddesinden sonra zemine cila uygulaması yapılarak parlaklık verilir. Kullanılan cila parlaklığın yanı sıra aşınmayı da önlemekte olup dayanıklılığını arttırır. Yüzeye uygulanan bu cila sayesinde zemin temizliği de oldukça kolay olmaktadır. Tüm bu bahsettiğimiz özellikler bir araya geldiğinde Karaman baskı beton firması müşterilerine uygun fiyatlarda sunduğu bu kaliteli hizmeti önermekte olup memnun kalınacağına da garanti vermektedir.

Karaman Baskı Beton Uygulamaları Nasıldır?

Baskı beton uygulamasını büyük bir titizlikle yapan firmamız öncelikle zemini temiz ve pürüzsüz bir duruma getirmektedir. Karaman baskı beton olarak zemin uygulamaları için renklendirici yüzey sertleştirici, antik renklendirici kalıp ayırıcı, koruyucu ve parlatıcı cila ve katkısız beton kullanmakta olup işleme başlanmadan önce zeminin düzgün olmasına dikkat etmekteyiz. Estetik ve güzel bir görünüm için zeminin düzeltilmesi ve dolgu yapılması önemlidir. Bu işlemlerden sonra zeminin üzerine 10 cm kadar beton dökülmekte ve yüzey sertleştirici sürülerek dayanıklılığı arttırılmaktadır. Kalıp ayırıcı tozun serpilmesinden sonra istenilen baskı kalıp modelleri yerleştirilmekte ve basınçlı su ile yüzey yıkanmaktadır. Son olarak da cilası uygulaması yapılarak parlatılan zeminin aşınmaya karşı dayanıklılığı sağlanmaktadır.

Karaman Baskı Beton

Karaman Baskı Beton

Hem dayanıklılık hem de kullanışlılığı açısından oldukça avantajlı olan baskı beton uygulaması tüm dikey ve yatay yüzeylerde, iç ve dış mekanlarda uygulanabilmektedir. Temizliğinin ve onarımının kolay olması, dokuz farklı kalıp seçme imkanı, dekoratif görüntüsü ve renk zenginliği de tercih edilebilirliğini günden güne arttırmaktadır. Aynı zamanda pek çok zemin uygulama metoduna göre daha ekonomik olması da en önemli avantajı olmaktadır. Ekonomik ve sektörde görebileceğiniz en uygun fiyatlar ile istediğiniz her mekana bu metodu uygulayan Karaman baskı beton kaliteli hizmetleri ve uzman ekibi ile müşterilerinin isteklerini yerine getirerek onları mutlu etmektedir.

Karaman Baskı Beton Fiyatları

Birçok alanda kullanılması ile bilinmekte olan baskı beton uygulamasının yaptırmak bu zemini kullanmak isteyenlerin merak ettikleri başlıca konuların başında Karaman Baskı Beton Fiyatları gelmektedir. Yapılacak olan baskı beton uygulamasının keseden ne kadar bir götürüsü olacağı merak edilmektedir. Kullanılan ürünlerin fiyat aralığı ortalama olarak firmalarda aynı aralıklarda bulunmaktadır. Fiyat noktasına katkısı olan tek unsun kullanılan ürünlerin kalitesi değildir. Bu unsurun yanı sıra birçok konu fiyatlandırmayı etkilemektedir. Tüm istek ve ihtiyaçların ilgililere iletilmesi ile birlikte ortaya bir değer çıkacaktır. Bu değeri etkileyen faktörlerden ilki uygulama alanını ne kadarlık bir alan olduğu hususudur. Alanın büyük olması veya küçük olması ile birlikte bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Bu husus dışında yapılacak olan iş içerisindeki işçilik kalitesi de oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Piyasada işçiliği ile tanınmakta olan belli başlı baskı beton firmaları bulunmaktadır. İşçiliğinden emin olunan kalitesinden ödün vermeyen firmaların fiyatları diğer firmalara nazaran bir parça daha yükseklerde olabilmektedir. Fiyat ile ilgili piyasada firmalar arasında bir rekabetin bulunduğu da bin gerçektir. Beli zamanlarda yapılan kampanyalara dahil olarak normal zamanlarda ortaya çıkacak olan fiyat aralığının çok altında baskı beton işlerinin yapılması mümkün olmaktadır. Karaman il ve ilçelerine hizmet vermekte olan birçok baskı beton işlemi yapan firma bulunmaktadır.