Karabük Baskı Beton

Karabük Baskı Beton işlemleri , çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, trafik ve yaya yolları, yaşam alanları, park ve bahçeler, restorasyon alanları, turistik alanlar, iç ve dış mekanlar gündelik hayatın pek çok yerinde çok kullanışlı dayanıklı, kaliteli, göze hitap eden estetik yapılardır. Daha geniş bir tanım yapmak gerekirse Karabük Baskı Beton olarak kendi içerisinde ve uygulama alanlarına göre farklılaşan bu işlem son teknoloji ile her türlü baskı, desen, motifi veya kişiye özel olmak üzere tasarlanmış geometrik desenleri zemine kaplama uygulaması adıdır. İlk olarak 1945 yıllarında ABD’de tuğla desenli duvar olarak uygulanmaya başlayan baskı betonlar günün değişen ve gelişen isteklerini karşılayabilmek adına bugünkü halini almıştır. Tek tek döşenmiş taş görünümü vererek hızlı, kolay, pratik zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan göze hoş gelen sebepler tercih sebepleri arasındadır.

Bu yüksek mukavemetli, darbelere ve aşınmaya dayanıklı, leke tutmayan, tozumayan kaydırmazlık özelliği ile solma yapmadan uzun yıllar ilk günkü halini muhafaza eden baskı beton tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve memnuniyet seviyesini maksimize ederek ihtiyaçları karşılamaktadır. Geleneksel ve modern estetik yapıyı bir arada sunan baskı beton uygun maliyeti, dayanıklı yapısı mevsimsel ve beşeri darbelere dayanıklı olması sebebi ile bir çok alanda rağbet görüyor ve gelişmeye devam ediyor. Baskı Beton Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap arayan potansiyel müşterilerin Karabük Baskı Beton aracılığı ile gerekli detaylı bilgi elde edebilir Baskı beton fiyat, zamanlama ve siparişi için yardım alabilirler. Baskı beton denince aklınıza yalnızca endüstriyel yapıda standartlar işler yerine, bir sanatçının üzerinde çalıştığı heykel çalışmasını canlandırırsanız her işin ne kadar ince işçilikle yapılmış olabileceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Karabük Baskı Beton verilen işi yerinde yaparak, yapılan işte müşteri memnuniyetini karşılamak, mümkün olan en iyi kalite ve hizmet ile başarılarına her geçen gün bir yenisini eklyerek, müşteri referansları ile gurur duyacak işler yapma yolunda vizyonlarını genişleterek devam ediyor.

Karabük Baskı Beton Baskı beton kalıpları Perde duvar kalıpları sütun ve kolon kalıpları Parke taş kalıpları Fiber beton kalıpları ile uzun yıllardır sektördeki tecrübesi ile uzmanlaşmış kadrosu ve çözüm ortakları ile güvenilir hizmetini müşterilerine sunuyor.

Karabük Baskı Beton Uygulamaları Nerelerde Kullanılır?

Park bahçeler ve yürüyüş parkları
Otopark, garaj, içi ve dışında
Kaldırım, yaya ve trafik alanlarında
Peyzaj ve rekreasyon alanlarında
Dekoratif görünüm elde etmek isteyen ofis ve işyerlerinde
Kişiye özel müstakil arazi ve villalarda
Liman, Marina ve rıhtımlarda olarak çok çeşitli geniş bir yelpazeye sahiptir.
Verilmek istenen desen ve görünüm ile Köster Antik CH ile renkli zemin sertleştirici toz, Köster Antik RA ile renkli kalıp ayırıcı toz mikronize toz ve Köster Antik Vernik ile Uv dayanıklı parlak vernik olmak üzere 3 bileşenden oluşmaktadır.

Karabük Baskı Beton

Karabük Baskı Beton

Baskı beton uygulamaları tüm zeminlere birebir uyumlu hale getirmek mümkündür. Baskı beton avantajları sadece zaman ve maliyetten tasarrufun yanı sıra şöyle sıralanabilir:
Kullanılan malzemelerin doğa dostu ve insan bünyesine zararlı olmaması
Uzun süre dayanıklılığını ilk gün gibi muhafaza etmesi
Çevrenizdeki yapılardan sıyrılarak daha estetik durması
Sınırsız renk ve desen seçeneği ile hayallerinizdeki yapıya kavuşulması
Zeminde tek tek döşenmiş taş görünümü olmasına rağmen bir bütün halinde daha sağlam ve dış faktörlerden etkilenmeyen yapısı gibi çeşitli sebeplerden ötürü tercih sebebi olmaktadır.

Karabük Baskı Beton’da Alınabilecek Hizmetler

Duvar Baskı Beton
Zemin Baskı Beton
Endüstriyel Beton
Dezaktif Beton
Yapay Kaya ve Şelale
Silme ve parlatma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.
Duvar Baskı Beton endüstri, peyzaj ve mimari gibi alanlarda yapılan uygulamalardır. Günümüzde modern görüntüsü, farklı yapısı ve estetik yapısıyla kişiye özel olarak son sistem teknoloji ile desteklenen bu yapıları her yerde görmek mümkün hale gelmiştir.

Duvar Baskı Beton Kullanım Alanları
Okul ve Üniversiteler
Park, Bahçeler
Müze ve Sergi alanları
Ofis ve İş yerleri
Fabrika ve İşletmeler gibi bir çok alanda kullanılabilir.

Zemin Baskı Beton Her türlü zemine ve yer yüzeyine uygulanabilirliği ile dikkat çeken zemin baskı beton Karabük Baskı Beton uzman kadro ve titiz çalışma ile istenilen görüntüye erişmek mümkündür. Pratik ve kolay uygulanılırlığı, kişiselleştirilmiş seçenekleri, tüm olumsuz hava şartlarına uzun süre dayanırlığı, darbelere karşı dayanıklı yapısıyla revaçta olmaktadır. Uygun maliyeti ve zaman tasarrufu ile her kesime hitap eden zemin baskı betonu için teklif almak ve daha yakından incelemek için Karabük Baskı Beton ile iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Endüstriyel Baskı Beton adında geçtiği gibi en sık uygulama alanları başta endüstriyel alanlardır. Epoksi malzemesi ile iş yerlerinin yoğun tempolu atmosferine direnç sağlayabilen, sürtünme ve yıpranmadan etkilenmeyen sağlam yapısı ile günümüzde endüstriyel çalışma alanlarında en sık tercih edilen baskı beton sistemidir.

Kullanılan alanlar:
Endüstriyel iş alanları ve fabrikalar
Gıda, tekstil, apre boya firmalar
Sanayi, savunma, otomobil gibi teknoloji sanayilerinde
Hangarlar ve depolar gibi alanlarda kullanmak mümkün ve bir çok sebep ile tercih sebebi olmaktadır.
Endüstriyel Kaplama Seçenekleri
Yüzey Sertleştiricili Zeminler
Epoksi Kaplamalar ve Poliüretan Kaplamalar
Akrilik & MMA Kaplamalar
Self Levelling Tesviye Şapı olarak sıralanabilir.
Dezaktif Beton çeşitli boyut ve istenilen özellikleri bir arada toplayan en dayanıklı baskı beton sistemlerin başında geliyor. Seçenekleri ve estetik mimarisiyle ön plana çıkan Dezaktif Beton adına daha detaylı fikir sahibi olmak için Karabük Baskı Beton referanslarına göz atabilirsiniz.
Baskı Beton parlatma için yine Karabük Baskı Beton ile ihtiyacınıza karşılık bulabilir, eskiyen ve ilk günkü formuna kavuşmasını istediğiniz yapılarınızın uzun yıllar parlak ve temiz görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.