Kahramanmaraş Baskı Beton

Günümüz zemin kaplama sistemleri içerisinde en çok tercih edilen baskı beton uygulamaları ile sizde mekânlarınızda fark yaratabilirsiniz. Kahramanmaraş baskı beton firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere profesyonel baskı beton hizmeti sunmaktadır. Baskı beton uygulamalarını en çok tercih edilme sebebi kılan özellikleri ise; uzun ömürlü olması, kısa sürede tamamlanması ve ekonomik olmasıdır. Bunların haricinde daha birçok özelliği de yine bu uygulamayı tercih edilme sebebi kılmaktadır.

Çünkü baskı beton uygulamaları ile mekânlarınız hem çevresiyle uyumlu hem de çok şık görünecektir. Yaptığımız uygulamaların tamamını garantili olarak yapmaktayız. Çünkü kullandığımız malzemenin kalitesine ve çalışanlarımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Halkımızın desenli beton uygulamalarında en çok bizi tercih etmesi de işimizi ne kadar profesyonel yaptığımızın ayrı bir göstergesi olmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın her birisi alanında uzman olup, baskı beton zemin kaplama uygulamasını çok başarılı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

Kahramanmaraş baskı beton uygulaması her ne kadar kısa sürede tamamlanan bir uygulama olsa da, kesinlikle uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü kendi içerisinde birkaç aşamadan oluşan bu uygulamanın birçok inceliği bulunmaktadır. Öyle her önüne gelen kişinin yapabileceği bir iş olmamaktadır. Bu yüzden yılların tecrübesine sahip firmamızın yapmış olduğu uygulamaları gören insanlar dönüp bir kez daha bakmaktadırlar.

Kahramanmaraş Desenli Beton Çalışma Örneği

Kahramanmaraş Desenli Beton Çalışma Örneği

Kahramanmaraş Baskı Beton Uygulama Alanları

Firmamızın birçok baskı beton uygulama alanı bulunmaktadır. Çünkü ustalarımızın engin bilgi ve tecrübeleri neticesinde neredeyse hemen her alana uygulama yapabilmekteyiz. Bu konuda sizin hayal etmeniz bizim uygulama yapmamız için yeterli olmaktadır. Özellikle dairelerinizde mutfaklar, balkonlar, koridorlar, banyolar ve teraslar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Elbette ki Kahramanmaraş baskı beton uygulama alanları bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Bunların haricinde müstakil evlerinizdeki garajlarınız, kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınız da uygulama alanlarımız içerisinde olmaktadır.

Yaptığımız uygulamaların çok uzun ömürlü olması sebebiyle özellikle son yıllarda birçok kamu kurum ve kuruluşlarından da ihaleler almaktayız. Özellikle belediye binaları, kaldırımlar, parklar, süs havuzları, okullar, hastaneler ve AVM’ler gibi yapılara hizmet sağlamaktayız. Gördüğünüz gibi zemin baskı beton uygulamaları çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır.

Kahramanmaraş Desenli Beton Desen Seçimi

Birçok aşamadan meydana gelen baskı beton uygulamalarında uygulama kadar doğru desen seçimi de çok önemli olmaktadır. Seçeceğiniz doğru desenler ile mekânlarınıza ayrı bir pozitif hava katabilirsiniz. Kahramanmaraş baskı beton desen seçimi noktasında sizlere yüzlerce farklı seçenek sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz her mekâna en uygun deseni rahatlıkla seçebilmektesiniz. Biz her zaman desen seçimini müşterilerimize bırakıyoruz, çünkü kendi yaşam alanlarınızın desen modelini en iyi şekilde ancak sizler belirlersiniz.

Kahramanmaraş Damgalı Beton Renk Seçimi

Mekânlarınız için iyi bir desen seçimi kadar iyi bir renk seçimi de çok önemli olmaktadır. Çünkü seçeceğiniz doğru renk mekânlarınızda eşsiz bir görünüm oluşmasını sağlayacaktır. Baskı beton uygulamalarında birden fazla renk seçimi de yapabilir ve çok güzel kombineler oluşturabilirsiniz. Baskı beton uygulamalarında renk seçimi olmazsa olmazlardan olup, yüzlerce renk çeşidimiz arasından uygun olanları tercih edebilmektesiniz. Kahramanmaraş baskı beton renk seçimi noktasında sizlere yüzlerce farklı seçenek sunmaktadır.

Hatta firma olarak müşterilerimize kolaylık sağlaması açısından renk kartelası hazırlamış bulunmaktayız. Böylece baskı beton renk seçimlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilmektesiniz. Firmamız yapmış olduğu incelemeler neticesinde müşterilerimizin en çok tuğla kırmızısı, açık mavi, koyu mavi, kum beji ve açık gri renklerini tercih ettiklerini fark etmiştir. Sizde birbirinden güzel renk seçeneklerimiz ile mekânlarınızda fark yaratabilir ve çok şık zeminler oluşturabilirsiniz.

Kahramanmaraş Baskı Beton

Kahramanmaraş Baskı Beton

Kahramanmaraş Baskılı Beton Sağlam Mı?

Bu soru aslında baskı beton uygulamalarının belki de dünyada en fazla yaygın olarak kullanılmasının ana cevabını barındırmaktadır. Çünkü baskı beton uygulamalarının en çok tercih edilme sebeplerinden bir tanesi çok uzun ömürlü uygulamalar olmasıdır. Bu yüzden Kahramanmaraş baskı beton sağlam mı sorusuna verdiğimiz en güzel yanıt, istediğiniz kadar garanti veriyoruz şeklinde olmaktadır. Çünkü bu uygulamalar sağlamlıkları ile ün salmış uygulamalar olmaktadır.

Firma olarak kullandığımız malzemenin kalitesine ve ekibimizin profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Bu yüzden yaptığımız uygulamaların tamamı oldukça sağlam ve dayanıklı olmaktadır. Bu yüzden uygulamalarımızı çok uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. En ufak bir deformeye dahi uğramayacaklardır. Çünkü bir yaptığımız işin ne denli kaliteli olduğunu biliyoruz.

Kahramanmaraş Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Firmamız ilk önce müşterilerimiz ile uygulamanın hemen her aşamasını çok detaylı bir şekilde konuşmaktadır. Uygulamanın yapılacağı alandan ne kadar tutacağına ve ne şekilde ödeneceğine dair hemen her detay anlaşma metnine dökülür ve her iki tarafın imzası alınır. Böylece müşterilerimiz Kahramanmaraş baskı beton anlaşma ile haklarını daha ilk baştan garanti altına almış olurlar.

Anlaşma aşamasının tamamlanmasından sonra artık baskı beton uygulaması için zemin etüdü çalışmalarına başlanılabilir. Baskı beton için ilk aşama olan zemin etüdü çok önemli olmaktadır. O yüzden kesinlikle işi bilen bir ekibin bu işi yapması şarttır. Zemin etüdünün tamamlanmasından sonra formların ayarlanması aşaması gelmektedir ki bu ikinci aşamada çok önemlidir. Çünkü ilk iki aşamanın kalitesi uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesinde çok önemli olmaktadır. Formlarında ayarlanıp düzgünce yerleştirilmesinden sonra artık betonun dökülmesi aşamasına geçebiliriz.

Bu aşamada özel içeriğe sahip harcımız hazırlanır ve Kahramanmaraş baskı beton nasıl yapılır sorusu profesyonel ekiplerimizce cevap bulmuş olur. Ekibimiz hazır olan betonu zemine boşluk bırakmadan ve eşit olacak şekilde uygular. Sonrasında pürüzsüz bir yüzey elde edilebilmesi için şaplama yapılır. Şaplama ardından boyama ve desenlerin uygulanmasına geçilmektedir. En son olarak da baskı beton uygulamamıza kür adı verilen kimyasal karışım uygulanır ve zemin kaplama sistemimiz sizlerin kullanımına hazır hale gelmiş olur.