Iğdır Baskı Beton

Baskı Beton kauçuk kalıplar, fiber kalıplar ve poliüretan kalıplar üzerine çeşitli dokular uygulanan beton tipidir. Duvar kaplamalarına oranla ciddi bir maliyet avantajı bulunan Iğdır Baskı Beton uygulamaları son sistem hızlı, pratik ve uzun süre dayanabilen yapısıyla nedeniyle tercih edilmektedir. Baskı beton tüm zemin ve mekanlar için tasarlanabilen bir yapıya sahiptir. Desenlerinde tek tek yerleştirilmiş mermer görünümü olması nedeniyle model baskılı beton oldukça rağbet görmektedir.

Birçok farklı desen ve renk ile granit ve diğer taş modellerin üzerine yansıttığı doğal görünüm sebebiyle kaliteli bir görsellik sunar. Iğdır Baskı Beton, Iğdır ve çevre illerindeki Baskı beton görevini üstlenmiş, en kaliteli işi en iyi fiyata verme hizmetini taahhüt ederek işinde kalite ve tecrübeyi rol model üstlenmiştir. Iğdır’da en iyi beton ustaları son sistem ile en iyi kalitede baskı beton için Iğdır Baskı Beton ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Iğdır’ın tarihi yapı ve dokusunu korumak adına tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biri kuşkusuz doğal görünümlü granit mermerli uzun ömür baskı beton uygulaması olacaktır. Yapılacak işin taş kalitesi, işçi sayısı, desen farklılığı, özel istek ve yapılacak işlere göre farklılık gösterebilmektedir. Sektörde 12 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu, kurumsal yapısı ve referansları ile Iğdır Baskı Beton endüstriyel beton, suni kaya, şelale, Zemin Baskı Beton, Epoksi Baskı Beton, Duvar Baskı Beton ve Beton silip, parlatma işleri bünyesinde barındıran Iğdır’da Baskı Beton işinin öncülerindendir.

Baskı Beton işleminin akla ilk gelen uygulama tekniğinin, yere döşenen beton olarak düşünülse de aslında ince işçiliğe sahip, disiplinle yürütülen iş bitiminde göze hitap eden uzun süreli dayanabilecek yapılardır. Özel yöntem ve teknikler ile uygulanabilen birden fazla çeşitliliğe, uygun maliyeti, kaliteli görünümüyle kişilerin bahçe, duvar, mekan, zemin gibi yerlerde en çok tercih ettiği sebeplerdendir. Aynı zamanda Baskı beton sistemlerinin bu kadar çok fazla kullanım alanları ve zamanla kullanımlarında aşınma, solma, renk değişimi, olmamasından kaynaklanmaktadır.

Baskı Beton Çeşitleri nelerdir?

Baskı beton kalıpları
Perde duvar kalıpları
Sütun ve kolon kalıpları
Parke taş kalıpları
Fiber beton kalıplarıdır.
Günümüzde değişen ve gelişen estetik görüntü ihtiyacı sebebiyle sokakta, parklarda, müze ve çeşitli mekanlarda sık sık rastlamaya başladığımız Baskı Beton uygulandığı alanlar da artmıştır.
Çevre düzenlemeleri
Kent meydanları
Yürüyüş parkur, yolları ve trafik
Müze çevreleri
AVM ve alanları
Turistik cazibe merkezleri
Parklar
Restorasyon alanları
Müstakil ev, bina dükkan çevreleri
Garaj giriş ve içi
Bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar
Marina, liman ve rıhtımlar

Duvar Baskı Beton

Gelişen son teknoloji ve sistem ile endüstri, peyzaj ve mimari gibi alanlarda yapılan uygulamalar günümüzde son şeklini almıştır. Duvar baskı beton uygulamalarında geleneksel yöntemlerden uzaklaşarak zamandan ve maliyetten kısarak; kaliteye yeni bir bakış açısı getirerek sunulan ürün ve hizmet anlayışı benimsenmiştir. Iğdır Baskı Beton’da duvar baskı beton fiyat ve uygulanan işler hakkında detaylı bilgi almak için teklif alabilirsiniz. Bu etkileyici ve fark yaratan uygulamalar ile yaşam alanlarınızda daha modern ve şık görünüm elde edebilir, çevrenizdeki yapılardan sıyrılabilirsiniz.

Duvar Baskı Betonların kullanım alanları nerelerdir?

Park, bahçe oyun alanları
Otoparklar
Okullar, Üniversite ve Hastaneler
İşyeri ve ofis duvarları
Fabrika ve işletmeler
Kaldırım, sokak ve caddeler gibi geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.

Zemin Baskı Beton

Kolay uygulanması sebebi, darbelere ve zamana dayanıklı olmasıyla bilinen zemin baskı beton uygulamaları değişen ve küreselleşen dünyamızın farklı seçenekleriyle ulaşılmak istenen kaliteye karşılık geliyor. Uygun maliyeti ve dış mekan görsel şöleniyle bir seçim tercihi olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Iğdır Baskı Beton

Iğdır Baskı Beton

Iğdır’da Zemin Baskı Beton fiyat ve ürün hakkında detaylı bilgi için Iğdır Baskı Beton ile teklif alabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zemin Baskı Beton Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Pratik ve kolay uygulanması
Kişiye özel ürünler
Tüm hava şartlarında minimum bozulma ve uzun süreli direnç
Açık ve kapalı alanlara uygulanırlık
Darbelere karşı dayanıklılığı gibi seçenekleriyle tercih sebebi olabilmektedir.

Endüstriyel Beton

Endüstriyel Beton, adından da anlaşılacağı gibi başta endrüstriyel alanlar olmak üzere mekan ve yapılan ömrünü uzatmasında ve yalıtım görevi gören bu işlem, zamanla değeri artmış günümüzde bir çok işletmenin prensip uygulaması halini almıştır. Iğdır Baskı Beton işlem uygulamalı işlemleri fonksiyoneldir. Çevre koşulları ve mevsimsel olumsuz koşulların üstesinden gelebilecek yapıdadır. Endüstriyen Beton kullanılabilecek alanlar:

Endüstri ve Sanayi tesisleri
Tekstil, Gıda, İlaç Endüstrisi
Termik, Doğalgaz gibi Enerji tesisleri
Savunma ve Otomobil Sanayisi
Hangarlar, Depolar
AVM, Hastane ve Okullar
Endüstriyel Kaplama Sistemleri
Yüzey Sertleştiricili Zeminler
Epoksi Kaplamalar
Poliüretan Kaplamalar
Akrilik & MMA Kaplamalar
Self Levelling Tesviye Şapı

Dezaktif Beton

Farklı boyut ve renklerle agregalar yardımıyla estetik bir görünüm kazandırılması sebebiyle tercih sebebi olan Dezaktif Beton dayanıklılığı ve her mekana uyum sağlayan tasarımı ile dikkat çekiyor. Peyzaj alanlarında en sık kullanılan baskı yöntemi olan Dezaktif Beton baskı uygulaması dayanıklı yapısıyla tüketicinin beğenisini topluyor.
Çeşitli geometrik şekillerin zorlu arazi ve şartlarda uyumluluk gösterebileceği bu baskı tekniğinin yalnızca avantajlarından bir tanesidir. Iğdır Baskı Beton’da dezaktif baskı türlerini bulabilir diğer beton baskı türleri ve bunların yanı sıra Profesyonel Yapay Kaya ve Şelale, Epoksi Baskı yöntemleri ve Beton Silme ve Parlatma işlemleri için profesyonel yardım alabilir, beton baskı fiyatları hakkında bilgi alabilir, yapılacak işlerin avantajlarından detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Iğdır Baskı Beton olarak, firmamıza özel Profesyonel Yapay Kaya Şelaleler ve diğer tüm tekniklerden faydalanabilirsiniz.