Hatay Baskı Beton

Son yılların en popüler uygulamalarından olan baskı beton sizlerin de evinizde fark yaratabilir. Tamamen profesyonel bir ekiple çalışan Hatay baskı beton firmamız hemen her mekana en başarılı baskı beton uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Bu uygulamanın son yılların en popüler zemin kaplama sistemi olmasında elbette ki bazı özellikleri etkili olmaktadır. Bu özelliklerinden en önde gelenleri ise, çok dayanıklı ve sağlam olması, çevreye uyumlu olması, ekonomik ve uzun ömürlü olmasıdır.

Tabi bu özelliklerinin yanında çok şık görünümler sunması da başka bir artısı olmaktadır. Uygulamalarımızın tamamını garantili olarak yapmaktayız. Çünkü biz kullandığımız malzemeye ve çalıştığımız ekibimize sonuna kadar güveniyoruz. Her bir elemanımız alanında uzman olup, işini severek yapan kişiler olmaktadır. Müşteri memnuniyet garantili çalışan firmamız ile sizde çok memnun kalacaksınız. Müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Firmamız ile ne şekilde anlaşılmışsa aynen o şekilde teslim yapıyoruz.

Hatay baskı beton uygulaması ile sizde evlerinizde ya da iş yerlerinizde fark yaratabilirsiniz. Tamamen çevresi ile uyumlu olabilen baskı beton zemin kaplama sistemleri sayesinde sizde mükemmel görünümlere kavuşacaksınız. Görenlerin bir kez daha dönüp baktığı zemin kaplama sistemimiz sayesinde çevrenizdeki en şık zeminler sizin olacak. Yüzlerce çeşit model ve rengi sayesinde hemen her istediğiniz mekana uygun olacak modelleri rahatlıkla seçebileceksiniz. Yine mekanlarınızda istediğiniz havayı oluşturma imkanınız olmaktadır.

Uzun yılların tecrübe ve birikimine sahip firmamız ile sizde bu farkı en kaliteli şekilde yaşayacaksınız. Deneyimli ustalarımız ile en kısa sürede uygulama teslimini yapıyoruz. Firma olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti yine en uygun fiyattan sunmaktayız. Firmamızı en çok tercih edilen firma yapan özelliklerinden bir tanesi de kaliteyi uygun fiyattan sunması olmaktadır. Hatay baskı beton uygulamaları ile sizde istediğiniz mekanı etrafına pozitif enerji yayan bir ortama çevirebilirsiniz. Baskı beton zemin kaplama sisteminin birçok farklı uygulama alanları bulunmaktadır.

Hatay Baskı Beton Uygulama Alanları

Birçok uygulama alanı olan zemin kaplama sistemi ile sizde istediğiniz mekanlara uygulatabilmektesiniz. Özellikle son yıllarda birçok kişi evlerinin mutfaklarına, balkonlarına, banyolarına, koridor ve teraslarına uygulatmaktadırlar. Yine bunların haricinde müstakil evlerinizin bahçe duvarları, garajları, kapı önleri, yürüyüş yolları ve havuzları da bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Elbette ki baskı beton uygulama alanları bunlarla sınırlı kalmamaktadır.

Hatay baskı beton uygulama alanları içerisinde birçok kamu kurumları da yer almaktadır. Özellikle belediyeler, parklar, kaldırımlar, süs havuzları, AVM’ler, hastaneler ve okul gibi yapılar bunlardan bazılarıdır. Profesyonel ve kaliteli hizmetimiz neticesinde birçok il ve ilçelerden iş almaktayız. Çünkü firmamız en kaliteli baskı beton uygulamasını yine halkımıza ve kurumlarımıza en uygun fiyattan sunmaktadır. Şimdi birazda baskı beton uygulaması nasıl yapılar ne gibi aşamaları vardır ondan bahsedelim.

Hatay Baskı Beton

Hatay Baskı Beton

Hatay Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

İlk olarak prensip gereği iş aldığımız zaman müşterilerimizle anlaşma aşamasına geçmekteyiz. Bu aşamada uygulama alanı hakkında bilgi alınır ve fiyatının ne kadar tutacağı, ödemenin nasıl yapılacağı gibi hemen her bilgi yazılır. Şeffaf bir yapıya sahip olan firmamız böylece yapılan bütün işlem kalemlerinden müşterilerinde haberdar olmasını sağlamış olur. Hatay baskı beton sözleşme sayesinde müşterilerimiz en ufak bir mağduriyet yaşamamış olmaktadır. Bu aşamada üzerinde anlaşılan her konu yazıya döküldükten sonra, bu sözleşme her iki tarafında imzalamasının ardından taraflara birer adet verilir.

Anlaşma aşamasının tamamlanmasından sonra artık saha çalışma ekibimiz zemin etüdü için çalışmalarına başlayabilir. Baskı beton uygulamasının en önemli ve ilk aşaması zeminin temizlenmesi ve düzenlenmesi kısmı olmaktadır. Zeminde bulunan ve istenmeyen türdeki her tür çalı, ot, kaya, taş, çimen gibi unsurlar temizlenir. Eğer zemin hala istenilen seviyeye gelmezse bu sefer 4 inçlik granül taş dolgu ile zemin uygun hale getirilir.

En önemli aşamalardan olan zemin etüdü Hatay baskı beton saha çalışması ekibi tarafından tamamlandıktan sonra formların yerleştirilmesine geçilir. İkinci aşama olan formların düzenlenmesi kısmı da bir diğer önemli aşamadır. Çünkü bu ilk iki aşama drenaj sıcaklığının elde edilmesi için çok önemlidirler. Formların düzgün yerleştirilmesi için zemine tahta ya da metal kazıklarla sabitlenmesi gerekmektedir. Bu sebeple kesinlikle profesyonel bir ekip ile çalışılması gerekmektedir.

Formların yerleştirilmesinden sonra artık baskı beton için en önemli malzeme olan özel içerikli harcımızı hazırlamaya geçebiliriz. Beton mikserinde belirli oranlarla karıştırılarak hazırlanan harcımız uygun kıvama geldikten sonra zemine uygulanmaktadır. Hatay baskı beton yerleştirme ekibimiz betonun dökülme aşamasını başarıyla gerçekleştirmek için büyük bir çaba sarf etmektedir. Çünkü betonun dökülme aşamasında uygulama alanının her yerine boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılımı çok önemli olmaktadır. Bunun yanında yine beton yüzeyinde hava kabarcığı kalmaması da çok önemli olmaktadır.

Betonun dökülme aşamasından sonra erken bitirme dediğimiz aşamaya geçilmektedir. Bazı yerlerde şaplama olarak da bilinen bu aşamada uzman ekibimiz düzgün ve pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için büyük bir gayret gösterir. Her bir aşama kendi içerisinde ayrı bir öneme sahip olmaktadır. Pürüzsüz yüzey elde edildikten sonra artık zemin yüzeyine istenilen desen ve renkler uygulanmaktadır. Desenlerin ve renklerin uygulandığı bu aşamaya da Hatay baskı beton taşlama aşaması denilmektedir.

Geriye son olarak kür adı verilen sızdırmazlık özelliğine sahip özel bir karışımın yüzeye uygulanması kalmaktadır. Bu karışım kimyasal özelliğe sahip olup, yüzeydeki gözükmeyen çatlakların ve pürüzlerin tamamını kapatmaktadır. Böylece baskı beton uygulamaları oldukça kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır. Her tür hava koşullarına karşı oldukça dirençli bir yapıya kavuşur.