Eskişehir Baskı Beton

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde birçok farklı zemin kaplama sistemleri çıkmış bulunmaktadır. Özellikle bu zemin kaplama sistemlerinden olan Eskişehir baskı beton uygulaması dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Son yılların en gözde zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamaları ülkemizde de oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Sağlamlığı, uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve çok şık görünümler elde edilmesi bu uygulamayı tercih sebebi yapmaktadır.

Ayrıca desenli beton uygulamaları oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta ve sizlere hemen mekânlarınızı kullanabilme imkânı tanımaktadır. Bu uygulama kısa sürede tamamlanan bir uygulama olmakla birlikte birçok inceliğe sahip olmaktadır. Yani kısa sürede tamamlanabilen bir zemin kaplama sistemi olması herkes tarafından yapılabilir gibi bir algı oluşturmasın. Çünkü baskı beton uygulamaları ardışık birkaç aşamadan oluşup her bir aşaması kesinlikle uzmanlık gerektirmektedir. Yıllardır bu uygulamayı yapan bir firma olarak aşamalardan herhangi birisinde yapılacak ufak bir hata bazen tüm uygulamanın heba olmasına yol açmaktadır.

Bazen de istenilen başarının elde edilememesine sebep olmaktadır. Eskişehir baskı beton uygulaması ekibimizin tamamı yılların tecrübesine sahip olan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Firma olarak zemin kaplama sistemlerimizin tamamını siz değerli vatandaşlarımıza garantili olarak sunmaktayız. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve birlikte çalıştığımız elemanlarımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Baskı beton uygulaması alanındaki başarımız ve müşterilerimize verdiğimiz değer bizi bu alanda en çok tercih edilen ve aranılan bir firma konumuna getirmiştir.

Eskişehir Zemin Baskı Beton Çalışması Örneği

Eskişehir Zemin Baskı Beton Çalışması Örneği

Eskişehir Baskı Beton Sağlam Mı?

Ülkemiz başta olmak üzere birçok ülkede birbirinden değişik tarzdaki renkleri ve desenleri sebebiyle en çok tercih edilen uygulamalardandır. Elbette ki insanlar sadece bu uygulamayı rengi ya da deseni, için tercih etmemektedir. Eskişehir baskı beton sağlam mı diye soran vatandaşlarımıza biz; bu zamana kadar gördüğünüz en sağlam zemin kaplama sistemi olmaktadır diyoruz. Evet, bu uygulamanın en çok tercih sebeplerinden biriside zarafetinin ve gösterişinin yanında çok uzun ömürlü bir uygulama olması olmaktadır.

Firma olarak bütün müşterilerimize gönül rahatlığı ile istedikleri kadar garanti verebiliyoruz. Çünkü bırakın kendisinin bozulmasını çok uzun yıllar renk canlılığından dahi taviz vermeyen bir uygulama olmaktadır. Sağlamlık yönünden gönül rahatlığı ile hemen her tür mekânlarınız için baskı beton uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Eskişehir Desenli Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Uygulama kolaylığı ve çalıştığımız elemanlarımızın profesyonelliği sayesinde Eskişehir baskı beton uygulama alanları çok geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Son yıllarda özellikle evlerinizde ki mutfaklarınız, banyolarınız, koridorlarınız, balkon ve teraslarınız bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Yine yazlık tarzı yerlerinizde ki garajlarınız, merdiven önleriniz, bahçe duvarlarınız ve havuzlarınız da bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.
Elbette ki uygulama alanlarımız sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Firmamızın marka değerini artıran ve reklamımızı herkese ulaştıran asıl uygulama alanlarımız ise kamusal ve özel teşebbüs alanları olmaktadır. Örneğin belediye binaları, kaldırımlar, park yürüyüş yolları, süs havuzları, okullar, hastaneler ve AVM’ler gibi yapılar bizim uygulama alanlarımızın başında gelmektedir.

Eskişehir Damgalı Beton Renk Seçimi

Baskı beton uygulamalarında kaliteyi ve estetiği yakalama adına uygun renk seçimi olmazsa olmazlardandır. Eskişehir baskı beton renk seçimi noktasında sizlere onlarca farklı renk seçeneği sunmaktadır. Çevresiyle uyum içerisinde olan zemin ya da duvar baskı beton uygulamaları için doğru renk seçiminin yapılması çok önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız müşterilerimize kolaylık olması açısından renk seçim kartelası hazırlamıştır.

Böylece müşterilerimiz uygulama yaptıracakları mekânlar için en doğru rengi kolay bir şekilde seçebilmektedirler. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak elbette bizde müşterilerimize gerekli olduğu durumlarda renk seçimi noktasında yardımcı olmaktayız. Genel olarak müşterilerimiz tuğla kırmızısı, açık gri, koyu mavi, açık mavi ve bej renklerini tercih etmekteler.

Eskişehir Baskılı Beton Desen Seçimi

Kaliteli bir uygulama yapılabilmesi için en az renk seçimi kadar desen seçimi de önemli olmaktadır. Eskişehir baskı beton desen seçimi açısından sizlere yüzlerce farklı seçenek sunuyor. Hemen her mekâna uygun desen bulabileceğiniz firmamızda sizde mekânlarınızda fark yaratacaksınız. Birbirinden gösterişli desenlerimiz doğru renk seçimi ile birleştiğinde ortaya seyri doyumsuz biz zemin kaplama çıkmaktadır.

Eskişehir Baskı Beton

Eskişehir Baskı Beton

Eskişehir Renkli Desenli Beton Uygulamasını Nasıl Yapacağız?

Uzun yıllardan beri bu işi yapıyoruz ve artık her bir aşamasını neredeyse gözü kapalı yapacak deneyime sahibiz. Şimdi burada sizlere baskı beton uygulamasının aşamalarından bahsedeceğiz.

  • Baskı beton uygulamalarının ilk ve en önemli aşamalarından birisi zemin etüdü olmaktadır. Eskişehir baskı beton saha çalışması ekibi zemini bir sonraki aşama için uygun hale getirmektedir.
  • Zemin etüdünden sonra artık formların ayarlanması ve zemine tutturulması aşamasına geçilir. Bu il iki aşama çok önemli olup, profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir.
  • Formların ayarlanmasından sonra uzman ekibimiz özel içeriğe sahip harcı hazırlama aşamasına geçmektedir. Harç uygun kıvama gelince betonun zemine dökülmesine başlanır. Bu kısım çok önemli olup, betonun zeminin her yerine boşluk bırakmayacak şekilde eşit dağılması sağlanmalıdır. Yine beton yüzeyinde hava kabarcığı da bırakılmamalıdır.
  • Beton döküldükten sonra vakit kaybedilmeden erken bitirme (şaplama) aşamasına geçilecektir. Bu aşamadaki en temel amaç beton yüzeyinin düzgün ve pürüzsüz olmasının sağlanmasıdır.
  • Eskişehir baskı beton nasıl yapılır diye merak edenlerin asıl öğrenmek istediği aşama olan taşlama aşamasına geldik. Bu aşamada beğenilen desen ve renk zemin yüzeyine uygulanmaktadır.
  • Artık baskı beton uygulamasını nihai bitirme aşaması ile sonlandırıyoruz. Geriye yapacağımız son ve en önemli bir adım kaldı. Tamamen sızdırmaz bir yapıda olan kür karışımı yüzeyin tamamına sürülerek baskı betonun en sağlam yapıya kavuşması sağlanır.