Erzincan Baskı Beton

Baskı beton konusunda sektörde lider olan firmamız Erzincan baskı beton ve çevresinde hizmet vermektedir. Firmamız alanında uzman olan tüm personeli ve tecrübeli ustaları ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmektedir. Tüm mekanlara uygulanması ve kullanışlılığı ile tavsiye edebileceğimiz baskı beton metodu çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Müşterilerinin istedikleri desenleri ve renkleri uygulayarak beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Erzincan baskı beton hızlı bir şekilde aldığı işleri teslim etmektedir.

Estetik duruşu ve mekana kattığı antik hava gibi çok fazla avantaja da sahip olan baskı beton metodu için çeşitli baskı kalıpları mevcuttur. Balık sırtı, şaşırtma tuğla, kayrak, tile border ve yelpaze gibi farklı kalıplardan müşterilerimizin istediklerini uygulamakta ve ayrıca isteğe göre farklı tasarımlar da oluşturabilmekteyiz. Tek tek döşenen taş görüntüsünü veren bu yöntem aslında bir bütün olarak durmakta ve dolayısı ile aralarda çim ve ot gibi istenmeyen görüntülerin oluşması ya da kum birikmesi yaşanmamaktadır. Temizliğinin yapılması da oldukça rahat olan baskı beton uygulamalarını Erzincan baskı beton firması olarak uygun fiyatlarda ve kaliteli malzemeler ile uygulamaktayız.

Erzincan Baskı Beton Uygulaması Neden Tercih Edilmeli?

Firmamız sahip olduğu pek çok avantajından dolayı baskı beton uygulamasını müşterilerine tavsiye etmektedir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda kaldırımlardan yürüyüş yollarına ve bahçe, otopark, garaj içi ve havuz kenarları gibi pek çok mekana uygulanabilen baskı beton metodu zeminde leke tutmayan yapısı nedeni ile uzun süre dayanım göstermektedir. Zemine uygulanan bu metodun diğer avantajları arasında bulunan aşınmaya dayanıklı olması ve mukavemetinin yüksek olması da önemli olmaktadır. Mukavemetinin yüksek olması zemine sürülen yüzey sertleştiricinin etkisi ile olmaktadır. Ayrıca parlaklığını sağlamak amacı ile de cila kullanılmaktadır. Uygulanması oldukça kolay ve kullanılabilirlik düzeyi yüksek olan baskı beton metodunun hem dayanımı yüksek hem de görünüşü çok estetik olmaktadır.

Baskı beton metodu zemine uygulandıktan sonra uzun süre renklerini korumaktadır. Kullanılan cila sayesinde aşınmaya karşı dayanım kazanmakta olup bu nedenle de renkleri hemen solmamaktadır. Tüm bu özelliklerine bakıldığında Erzincan baskı beton firması olarak tüm müşterilerimize uygun fiyatlarda sunduğu bu kaliteli hizmeti önermekte olup istedikleri mekan için tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Erzincan Baskı Beton Uygulamaları Nasıldır?

Erzincan baskı beton firması olarak zemin uygulamalarını oldukça özenli bir şekilde teslim eden firmamız işe başlamadan önce zeminin düzgün olmasına dikkat emektedir. Baskı beton uygulamalarının düzgün bir şekilde yapılabilmesi için zeminin temiz ve pürüzsüz bir olması önemli olmaktadır. Erzincan baskı beton firması olarak yaptığımız çalışmalarda yüzey sertleştirici, kalıp ayırıcı, koruyucu ve parlatıcı cila gibi kimyasal malzemeler ile çeşitli malalar ve baskı beton tokmağı kullanılmaktadır. Düşey olarak baskı yapan, sapının ucu kare şeklinde olan baskı beton tokmağı en çok kullanılan malzemedir. Ayrıca desenli ya da sade, renkli ya da renksiz kalıplar da istenilen tasarımın yapılması için önemlidir.

Erzincan Baskı Beton

Erzincan Baskı Beton

Tüm dikey ve yatay yüzeylerde, iç ve dış mekanlarda, kaldırım ve site içi yollarda kullanılabilen baskı beton uygulamasının zemine yapılması firmamız tarafından oldukça kolay ve kısa sürede yapılmaktadır. Temizliğinin rahat bir şekilde yapılması ve gerektiğinde onarımının kolay olması dış mekanlarda da tercih edilebilirliğini arttırmıştır. Dokuz farklı kalıp ile isteğe göre seçilebilecek dekoratif görüntüsü ve renk zenginliği avantajları arasında bulunmaktadır. Ekonomik ve uygun fiyatlarımız ile müşterilerimizin istediği her mekana baskı beton metodunu uygulayan Erzincan baskı beton kaliteli malzemeler kullanarak verdiği uzun ömürlü hizmetleri müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Erzincan Baskı Beton Uygulamaları Ne Zamandan Beri Yapılmaktadır?

Baskı beton uygulamaları 1900’lü yıllarda ticarete dökülmüş bir zemin kaplama uygulamasıdır. 1800’lü yıllarda yapılan taş döşeme yöntemi ile zemin kaplama uygulamalarının aşırı maliyetli ve zor uygulama şartlarına sahip olması baskı beton uygulamaları hizmetlerinin gelişmesini sağlamış. Sağladığı birçok kolaylık ile hem ustalar için hem de müşteriler için tercih sebebi olan ve teknolojinin de gelişmesi ile hızla popülerleşen baskı beton uygulamaları günümüzde en sık tercih edilen zemin kaplama yöntemlerinden biri. Erzincan baskı beton uygulamaları ile mekanlarınızı renklendirebilir, canlılık katabilirsiniz. Her isteğe ve her zevke hitap etmeyi başaran Erzincan baskı beton hizmetlerinde müşteri memnuniyeti esas alınır.

Erzincan Baskı Beton Fiyatları

Erzincan Baskı Beton Fiyatları diğer zemin uygulamaları düşünüldüğünde oldukça hesaplı olduğu bilindiği gibi bunun yanı sıra oldukça da kullanışlı ve konforlu olduğu bilinmektedir. Diğer zemin metotlarında yaşanan birçok sıkıntı bu yöntem ile yaşanmamaktadır. Diğer metotlarda yaşanmakta olan kayma, mat görünme , aralarda yabancı otların veya maddelerin barınması gibi problemler bu yöntem içerisinde yaşanmamaktadır. Tüm bu olumlu özelliklerin yanı sıra fiyatları da diğer yöntemlere kıyaslandığında oldukça hesaplıdır. Fiyatlar bazı kriterlerin değerlendirilmesi neticesinde ortaya çıkmaktadır. Baskı beton işleminde kullanılmakta olan ürünler, kullanılan işçilik, firma ile yapılan anlaşma, ne kadarlık bir alan içerisinde bu işlemin yapılacağı gibi konular fiyat noktasına etki etmektedir. Uygulanacak işçiliğin zor ve zahmetli olması ile fiyatlar yükselmekte daha uygun olan bir ürünün tercih edilmesi ile birlikte daha hesaplı işlem yapılabilmektedir. Aynı şekilde uygulama alanı da fiyat noktasında etkilidir. Alanın büyük olması ile birlikte talep edilen metre kare fiyatı düşük olmaktadır.