Düzce Baskı Beton

Düzce ili ve çevresindeki ilçelere hizmet vermekte olan Düzce baskı beton firması güler yüzlü çalışanları ve sorumluluk sahibi ekibi ile sektörde son derece ileri bir konumda bulunmaktadır. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerden asla ödün vermeyen Düzce baskı beton kaliteli malzemeler kullanarak uzun ömürlü bir zemin çalışması yapmaktadır. Müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmeyi amaç edinen firmamız tüm iç ve dış mekanlara baskı beton metodunu uygulayabilmektedir.

Düzce baskı beton firması olarak dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile önerdiğimiz bu metodu isteğe göre bahçe ve binaların giriş kısımlarına, yürüyüş yollarına, otopark ve alışveriş merkezlerine uygulamaktayız. Sahip olduğumuz dokuz farklı baskı kalıbı ile zemine farklı tasarımlar uygulayabilen firmamız kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sağlamaktadır. Ekonomik olarak sunduğumuz fiyatlarımızı teklif verirken baskı kalıbının kalitesi ve cinsi ile kullandığımız betonun kalitesi fiyatı etkileyen en önemli unsurlardır. Ayrıca metodun uygulanması için seçilen alanın büyüklüğü de vereceğimiz fiyat teklifini etkilemektedir. Tüm bunlara rağmen firmamız müşterilerine verdiği ekonomik fiyatlar ile yüzünü güldürmeyi başarmaktadır.

Düzce Baskı Beton Uygulaması Neden Tercih Edilmektedir?

Baskı beton uygulaması seçilen mekana hem estetik bir görünüm kazandırmakta olup aynı zamanda uzun ömürlü kullanımı ile oldukça ekonomiktir. Bir bütün olarak uygulanan betonun temizliğinin ve bakımının kolay bir şekilde yapılması da bu metodun tercih edilmesinde önemli bir neden olmaktadır. Ayrıca leke tutmayan bir yapıda olması ve uzun süre dayanıklılığı baskı beton metodun önemli avantajları arasındadır. Bunların yanı sıra aşınmaya karşı dayanıklılığı ve yüksek mukavemeti de her mekanda rahatlıkla uygulanmasını sağlamaktadır.

Düzce Baskı Beton

Düzce Baskı Beton

Düzce baskı beton olarak kullandığımız kaliteli yüzey sertleştirici ve cila malzemeleri ile uyguladığımız baskı betonun kalitesini ve kullanılabilirliğini arttırmaktayız. Kullandığımız yüzey sertleştirici betonun mukavemetini arttırırken son olarak sürülen cila da zemine parlaklık vermesinin yanı sıra aynı zamanda zeminde aşınmaya karşı dayanım oluşturmaktadır. Ayrıca renklerin daha uzun süre canlı kalmasını sağlayan cila sayesinde zeminin temizliği de daha rahat yapılmaktadır. Ayrıca kullandığımız betonun kaliteli olması da zeminin daha sağlam ve dayanıklı olmasında son derece etkili bir faktördür. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde sağlamış olduğu avantajların fazla olmasından dolayı Düzce baskı beton firması olarak tüm müşterilerimize bu hizmeti almalarını tavsiye etmekteyiz.

Düzce Baskı Beton Hizmetleri

Düzce baskı beton firması olarak müşterilerimize sağladığımız hizmeti söz verdiğimiz tarihte teslim etmeye oldukça özen göstermekteyiz. Sahip olduğumuz düzensiz örgü, walkway slate, London cobble, Santa Barbara Tile Stamp, yelpaze, balık sırtı, kayrak, şaşırtma tuğla, Tile Border, Lisbon cobble gibi çeşitli baskı kalıpları ile müşterilerimize seçtikleri mekana uygun desenlerde zemin tasarımı yapmakta olup beğenilerini sağlamaktayız. Düzce baskı beton ile iletişime geçerek baskı beton uygulaması hizmeti alabilmek için firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Web sitemizden yaptığımız örnek çalışmaları görebilir ve bu metot ile ilgili gerekli bilgileri de öğrenebilirsiniz.

Baskı beton uygulamasından önce zeminin temiz ve düzgün olması estetik duruş ve sağlamlık açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Aksi halde emek vererek özenle yaptığımız çalışmaların sonucu istenilen güzellikte olmamaktadır. Bu nedenle öncelikle zemindeki boşluklara dolgu yapılması ve düzgün bir hale getirilmesi önemli olmaktadır. Daha sonra zeminin üzerine sürülen kimyasallar ile betonun kalitesi ve dayanımını arttırmakta ve baskı kalıpları uygulayarak farklı tasarımlar yapılmaktadır. Düzce baskı beton firması olarak teslim aldığımız tüm hizmetlerimizi özenle tamamlayarak müşterilerimize sunmayı ilke edinmiş olup müşterilerimizin olumlu ya da olumsuz yapacakları tüm geri dönüşleri de takip ederek iletişimi sürdürmekteyiz.