Diyarbakır Baskı Beton

Baskı beton uygulaması son yılların en çok tercih edilen ve en beğenilen zemin kaplama sistemi olmaktadır. Hem ekonomik olması, hem uzun ömürlü hem de çok sağlam olması Diyarbakır Baskı beton uygulamasını popüler kılmaktadır. Yüzlerce farklı çeşitte desen ve renk seçeneği ile istediğiniz hemen her mekana uygun bir seçim yapabilmektesiniz. Çimentosunun kalitesi ve içeriğindeki renk pigmentlerinin kalitesi sayesinde oldukça dayanıklı olmaktadır. Çok uzun ömürlü olan bu uygulamalar ile ikide bir zemin kaplama sistemi yaptırmak zorunda kalmayacaksınız.

Firmamız sizlere profesyonel bir zemin kaplama hizmeti sunmaktadır. Çalışanlarımızın her birisi alanının en iyisi olup, kesinlikle mükemmel bir işçilik çıkarmaktadırlar. Bizde hem kullandığımız malzemenin kalitesine hem de çalışanlarımızın profesyonelliğine güvenerekten sizlere garantili hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini en temele alan anlayışımız sayesinde en çok tercih edilen firma olma unvanına sahibiz. Diyarbakır baskı beton uygulaması ile sizde bu kalite farkını sonuna kadar yaşayın.

Yaptığımız uygulamaların tamamı birbirinden eşsiz güzellikte olup, her birisi ayrı bir estetik görünüm sunmaktadır. Ortaya çıkan güzelliği görenler bir kez daha dönüp bakmaktalar. İçeriğindeki renk pigmentlerinin kalitesi sayesinde çok canlı renkler oluşmaktadır. Uygulandıkları hemen her mekana pozitif bir hava katan baskı beton uygulamaları ile sizde bulunduğunuz mekanlarda tarz oluşturabilirsiniz. İsterseniz otantik bir hava, isterseniz modern bir tarz ya da alaturka bir zemin kaplama sistemi yaptırmak tamamen sizin elinizde olmaktadır.

Tamamen müşteri merkezli olan firmamız sayesinde yaptığımız bütün çalışmalar garantili olmaktadır. Yaptığımız uygulamalardan memnun kalmayan müşterilerimizden ücret dahi talep etmiyoruz. Evet yanlış duymadınız. Çünkü biz yaptığımız işin kalitesine ve profesyonelliğimize sonuna kadar güveniyoruz. Baskı beton ekibimizle sizde evinizin ya da bahçenizin her mekanında birbirinden güzel bu uygulamanın farkını yaşayabilirsiniz. Kullanışlılığı ve bol seçeneği ile birçok uygulama alanına sahip olmaktadır.

Diyarbakır Baskı Beton Uygulama Alanları

Tamamen çevresi ile estetik bir uyuma sahip olabilen bu uygulamaların oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Aklınıza gelebilecek hemen her mekana uygun olabilen bir zemin kaplama sistemi olup en çok kullanıldığı alanları sizlerle paylaşacağız. Baskı beton kaplama sistemleri en ok evlerinizde balkon, teras, mutfak, banyo ve koridor gibi alanlarda tercih edilmektedir. Gerçekten bu gibi alanlara uygulandığında müthiş bir görünüm oluşturmaktadır. Yine bunların haricinde müstakil evlerinizde kapı önlerine, havuzlarınıza, bahçe duvarlarınıza ve garaj gibi kısımlara uygulama yapmaktayız.

Elbette uygulama alanlarımız sadece buralarla sınırlı kalmamaktadır. Bunların haricinde özellikle birçok kamu kurumlarından da ihaleler alıyoruz. Belediye binaları, park yürüyüş yolları, havuzlar ve kaldırımlar Diyarbakır baskı beton uygulama alanları arasında olmaktadır. Yine okullar, hastaneler ve AVM’lerle birlikte daha birçok mekan bizim uygulama alanlarımıza girmektedir. Gördüğünüz gibi birçok alanda baskı beton uygulama hizmeti sunmaktayız.

Diyarbakır Baskı Beton

Diyarbakır Baskı Beton

İlk önce bizimle iş yapmak isteyen müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet yaşamamaları açısından sözleşme yapıyoruz. Üzerinde anlaşılan her bir konu en ince detayına kadar bu sözleşmede yer almaktadır. Uygulamanın yapılacağı alanın ölçüsünden fiyatına ve ödeme planına kadar her ayrıntı bu sözleşme içerisinde bulunmaktadır. Böylece müşterilerimiz daha en baştan hemen her konu hakkında bilgilendirilmiş olmaktadır. Yine Diyarbakır baskı beton sözleşme metni içerisine uygulama aşamalarımızı da bir bir yazmaktayız.

Sözleşme aşama kısmı tamamlandıktan sonra artık saha çalışma ekibimiz işe başlayabilir. Baskı beton uygulamaları için ilk olarak çok iyi bir zemin etüdü gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bunun için uzman ekibimiz uygulama alanı zeminini her tür çim, taş, ot, çalı, kaya ve taş gibi unsurlardan arındırmaktadır. Zeminin istenilen düzeyde olmaması durumunda 4 inçlik taşlar yardımıyla granül dolgu yapılarak zemin istenilen düzeye getirilmektedir.

Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından yapılması gereken işlem formların ayarlanması olmaktadır. Bu ilk iki aşama çok önemli olmaktadır. Çünkü drenaj sıcaklığında uygun derecenin yakalanabilmesi için, bu ikisinin çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Bu yüzden Diyarbakır baskı beton uygulama ekibimiz profesyonel bir ekipten meydana gelmektedir.

Formların yerleştirilmesinden sonra. Artık harcın hazırlanması aşamasına geçilebilmektedir. Bu aşamada uzman ekibimiz özel içeriğe sahip harcı beton mikserinde karıştırarak uygun kıvama gelmesi sağlanmaktadır. Hazır hale gelen beton uzman ekibimiz tarafından uygulama alanına dökülmeye başlanır. Bu aşamanın bir diğer önemli kısmı burası olmaktadır. Çünkü bu kısımda beton dökülürken ekibin hızlı bir şekilde harcın bütün yüzeye eşit dağılımını ve boşluk kalmamasını sağlaması çok önemlidir. Bunun haricinde yine beton yüzeyinde hava kabarcığı bırakılmaması da çok önemli olmaktadır.

Diyarbakır baskı beton yerleştirme aşamasının tamamlanmasından sonra artık erken bitirme aşamasına geçilebilir. Halk arasında şaplama olarak da adlandırılan bu aşamada uzman ekibimiz beton yüzeyinin dümdüz ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Beton yüzey istenilen seviyeye geldikten sonra taşlama aşamasına geçilebilir. Bu aşamada uzman ekibimiz müşterilerin beğenmiş olduğu desenlerin ve renklerin zemine uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Taşlama aşaması çok dikkat edilmesi gereken bir aşama olup, hata yapılmamalıdır. Her aşamasına büyük özen gösterdiğimiz baskı beton uygulamamızda artık yavaş yavaş sona gelinmektedir. Desenlerin oluşmasından sonra nihai bitirme işlemi ile artık zemin kaplama uygulamamız hazır hale gelecektir. Son olarak bu uygulamaya yapılması gereken tek bir işlem bulunmaktadır.

Diyarbakır baskı beton kürleme aşaması tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tamamen sızdırmazlık özelliğine sahip bu kimyasal karışım ile baskı beton yüzeyleriniz mükemmel sağlamlığa kavuşmaktadır. Her tür hava koşulunda etkilenmeden çok uzun yıllar sizlere güvenle hizmet sağlayacaktır. Ayrıca kür adı verilen bu karışım beton yüzeyindeki gözle görünmeyen çatlakları ve pürüzleri de tamamen kapatmaktadır.