Denizli Baskı Beton

Son yılların en gözde zemin kaplama sistemlerinden bir tanesi olan baskı beton uygulamaları ile sizde zeminleriniz de mükemmel görünümlere sahip olabilirsiniz. Denizli baskı beton firmamız yıllardan beri garantili baskı beton uygulamaları yapmaktadır. Dünya genelinde çok iyi bir çıkış ivmesi yakalayan bu uygulama ülkemizde de oldukça popüler konumdadır. Uygulamanın tercih edilmesinde birçok özelliği etkili olmaktadır. Bu özelliklerinden en dikkat çekenleri ise; kısa sürede tamamlanması, uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve çok şık görünümler oluşturması olmaktadır.

Burada uygulamanın çok kısa sürede tamamlanması kısmı sizi asla aldatmasın. Çünkü bazı müşterilerimiz işi çok kolay gibi algılıyor ve hemen herkes yapabilir şeklinde bir yanılgıya düşüyor. İşin doğrusu baskı beton uygulaması uzman eller tarafından kısa sürede tamamlanmaktadır. Aksi takdirde işi bilmeyen kişilere yaptırdığınızda olumlu sonuç almanız mümkün olmayacaktır. Bu yüzden Denizli baskı beton uygulaması olarak kesinlikle firmamız gibi profesyonel bir ekibe sahip kurumlarla iş yapmanızdır.

Sizlere tamamen garantili hizmet sunmaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti ilk sırada gelen ilkelerimizden bir tanesidir. Firmamız saha çalışanlarının tamamı alanında profesyonel olup, her birisi işini severek yapmaktadır. Yine biz baskı beton uygulamalarımızda kullandığımız malzemenin kalitesine ve elemanlarımızın uzmanlığına sonuna kadar güveniyoruz. Bu yüzden bütün zemin kaplama sistemlerimizde müşterilerimize rahatlıkla uygulamalarımız için garanti verebiliyoruz. Yaptığımız her uygulamanın sonuna kadar arkasındayız. İşin gerçeği firmamızın halkımız tarafından en çok tercih edilmesini sağlayan da bu özelliğimiz olmaktadır.

Denizli Baskı Beton Uygulama Alanları Nerelerdir?

Yılların tecrübesine sahip Denizli baskı beton uygulama alanları bakımından sizlere oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Birçok farklı alanlarda ustalarımız baskı beton uygulaması yapabilmektedir. Bunların en başında gelen bazı yerleri sizlerle paylaşacağız. Özellikle evlerinizdeki mutfaklar, banyolar, teraslar, koridorlar ve balkonlar bizim uygulama alanlarımızdandır.

Denizli Desenli Zemin Beton Çalışması

Denizli Desenli Zemin Beton Çalışması

Elbette bütün uygulama alanımız bunlarla sınırlı olmamaktadır. Yine yazlıklarınızdaki garajınız, havuzlarınız, kapı önleriniz ve bahçe duvarlarınızda bizim uygulama alanlarımız arasında olmaktadır. Bunların haricinde yaptığımız uygulamaların kalitesinden dolayı birçok kamu kurumlarından da ihaleler almaktayız. Özellikle belediye binaları, kaldırımlar, park yürüyüş yolları, süs havuzları, okullar, hastaneler ve AVM’ler bunların en başlıcaları olmaktadır.

Denizli Desenli Beton Desen Seçimi

Baskı beton uygulamalarının olmazsa olmazlarından bir tanesi uygulama yaptıracağınız mekânlarınıza uygun desen seçimi olmaktadır. Denizli baskı beton desen seçimi açısından sizlere birbirinden farklı yüzlerce seçenek sunmaktadır. Çünkü biz bu işi çok uzun yıllardır yapıyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Mekânlarınıza yapacağınız doğru desen seçimi ile pozitif bir hava katacak ve çok güzel görünmelerini sağlayacaksınız. Bunun için kesinlikle kendi tarzınızı yansıtacak iyi bir desen seçimi yapmalısınız.

Denizli Baskılı Beton Renk Seçimi

Birçok kademeden meydana gelen baskı beton uygulamaları için en az desen seçimi kadar renk seçimi de önemli olmaktadır. Çünkü yapacağınız doğru renk seçimi ile çevresiyle uyumlu mükemmel görünümler elde edebilirsiniz. Firma olarak sizlere birçok renk seçeneği sunuyoruz. Hatta birçok mekânda birden fazla renk seçimi yapılarak çok güzel kombineler oluşturulabilmektedir. Yapacağınız renk seçimi sayesinde seyrine doyumsuz çok şık baskı beton kaplamaları oluşturmamızda bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Denizli baskı beton renk seçimi kartelası sayesinde zemininiz için en uygun olacak renkleri çok daha kolay seçebileceksiniz. Kartelamızdan bakarak adeta renkleri zemininizde görüyormuş gibi seçebilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen renkler genelde tuğla kırmızısı, açık gri, bej rengi, açık ve koyu mavi renkler olmaktadır.

Denizli Baskı Beton

Denizli Baskı Beton

Denizli Damgalı Beton Sağlam Mı?

Evet, nihayet en önemli konumuza gelelim. Baskı beton uygulamalarının en önemli özelliklerinden bir tanesi sağlamlığıdır. Günümüzde birçok kişi bu uygulamayı sırf uzun ömürlü olmasından dolayı seçmektedir. Çünkü insanlar ikide bir bozulan ve yenisinin yaptırılması gereken zemin kaplama sistemlerini kullanmak istememektedirler. Bütün bu yazdıklarımızdan dolayı sizlerin zemin baskı beton sağlam mı sorunuza rahatlıkla hem de oldukça sağlam diyebiliriz. Firma olarak zaten yaptığımız bütün baskı beton uygulamalarını garantili olarak yapmaktayız.

Denizli Şekilli Beton Nasıl Yapılır?

Birçok aşamadan meydana gelen baskı beton uygulamasında ilk önce müşterilerimizle aramızda bir sözleşme imzalamaktayız. İşin gerçeği bu sözleşme müşterilerimizin memnuniyeti açısından yapılmaktadır. Çünkü firma olarak hiçbir müşterimizi mağdur etmiyoruz ve yapılacak hemen her uygulamayı daha en baştan söylüyoruz. Sözleşmenin içeriğinde uygulama ile ilgili hemen her detay yer almaktadır. Uygulamanın fiyatından tutunda ödeme planına ve teslim edileceği tarihe kadar her ayrıntı yer almaktadır. Şimdi uygulamamızın aşamalarına gelelim.

  • Sözleşme kısmının halledilmesinden sonra Denizli baskı beton saha çalışması yapılır ve ilk olarak iyi bir zemin etüdü gerçekleştirilir.
  • Zemin etüdünün istenilen seviyeye getirilmesinden sonra artık formların ayarlanması ve yerleştirilmesi aşamasına başlanılmaktadır. Bu ilk iki aşama çok önemli olup, uygun drenaj sıcaklığı için olmazsa olmazlardandır.
  • Formların yerleştirilmesinden sonra ekibimiz tarafında özel içeriğe sahip harcımızın hazırlanması aşamasına geçilebilir. Beton uygun kıvama geldikten sonra ekibimiz tarafından zemine uygulanmaktadır. Betonun dökülmesi aşamasında kesinlikle yüzeye eşit dağılması ve zeminde boşluk kalmaması çok önemlidir. Aynı zamanda beton yüzeyinde hava kabarcığı da bırakılmamalıdır.
  • Betonun dökülmesinden sonra şaplama kısmına geçilecektir. Bu aşamada temel amaç düzgün ve pürüzsüz bir yüzey oluşturulması olmaktadır.
  • Denizli baskı beton nasıl yapılır merak edenler aşamalarımızı okuyarak ya da uygulamalarımızı yerinde görerek de bu meraklarını giderebilirler. Şaplama şamasından sonra artık taşlama adı verilen renk ve desenlerin zemine işlendiği aşamaya geçilecektir.
  • Desenlerin işlenmesinden sonra artık son olarak zemine kür adı verilen özel bir kimyasal karışım uygulanır. Bu karışım ile baskı beton uygulaması maksimum düzeyde sağlamlaşır.