Balıkesir Baskı Beton

Günümüz zemin kaplama sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ve en beğenilen uygulama baskı beton uygulaması olmaktadır. Balıkesir baskı beton firmamız bu alanda en yetenekli ve tecrübeli ustalara sahip olmaktadır. Baskı beton uygulamalarının en çok tercih edilen olmasında elbette ki birçok farklı sebep bulunmaktadır. Bu sebepler arasında ekonomik olması, kısa sürede tamamlanması, çok estetik görünmesi ve uzun ömürlü olması bulunmaktadır. Zemin kaplama sistemlerinde adeta yeni bir çığır açan bu uygulama ile sizde fark yaratabilirsiniz.

Görenlerin dönüp bir kez daha baktığı bu kaliteli uygulamalar sayesinde sizde yaptırarak bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz. Firmamız sizlere baskı beton uygulamasını tamamen garantili olarak yapmaktadır. Çünkü biz kullandığımız malzemelerin kalitesine ve işçiliğimize sonuna kadar güveniyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli olup, yaptığımız her uygulamada müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Balıkesir baskı beton uygulamaları ile sizde profesyonel işçiliğin farkına varacaksınız.

Bu uygulamalar her ne kadar kısa sürede tamamlansa da kesinlikle uzmanlık gerektiren bir iş olmaktadır. Her önüne gelen baskı beton uygulaması yapamaz. Yapsalar dahi kesinlikle mutlak başarıya ulaşmaları mümkün olmayacaktır. Bu yüzden çevre illerden dahi sipariş alan firmamızı tercih etmeniz sizin açınızdan çok avantajlı olacaktır.

Balıkesir Baskı Beton Uygulama Alanları

Aklınıza gelebilecek hemen her alana rahatlıkla uygulanabilecek baskı beton uygulamaları ile sizde çok şık mekanlara kavuşabileceksiniz. Son yıllarda özellikle müşterilerimizin çoğu evlerinde mutfak, banyo, balkon, teras ve koridor gibi alanlara baskı beton zemin kaplama sistemi uygulatmaktadır. Çok geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan baskı beton uygulama alanları elbette ki bununla sınırlı kalmamaktadır. Balıkesir baskı beton uygulama alanları arasında garajlarınız, kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınızda yer almaktadır.

Bunların haricinde yine çok büyük firma ve şirketlerden de iş almaktayız. Özellikle belediye binaları, parklar, kaldırımlar, süs havuzları, AVM’ler, hastaneler ve okullar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Balıkesir Desenli Beton için Renk Seçimi

Zemin kaplama sistemi olan baskı beton uygulamalarında renk seçimi en önemli unsurlardan bir tanesidir. Çünkü seçeceğiniz renk hem modelle hem de çevresiyle uyum içerisinde olmalıdır. Sizlere yılların birikimi ile elde ettiğimiz tecrübemizi sunuyoruz. Firmamızda birbirinden farklı onlarca renk seçeneği sunuyoruz. Hemen her mekana uygun renk seçeneğine sahip olmaktayız. Sizlere bu noktada birçok alternatifler sunuyor ve en kaliteli baskı beton renklerini seçmenizi sağlıyoruz.

Balıkesir baskı beton renk seçimi kartelası sayesinde sizde artık mekanlarınız için en uygun rengi çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Doğru renk seçimi ile sizde mekanlarınıza pozitif bir hava katabilirsiniz. Artık zeminlerinizde sadece beton grisi rengine hapsolmak zorunda değilsiniz. Müşterilerimizin çoğu en çok açık gri, tuğla kırmızısı, bej rengi ve koyu rengi mavi tercih etmektedirler. Zemine bu boyaların uygulanması desen uygulamasından önce yapılmakta olup, toz boya ve boya sertleştirici yardımıyla yapılmaktadır.

Balıkesir Damgalı Beton Desen Seçimi

Zemin uygulamalarınız için renk seçimi kadar elbette desen seçimi de önemli olmaktadır. Nihayetinde zeminlerinizi gösterecek ve estetik kılacak en önemli unsurlardan birisi şık bir desen seçimi olmaktadır. Balıkesir baskı beton desen seçimi noktasında sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktadır. Bu sayede mekanlarınıza en uygun deseni kolaylıkla seçebilmektesiniz. Doğru desen seçimi ile çevresiyle uyumlu baskı beton kaplama oluşturmanız oldukça kolaylaşacaktır.

Balıkesir Baskı Beton

Balıkesir Baskı Beton

Balıkesir Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Bizimle iletişime geçen vatandaşlarımıza ilk olarak firma prensiplerimizden bahsetmekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli olmaktadır. Müşterilerimizin güvenini kazanma ve en kaliteli hizmeti sağlama adına sözleşme metni hazırlamaktayız. Sözleşme metnimizde yapacağımız hemen her aşama yer almakta olup, uygulama fiyatından ödeme planına kadar her ayrıntı yazılmaktadır.

Sözleşme kısmının bitmesinden sonra artık saha ekibimiz çalışmasına başlamaktadır. Balıkesir baskı beton saha çalışması aşamasında, uygulama yapılacak zemindeki hemen her türden istenmeyen unsurlar temizlenmektedir. Zemin etüdünün çok iyi yapılmış olması baskı beton uygulamaları açısından olmazsa olmazlardandır. Zemin baskı beton etüdünün düzgün bir şekilde yapılması için gerekirse granül dolgu uygulaması yapılır. Bu işin tamamlanmasından sonra formların ayarlanması ve düzgün biçimde yerleştirilmesi kısmına geçilir.

Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığının elde edilebilmesi açısından çok önemli olmaktadır. Bir sonraki aşama olarak artık zeminimiz için özel içeriğe sahip harcımızı hazırlama aşamasına geçebiliriz. Kaliteli betonumuz uygun kıvama geldikten sonra artık zemine dökülme işlemi başlar. Bu aşama çok önemli olup, zemin yüzeyinde boşluk bırakılmamalıdır. Balıkesir baskı beton nasıl yapılır diye merak edenlere her bir aşamamız uzman ekiplerimizce profesyonellikle yapılmaktadır diyoruz.

Bu aşamada yine betonun yüzeye eşit dağılımı ve yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması çok önemli olmaktadır. Sonrasında desen ve renk baskı işlemlerine geçilmektedir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından son olarak zemin kürleme aşamasına geçilmektedir. Bu işlemin ardından baskı beton uygulamanız hazır hale gelmektedir.

Balıkesir Baskı Beton Sağlam Mı?

Günümüz zemin kaplama sistemleri arasında baskı beton uygulamaları kadar sağlam olan başka bir uygulama bulunmamaktadır. Esasında müşterilerimiz baskı beton uygulamalarını ekonomikliği, çabuk tamamlanması, estetik görüntüsünün yanında asıl çok uzun ömürlü bir uygulama olmasından dolayı tercih etmektedir. Çok dayanıklı bir uygulama olan baskı beton sistemleri sayesinde sürekli zemin kaplama yaptırma masrafından kurtulmaktasınız. Ayrıca oldukça kaliteli malzemeden yapılan zemin kaplama sistemimiz uzun yıllar renk canlılığını da hiç bozulmadan muhafaza etmektedir.

Balıkesir baskı beton sağlam mı diye soran müşterilerimize size kaç yıl istiyorsanız garanti verelim şeklinde cevap veriyoruz. Çünkü kullandığımız malzemenin kalitesine ve profesyonel işçiliğimize sonuna kadar güveniyoruz. Yaptıracağınız baskı beton sistemleri size çok uzun yıllar sorunsuz olarak hizmet edecektir.