Aydın Baskı Beton

Zemin kaplama sistemlerinde çığır açan bir uygulama olan baskı beton uygulamaları, son yılların en çok tercih edilen uygulaması olmaktadır. Aydın baskı beton ekibimiz yılların verdiği tecrübe sayesinde siz değerli halkımıza en kaliteli baskı beton uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Çok uzun ömürlü, ekonomik, kısa sürede tamamlanma ve çok şık görünümlere sahip olması bu uygulamayı en çok tercih edilme sebebi yapmaktadır. Sizlere tamamen garantili hizmet sunan firmamız elemanlarının profesyonelliği ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde mükemmel uygulamalar sunmaktadır.

Baskı beton uygulamaları kısa sürede tamamlanan uygulamalar olmaktadır. Fakat kısa sürede tamamlanması kesinlikle sizleri kolay uygulama şeklinde yanlış bir algıya sevk etmesin. Kendi içerisinde farklı aşamalardan oluşan uygulamanın her bir aşaması ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Bu sebeple kesinlikle profesyonel bir ekip ile iş yapmanız gerekecektir. Sıradan insanların yapabileceği bir iş olmayıp, böylesi bir durumda başarı elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

Aydın baskı beton uygulaması ile mekânlarınız ayrı bir pozitif havaya kavuşacaklar. Çünkü uygulandığı hemen her mekânda çevresiyle uyumlu çok şık ve estetik görünümler meydana gelmektedir. Bu işi en kaliteli ve garantili şekilde yapan bir firma olarak sizlere tavsiyemiz, zemin kaplama sistemleriniz için kesinlikle baskı beton uygulamalarını tercih etmeniz olmaktadır. Böylece çok uzun ömürlü bir sisteme sahip olmuş olursunuz. İkide bir zemin kaplama yaptırma masrafından da kurtulacaksınız. Baskı beton zemin kaplama sistemlerinin sizlere birçok açıdan avantajları olacaktır.

Aydın Baskı Beton Çalışması Örneği

Aydın Baskı Beton Çalışması Örneği

Aydın Baskı Beton Uygulama Alanları

Çok geniş bir uygulama alanı yelpazesine sahip olan baskı beton uygulaması ile sizde hemen her istediğiniz mekâna uygulama yaptırabilmektesiniz. Aydın baskı beton uygulama alanları firmamızın köklü ve yılların tecrübesine sahip olması sebebiyle çok geniş olmaktadır. Özellikle evlerinizde ki balkonlar, mutfaklar, banyolar, teraslar ve koridorlar bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Elbette hepsi bu kadarla sınırlı değil müstakil evlerinizde ise; bahçe duvarlarınız, garajlarınız, kapı önleriniz, yürüyüş yollarınız ve havuzlarınız uygulama alanlarımızdandır.

Yaptığımız birbirinden kaliteli uygulamalar neticesinde firmamız sadece bulunduğumuz ille sınırlı kalmayıp çevre illerden de iş almaktadır. Yine birçok belediye ve kamu kurumlarından da ihaleler alıyoruz. Çoğunlukla belediye binaları, kaldırımlar, süs havuzları, parklar, hastaneler, okullar, AVM’ler ve daha birçok mekânda bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Aydın Dekoratif Beton Renk Seçimi

Uzun yıllardır bu işi yapan ve her geçen gün kendisini daha da geliştiren firmamız müşterilerine birçok kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle Aydın baskı beton renk seçimi kartelası ile müşterilerimiz çok daha kolay renk seçebilmektedirler. En kaliteli renkleri bünyesinde barındıran firmamız, sizlere çok uzun yıllar canlılığını koruyacak renk pigmentlerine sahip boyalar sunmaktadır. Duvar baskı beton renk seçimi kaliteli bir zemin kaplaması için olmazsa olmazlardandır.

Çünkü zeminimizi asıl gösterecek unsurlardan birisi desen ise bir diğeri de rengi olmaktadır. Bunun için uygulamanın yapıldığı alanda doğru renk seçimi yapılması da çok önemli olacaktır. Doğru renk seçimi ile çevresiyle uyum içerisinde olan mükemmel görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca zeminleriniz için tek renk seçmek zorunda da değilsiniz. Farklı renk kombineleri de oluşturabilirsiniz. Aydın baskı beton renk seçimi noktasında firmamız tarafınca en çok önerilen renkler tuğla kırmızısı, açık ve koyu mavi, açık gri ve bej rengi olmaktadır.

Aydın Baskılı Beton Desen Seçimi

İyi bir renk seçimi kadar desen seçimi de önemli olmaktadır. Çünkü mekânlarınızda en ön plana çıkacak olan desenin uygunluğu ve estetik görünümü olmaktadır. Bu noktada firma olarak sizlere yüzlerce farklı desen seçeneği sunmaktayız. Hemen her mekânınıza uygun rengi çok kolay bir şekilde seçebileceksiniz. Böylece sizde mekânlarınızda oldukça kaliteli ve çevresiyle uyum içerisinde olan zemin kaplama sistemlerine kavuşabileceksiniz.

Aydın Baskı Beton

Aydın Baskı Beton

Aydın Baskı Beton Sağlam Mı?

Günümüzün en sağlam zemin kaplama uygulamalarından birisi olan zemin baskı beton uygulamaları ile sizde bunu hissedeceksiniz. Aydın baskı beton sağlam mı diye soran müşterilerimize garanti sürenizi siz belirleyin diyoruz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve ekibimizin bu alandaki başarısına sonuna kadar güveniyoruz. Günümüzde baskı beton uygulamalarının en fazla tercih edilmesindeki en etkili sebeplerden bir tanesi de uzun ömürlü bir uygulama olmasıdır. Çünkü bu sayede insanlar ikide bir zemin kaplama sistemi yenilemek zorunda kalmamaktadırlar.

Aydın Baskı Beton Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Firmamız her daim müşteri memnuniyetini ilk planda tutmuştur. Bu yüzden bütün işlerinde şeffaflığa çok önem vermiş ve müşterilerimizi hemen her alanda bilgilendirmiştir. Aydın baskı beton anlaşma metni ile yapılacak her bir uygulama en ince ayrıntısına kadar yazılmaktadır. Bu anlaşma içerisinde uygulamanın aşamalarından fiyatına ve ödeme planına kadar her şey yer alır. Bu anlaşma metninin bir nüshası müşterimize imzalı olarak teslim edilmektedir.

  1. Anlaşma kısmının tamamlanmasından sonra artık ilk aşama olan zemin çalışmalarına başlanılmaktadır. Zemindeki her tür çalı, ot, çer çöp, kaya, taş ve çim gibi unsurlar temizlenir.
  2. İkinci kısımda formlar ayarlanır ve zemine yerleştirilir. Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığı için çok önemli olup, uzman kişilerce yapılmalıdır.
  3. Formların ayarlanmasından sonra özel içeriğe sahip harcın ekiplerimizce hazırlanmasına geçilir. Hazırlanan ve uygun kıvama gelen harç, zemine dökülür ve bu esnada çalışanlarımız betonun yüzeye eşit dağılımını sağlar. Hem yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması hem de yüzeyde boşluk kalmaması önemli olmaktadır.
  4. Aydın baskı beton nasıl yapılır diyecek olursanız, her bir aşaması ayrı bir profesyonellikle gerçekleştirilmektedir diyebiliriz.
  5. Artık şaplama ve desenlerin yerleştirildiği taşlama aşamalarına geçilebilir. Taşlama aşamasında renk ve desenler uygulanmaktadır.
  6. En son olarak artık zemine kürleme aşaması uygulanır ve baskı beton uygulamanız artık kullanımınıza hazır hale gelmiş demektir.